پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 5 خشک و نیمه خشک

نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 5 خشک و نیمه خشک

نهال گردو تیپ 5 یکی از بهترین انتخاب‌ها به خصوص برای مناطق خشک و نیمه خشک کشور به حساب میاید. این رقم بیشترین مقاومت را در برابر گرماهای شدید حتی در استان‌های کویری کشور خواهد داشت. و با محصول دهی عالی تا 5 تن در هکتار، بیشترین سوددهی از باغ را برای شما به ارمغان میاورد.

جهت خرید نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 5 خشک و نیمه خشک کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 5 خشک و نیمه خشک کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 5 خشک و نیمه خشک نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گردو تیپ 5 خشک و نیمه خشک

نهال گردو تیپ 5 از همان سال اول کاشت، باردهی خود را شروع میکند. براساس پیش بینی‌های انجام شده؛ تحت شرایط استاندارد نگهداری، تنها 5 سال پس از کاشت و در سن بلوغ هر درخت گردو تیپ 5 قادر به محصول دهی تا 20 کیلوگرم میباشد. عمر اقتصادی بالا و تا 100 سال؛ محصول دهی هرساله با کیفیت بالا؛ درشت و یکدست؛ ارتفاع کمتر درختان، سهولت در برداشت محصول؛ کاهش هزینه‌های نگهداری؛ سمپاشی و هرس درختان؛ مقاومت گرمایی و سرمایی بسیار عالی؛ از دلایل اصلی باغداران برای خرید نهال گردو برای مناطق نیمه خشک و خشک به حساب میاید.

نهالستان غرب نهال مرکز رسمی فروش نهال گردو به سرتاسر کشور؛ انواع ارقام نهال گردو ژنوتیپی؛ اصلاح شده؛ پیوندی و پایه گلدانی؛ ریشه لخت و… را برای کاشت در کلیه شهرهای کشور تولید مینماید. شما میتوانید به راحتی و تنها با چند کلیک اقدام به خرید اینترنتی نهال گردو تیپ 5 خشک و نیمه خشک به صورت عمده و تکی نمایید. پس از خرید نهال گردو تیپ 5، شناسنامه رسمی و معتبر؛ گارانتی رسمی 2 ساله از سوی نهالستان غرب نهال؛ گواهی عاری از آفات؛ کارت قرنطینه؛ گواهی رسمی جهاد کشاورزی به همراه نهال‌ها ارسال میشود. همچنین شما میتوانید از پشتیبانی مادام العمر ما در نهالستان غرب نهال بهره مند شوید.

کشور سازنده

نهال گردو تیپ 5 یک رقم کانادایی است. این رقم برای اولین بار در کشور کانادا تولید و اصلاح شد.

شروع محصول دهی

با تغییرات ژنتیکی انجام شده برروی نهال گردو تیپ 5 این رقم قادر است از اولین سال پس از کاشت باردهی خود را آغاز نماید.

گلدهی

درخت گردو تیپ 5 دیرگل است. گلدهی درختان گردو تیپ 5 از اواخر ماه فروردین تا اواسط ماه اردیبهشت ادامه دارد.

فاصله کاشت

بهترین الگوی کاشت درخت گردو تیپ 5 الگوی مربعی با ابعاد 6 * 6 متر مربع میباشد. رعایت فاصله کاشت به دریافت بهتر نور خورشید، نگهداری و آبیاری بهتر درختان، امکان برداشت ماشینی محصول و همچنین استفاده حداکثری از فضای باغ منجر میشود.

میزان باردهی

به علت اصلاحات انجام شده توسط نهالستان غرب نهال برروی درخت گردو تیپ 5، این رقم در سن 5 سالگی قادر است تا 20 کیلوگرم محصول تولید کند. محصولات این رقم هرساله؛ باکیفیت و درشت هستند. لازم به ذکر است در صورت نگهداری صحیح؛ آبیاری کافی و کوددهی مناسب، درختان قادرند هرساله تا این مقدار باردهی به همراه داشته باشند.

ارتفاع از سطح دریا

ارتفاع از سطح دریای مناسب برای کاشت درخت گردو تیپ 5 بین 100 – 2800 متر است. اگر درخت گردو در ارتفاع از سطح دریای اعلام شده کاشته نشود. ممکن است دچار کاهش محصول دهی؛ کاهش عمر و یا سوختن کامل درخت بشود.

گرده افشان

گل‌های نر و ماده برروی درخت گردو تیپ 5 قرار دارند. این رقم خودگرده زا است. و نیازی به کاشت نهال گرده زا در باغ وجود ندارد.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

نهال گردو تیپ 5 پر محصول ترین رقم در مناطق خشک و نیمه خشک شناخته میشود. این رقم در شرایط مطلوب قادر است تا 5 تن محصول با کیفیت؛ یکدست و هرساله تولید کند.

عمر اقتصادی

درخت گردو تیپ 5 مقاومت بسیار عالی در برابر گرما و خشکی هوا از خود نشان میدهد. این رقم حتی در مناطق کویری قادر است تا 100 سال عمر کند. و در طول عمر مفید خود محصول دهی حداکثری داشته باشد.

میزان آبیاری

میزان آبیاری درختان گردو با توجه آب وهوا و میزان بارندگی در شهر شما تعیین میشود. با توجه به بارندگی کمتر در مناطق کویری و گرم و خشک؛ درختان گردو تیپ 5 را هر 10 روز یکبار آبیاری نمایید. آبیاری درختان در فصل بهار و تابستان انجام میشود.

حداکثر ارتفاع درخت

رتفاع حداکثری درختان گردو تیپ 5 کانادایی تا 4 متر است. ارتفاع کمتر درختان به کاهش هزینه‌های برداشت محصول و سمپاشی و هرس آسانتر آنها می انجامد.

نیاز سرمایی

به طور متوسط نیاز سرمایی هر درخت گردو تیپ 5 برای بیدار شدن از خواب زمستانه بین 600 تا 800 ساعت قرارگیری در دمای بین 5 تا 10 درجه سانتیگراد است.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی

پوسته چوبی این رقم به آسانی از مغز جدا میشود.

وزن و رنگ گردو

گردو تیپ 5 به طور متوسط 8.9 گرم وزن دارد. مغز این گردو به رنگ سفید روشن است.


ارقام دیگر نهال گردو