پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گردو تویسرکان

نهال گردو تویسرکان

نهال گردو تویسرکان یکی از ارقام بومی و با محصولات درشت و با کیفیت عالی در کشورمان ایران است. شما میتوانید نهال گردو اصلاح شده تویسرکان را در بیش از 24 استان در کشور کاشته و از محصول دهی بسیار عالی درختان بهره مند شوید. به طور کلی مناطقی با آب وهوای گرم و خشک؛ سرد و کوهستانی؛ معتدل و مرطوب برای کاشت این رقم مناسب اند. البته توجه به ارتفاع از سطح دریای منطقه نیز یکی از فاکتورهای مهم در سازگاری و یا عدم سازگاری این درختان به حساب میاید. بهترین ارتفاع از سطح دریا برای کاشت نهال گردو اصلاح شده تویسرکان بین 200 تا 2800 متر از دریا میباشد.

جهت خرید نهال گردو تویسرکان کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گردو تویسرکان کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گردو تویسرکان نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گردو تویسرکان

یکی از مهم ترین مزایای خرید و کاشت نهال گردو اصلاح شده تویسرکان عمر مفید بالای این درختان است. هر درخت گردو تویسرکان در شرایط استاندارد نگهداری و در صورت سلامتی قادر است تا بیش از 100 سال عمر کند. در کنار این موضوع، گردوهای درشت و با وزن 16 گرمی تویسرکان در طول عمر اقتصادی؛ نظر هر خریداری را به خود جلب میکند. برای خرید اینترنتی نهال گردو تویسرکان از مرکز معتبر فروش نهال گردو تویسرکان (نهالستان غرب نهال) کافیست از طریق سایت غرب نهال اقدام فرمایید. نهالستان غرب نهال با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه تولید؛ اصلاح و فروش انواع ارقام نهال گردو؛ به عنوان بزرگترین مرکز تخصصی فروش نهال گردو در کشور شناخته میشود. این مرکز به همراه کلیه نهال‌های تولید شده شناسنامه معتبر؛ گارانتی رسمی 2 ساله، کارت سلامت و گواهی عاری از آفات و همچنین کارت قرنطینه ارائه میدهد. .برای خرید نهال گردو تویسرکان با ما در ارتباط باشید.

کشور سازنده گردو تویسرکان

نهال گردو تویسرکان برای اولین بار در کشورمان ایران و در شهر تویسرکان تولید شده است. با اصلاحات انجام شده توسط نهالستان غرب نهال امروزه میتوان این رقم را در بیشتر استان‌های کشور کاشت.

شروع محصول دهی گردو تویسرکان

تنها 3 سال پس از کاشت، نهال گردو تویسرکان باردهی خود را آغاز میکند. باردهی این درختان در ابتدا کمتر و با رسیدن به سن بلوغ به میزان حداکثری خود میرسد. این موضوع در سودآوری سریع شما از باغ تاثیر گذار است.

گلدهی گردو تویسرکان

با توجه به دیرگل بودن درختان گردو تویسرکان؛ میتوانید این رقم را در شهرهای سردسیر کشور بکارید. و نگرانی بابت سوختن محصول نداشته باشید. درختان گردو تویسرکان معمولا گلدهی خود را از اواخر ماه فروردین تا اواسط ماه اردیبهشت آغاز میکنند.

فاصله نهال درخت گردو تویسرکان

درخت گردو تویسرکان شاخه و برگ گسترده و ارتفاع بلندی دارد. برای ایجاد فضای مناسب و دریافت نور کافی توسط کلیه شاخه و برگ‌ها و استفاده از فضای باغ توصیه میکنیم درخت گردو تویسرکان را با الگوی مربعی در فواصل 10 * 10 متر مربع بکارید.

میزان باردهی گردو تویسرکان

سن بلوغ درخت تویسرکان 5 سالگی است. این رقم در سن بلوغ و پس از آن سالیانه تا 10 کیلوگرم محصول باکیفیت و درشت و یکدست تولید میکند.

ارتفاع از سطح دریا گردو تویسرکان

ارتفاع از سطح دریا بین 200 تا 2800 متر بهترین شرایط آب و هوایی و اقلیمی را برای درخت گردو تویسرکان فراهم میکند. از آنجایی که بیش از 70 درصد باغ‌های کشورمان در این ارتفاع قرار دارند. شما میتوانید درخت گردو تویسرکان را در اغلب استان‌های کشور بکارید.

گرده افشان گردو تویسرکان

گردوی محلی بهترین رقم گرده افشان سازگار با درخت گردو تویسرکان به حساب میاید. رقم گرده زای محلی را همزمان با نهال گردو تویسرکان با نسبت 1 بر 10 در باغ بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار گردو تویسرکان

باردهی درخت گردو تویسرکان در شرایط استاندارد نگهداری تا بیش از 1 تن در هکتار میرسد.

عمر اقتصادی گردو تویسرکان

عمر اقتصادی بالا و تا 100 سال یکی از مهم ترین نقاط قوت درخت گردو تویسرکان به حساب میاید. عمر اقتصادی در واقع به بیشترین سالهای محصول دهی حداکثری درخت گفته میشود.

میزان آبیاری گردو تویسرکان

با آبیاری کافی و نگهداری صحیح به حفظ سلامتی درخت و افزایش باردهی آن کمک کنید. آبیاری درخت گردو تویسرکان با توجه به شرایط آب وهوایی و میزان بارندگی در شهر شما تعیین میشود. به طور متوسط درخت گردو تویسرکان هر 15 روز یکبار نیاز به آبیاری دارد. آبیاری درختان معمولا در فصل بهار و تابستان انجام میشود. درختان گردو تویسرکان در فصول پاییز و زمستان نیازی به آبیاری ندارند.

حداکثر ارتفاع درخت گردو تویسرکان

درخت گردو تویسرکان یکی از ارقام بلند قد گردو محسوب میشود. ارتفاع این درختان در بزرگسالی تا 10 متر میرسد.

نیاز سرمایی گردو تویسرکان

نیاز سرمایی یکی دیگر از نیازهای سالیانه و مهم در درختان است. نیاز سرمایی به دوره ای گفته میشود که درخت باید در فصل زمستان در دمای سرد قرار بگیرد. به این ترتیب از خواب زمستانه بیدار شده و محصول دهی حداکثری در سال بعد به همراه دارد. نیاز سرمایی درخت گردو تویسرکان بین 100 تا 700 ساعت قرار گیری درختان در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد میباشد.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی گردو تویسرکان

گردو تویسرکان پوسته سنگی دارد.

وزن و رنگ گردو تویسرکان

یکی از درشت ترین محصولات گردو متعلق به گردو تویسرکان است مغز میوه گردو تویسرکان روشن و وزن آن به طور میانگین 16 گرم است.


ارقام دیگر نهال گردو