پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گردو چندلر

نهال گردو چندلر

نهال گردو چندلر صلاح شده از اولین سال پس از کاشت، باردهی خود را آغاز نموده و با رسیدن به سن بلوغ باردهی آن به بیش از 5 تن در هکتار خواهد رسید. درخت گردو چندلر پیوندی عمر اقتصادی طولانی دارد. در صورت مدیریت صحیح نگهداری، آبیاری و رفع نیازهای درخت چندلر، این رقم قادر است تا 100 سال پس از سن بلوغ به باردهی حداکثری خود ادامه دهد. با توجه به نحوه محصول دهی نهال گردو خوشه ای چندلر؛ باردهی آن به صورت گروهی و در اندازه درشت انجام میشود.

جهت خرید نهال گردو چندلر کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گردو چندلر کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گردو چندلر نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گردو چندلر پیوندی

از مهم ترین خصوصیات گردوی چندلر میتوان به میوه های بازار پسند آن اشاره نمود. میوه های این رقم به طور متوسط 13 گرم وزن دارند. مغز گردو چندلر به رنگ سفید و با چربی متوسط است. خرید نهال گردو چندلر به علت باردهی عالی؛ عمر اقتصادی بالا؛ میوه های درشت و بازار پسند و سازگاری با بیشتر اقلیم آب و هوایی در کشور؛ مورد توجه باغداران محترم قرار گرفته است. توصیه میکنیم نهال گردوی پیوندی و شناسنامه دار را تنها از مراکز رسمی فروش نهال گردو چندلر مجوزدار خریداری فرمایید.برای خرید اینترنتی نهال گردو چندلر شناسنامه دار، و کسب اطلاع از نحوه احداث باغ گردو چندلر با شناسنامه و گواهی بهداشت مورد تایید جهاد کشاوری؛ و یا استعلام قیمت نهال گردو چندلر پیوندی از طریق وبسایت با ما در ارتباط باشید. برای مطالعه سایر مقالات ما؛ به وبسایت نهالستان غرب نهال مراجعه فرمایید. نهالستان غرب نهال با تکیه بر بیش از نیم قرن تجربه در حوزه تولید و عرضه نهال گردو پیوندی و تضمینی به سرتاسر کشور؛ تضمین کننده توسعه باغات گردوی شما در کلیه شهرهای کشورمان میباشد.

کشور سازنده گردوی چندلر

نهال گردو چندلر برای اولین بار در کشور آمریکا توسط پروفسور چندلر اصلاح و تولید شده است.

شروع محصول دهی گردو چندلر

نهال گردو چندلر یکی از ارقام اصلاح شده است که در سال اول پس از کاشت؛ محصول دهی خود را آغاز مینماید. این مورد به خصوص در باغ هایی با اهداف تجاری؛ به بازگشت سریع سرمایه اولیه شما کمک میکند.

نوع گلدهی درخت چندلر

رقم گردو چندلر دیرگل است. از این رو برای کاشت در مناطقی با زمستان های سرد و طولانی مناسب است.

فاصله کاشت نهال گردو چندلر

جهت کاشت نهال گردو چندلر بهترین الگو مربعی با فواصل 6 در 6 متر مربع میباشد.

میزان باردهی درخت گردو چندلر

براساس آزمایشات انجام شده؛ پیش بینی میشود درخت گردو چندلر در پنجمین سال تا 20 کیلوگرم محصول دهی به همراه داشته باشد.

میزان ارتفاع از سطح دریای درخت گردو چندلر

توجه به ارتفاع از سطح دریای منطقه، در انتخاب رقم و سازگاری درختان موثر است. درخت گردو چندلر در مناطقی با ارتفاع از سطح دریا بین 100 تا 1500 متر بهترین سازگاری را دارد.

گرده افشان مناسب گردو چندلر

برای دستیابی به محصول با کیفیت، باید رقم گرده زای سازگار را همزمان با رقم اصلی در باغ بکارید. درخت گردو فرنت با چندلر سازگار است. و باید با نسبت 10 بر 1 برای درخت چندلر به فرنت در هر ردیف کاشته شود. یعنی به ازای هر 10 اصله از رقم چندلر؛ 1 اصله نهال گردو فرنت در ردیف کاشته شود. این کار به بهبود فرایند گرده افشانی و در نتیجه بهبود باردهی درختان کمک میکند.

حداکثر عملکرد گردو چندلر در هکتار

درخت گردو چندلر یکی از ارقام پرمحصول پیوندی با محصولات با کیفیت به حساب میاید. این رقم قادر است در شرایط استاندارد؛ 5 تن محصول در هکتار تولید کند.

عمر اقتصادی درخت گردو چندلر

با توجه به اقدامات اصلاحی انجام شده توسط نهالستان معتبر گردو؛ درخت گردو چندلر پیوندی قادر است تا 100 سال پس از سن بلوغ به محصول دهی حداکثری خود ادامه دهد.

میزان آبیاری نهال گردو چندلر

در هر شهری با توجه به اقلیم آب و هوایی و میزان بارندگی در منطقه باید اقدامات لازم در جهت ابیاری درختان گردو چندلر انجام شود. به طور متوسط درختان گردو چندلر را در فصل گرم و فصل رشد؛ هر 7 تا 10 روز یکبار ابیاری نمایید.

حداکثر ارتفاع درخت گردو چندلر

ارتفاع درخت گردو چندلر در بزرگسالی حداکثر به ارتفاع 4 متری میرسد. ارتفاع کمتر به شما در برداشت محصول آسانتر و نگهداری با هزینه های کمتر؛ همچنین دریافت نور بهتر کمک میکند.

نیاز سرمایی درخت گردو چندلر

برای بهبود کیفیت محصول دهی و رشد بهتر درختان گردو چندلر؛ نیاز سرمایی سالیانه بسیار مهم است. اغلب درختان در فصل زمستان نیازمند به دریافت مقدار معینی سرما خواهند بود. که پس از دریافت آن؛ از خواب زمستانه بیدار شده و بهترین عملکرد را از خود به نمایش میگذارند. نیاز سرمایی درخت گردو چندلر بین 600 تا 800 ساعت در دمای بین 5 تا 10 درجه سانتیگراد است.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی

یکی از دلایل توجه خریداران به این رقم؛ جدا شدن آسان مغز از پوسته گردو میباشد.

وزن و رنگ مغز گردو چندلر

گردوهای چندلر نسبتا درشت و به همراه پوسته چوبی تا 13 گرم وزن دارند. مغز گردو چندلر به رنگ سفید و چربی آن متوسط است.

معایب گردو چندلر

باردهی درخت گردو چندلر نسبت به سایر ارقام نهال گردو اصلاح شده نسبتا کمتر است. همچنین بازه ارتفاع از سطح دریای تعریف شده برای این رقم بین 100 تا 1500 متر میباشد. که در مقابل سایر ارقام ژنوتیپی با محدودیت هایی مواجه خواهد بود. به علت مقاومت نسبی این رقم؛ شما باید از درختان گردو چندلر در برابر سرماهای شدید و زمستان های طولانی محافظت نمایید.

از طرفی در صورت عدم دریافت آب کافی و نور مناسب؛ درختان ضعیف شده و علاوه بر کاهش محصول دهی؛ مستعد بروز بیماری و حمله افت نیز خواهند بود.


ارقام دیگر نهال گردو