پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گردو مراغه

نهال گردو مراغه

نهال گردو ژنوتیپ برتر مراغه به علت محصول دهی مناسب؛ میوه‌های درشت و باکیفیت با پوست کاغذی با بازار پسندی بالا؛ یکی از پرسودترین ارقام گردو در کشور شناخته میشود. نهال گردو ژنوتیپ مراغه یک رقم ایرانی است که با انجام اصلاحات توسط نهالستان غرب نهال امروزه قادر است تا بیش از 3 تن باردهی در سال به همراه داشته باشد. سوددهی بالا و بازار پسندی محصولات یکی از مهم ترین دلایل باغداران برای خرید نهال گردو ژنوتیپ مراغه به شمار میاید.

جهت خرید نهال گردو مراغه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گردو مراغه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گردو مراغه نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گردو ژنوتیپ مراغه

محصولات این رقم به طور میانگین 13 گرم وزن دارند و به علت پوسته کاغذی و چربی مناسب محبوبیت بالایی دارند. از طرفی درختان از همان سالهای ابتدایی پس از کاشت باردهی خود را آغاز میکنند. و با گذشت تنها 5 سال از کاشت، باردهی حداکثری آنها شروع میشود. خرید نهال گردو ژنوتیپ مراغه به همراه گواهینامه رسمی و مجوز از جهاد کشاورزی تنها از مراکز معتبر فروش گردو مراغه امکان پذیر است. برای خرید اینترنتی نهال گردو ژنوتیپ مراغه شناسنامه دار و اصلاح شده و یا کسب اطلاع از قیمت نهال گردو مراغه از همین صفحه میتوانید محصول مد نظر را به سبد خرید بیافزایید.نهالستان غرب نهال با افتخار بزرگترین مرکز رسمی فروش انواع ارقام نهال گردو به سرتاسر کشور میباشد. این مرکز ارقام نهال گردو اصلاح شده؛ ژنوتیپ؛ پایه گلدانی و… را به صورت عمده و خرده، به همراه شناسنامه معتبر؛ کارت سلامت؛ گواهی عاری از آفات؛ کارت قرنطینه و کارت گارانتی رسمی 2 ساله از سوی نهالستان غرب نهال به سرتاسر کشور ارسال میکند.

کشور سازنده گردو مراغه

درخت گردو ژنوتیپ برتر مراغه یکی از ارقام اصلاح شده و باکیفیت ایرانی است. این رقم علاوه بر شهر مراغه؛ برای کاشت در سایر استان‌ها و شهرهای کشور نیز مناسب است.

شروع محصول دهی گردو ژنوتیپ برتر مراغه

درختان ژنوتیپ مراغه در سومین سال باردهی خود را آغاز میکنند. این باردهی هرساله بوده و با رسیدن به سن بلوغ، درخت به محصول دهی اقتصادی میرسد.

گلدهی گردو مراغه

درخت گردو ژنوتیپ مراغه یک رقم دیرگل است.

فاصله کاشت گردو مراغه

درخت گردو ژنوتیپ برتر مراغه دارای شاخه و برگ گسترده و با ارتفاع نسبتا بلند است. با کاشت درختان در فاصله 8 در 8 متر مربع با الگوی کشت مربعی؛ علاوه بر سهولت در دریافت نور خورشید؛ آبیاری؛ سمپاشی و عملیات برداشت محصول نیز تسهیل میابد.

میزان باردهی گردو مراغه

براساس مشاهدات و آزمایشات انجام شده؛ درخت گردو ژنوتیپ مراغه 5 ساله به سن بلوغ رسیده و پیش بینی میشود محصول دهی آن به طور میانگین به 15 کیلوگرم برسد.

ارتفاع از سطح دریا گردو مراغه

بهترین مناطق برای کاشت درخت گردو ژنوتیپ مراغه مناطقی با آب و هوای گرم و خشک، سرد و کوهستانی، معتدل و مرطوب با ارتفاع از سطح دریای 500 – 1500 متر میباشد.

گرده افشان گردو مراغه

برای سهولت در عملیات گرده افشانی در فصل بهار توصیه میکنیم از نهال گردو فرانکت به نسبت 10 بر 1 در هر ردیف استفاده کنید. نهال گرده زا را همزمان با رقم اصلی در باغ بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار گردو مراغه

محصول دهی درختان ژنوتیپ مراغه سالیانه تا 3 تن در هکتار است. این رقم یکی از باکیفیت ترین محصولات یک دست؛ درشت و بازار پسند را دارد.

عمر اقتصادی گردو مراغه

درخت گردو ژنوتیپ مراغه پس از رسیدن به سن بلوغ و آغاز محصول دهی حداکثری در صورت سلامتی و آبیاری کافی قادر است تا بیش از 80 سال به باردهی حداکثری بپردازد. که به آن عمر مفید یا عمر اقتصادی درخت ژنوتیپ مراغه گفته میشود.

میزان آبیاری گردو مراغه

همانطور که میدانید آبیاری درختان با توجه به سن درخت؛ نوع رقم و نیاز آبی؛ آب وهوا و بارندگی در منطقه تعیین میشود. در مناطقی با بارندگی متوسط درختان گردو ژنوتیپ مراغه نیاز دارند تا هر 10 روز یکبار آبیاری شوند. آبیاری کافی درختان با استفاده از روش قطره ای؛ موجب رشد بهتر درختان؛ حفظ سلامتی آنها؛ پیشگیری از بروز بیماری و آفت در باغ خواهد شد.

حداکثر ارتفاع درخت گردو مراغه

درخت گردو ژنوتیپ مراغه با ارتفاع متوسط 5 متر، عملیات برداشت محصول؛ هرس و نگهداری از درختان را برای شما آسان تر میکند.

نیاز سرمایی گردو مراغه

درختان گردو ژنوتیپ مراغه در هر سال نیاز به گذراندن دوره سرمایی مشخصی دارند. تا پس از این دوره از خواب زمستانه بیدار شده و محصول دهی خود را آغاز کنند. دوره سرمایی این درختان بین 700 تا 1500 ساعت تحت دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد است. درختان این دوره سرمایی را در فصل زمستان و با توجه به سرمای زمستانه پشت سر میگذارند.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی گردو مراغه

پوسته گردو مراغه کاغذی بوده و به راحتی با دست میشکند.

وزن و رنگ گردو گردو مراغه

گردوهای ژنوتیپ مراغه نسبتا درشت با وزن میانگین 13 گرم و به رنگ روشن دیده میشوند.


ارقام دیگر نهال گردو