خرید نهال زردالو | نهالستان غرب نهال

خرید نهال زردالو

مجوز تولید نهال
نحوه خرید نهال زردالو؟
جهت خرید و سفارش نهال زردالو شما میتوانید از طریق واتساپ و تماس تلفنی با کارشناسان نهالستان غرب نهال به شماره ۰۹۰۲۶۵۱۳۲۰۹ در تماس باشید
اطلاع از قیمت نهال زردالو؟
قیمت نهال برای انواع ارقام نهال زردالو متفاوت می باشد بسته به بذری بودن و پیوندی بودن و همچنین وارداتی بودن نهال متفاوت است ، جهت اطلاع از قیمت نهال زردالو با کارشناسان نهالستان غرب نهال در تماس باشید
زمان مناسب کاشت نهال زردالو؟
بهترین زمان برای کاشت انواع نهال زردالو اواخر پاییز و اوایل فصل زمستان می باشد ، زیرا در این زمان ریشه نهال زردالو در حالت خواب به سر می برد و آماده رشد در فصل بهار می باشد

خرید نهال زردالو

لیست ارقام نهال زردالو در غرب نهال
خرید نهال زردآلو شاهرودی

خرید نهال زردآلو شاهرودی

ابتدا باید بدانید که این رقم نهال زردآلو دارای رنگ زرد مایل به قرمز و بسیار جذاب و خوش رنگ است. پوست این میوه این نهال نرم و صاف و بافت آن آبدار و معطر است. لازم به ذکر است که این زردالو مقاومت بسیار خوبی در برابر سرما و سرما دارد. فصل برداشت زردآلو شاهرودی اواسط ماه اوت است و درخت آن پربار و بزرگ است. یکی از مهمترین خصوصیات این نهال مناسب بودن آن برای آجیل و مربا است. قیمت نهال زردالو ، این رقم در حدود 14 تا 16 هزار تومان است.
خرید نهال زردآلو اردوباد

خرید نهال زردآلو اردوباد

این نهال انگور یکی از ارقام مناسب برای ساخت باغ است زیرا محصولی با کیفیت تولید می کند. این تنوع درخت انگور بیشترین کاربرد را در تهیه کشمش دارد و البته گزینه مناسبی نیز برای تهیه آب میوه است. به دلیل تولید میوه هایی با خواص بالا ، همچنین یکی از گونه های کمیاب و خاص است. میوه های این نهال ها به صورت خوشه ای و متراکم رشد می کنند و تقریباً دانه های سیاه بزرگی دارند و طعم آنها شیرین است.
خرید نهال زردآلو ملایر

خرید نهال زردآلو ملایر

این نهال انگور یکی از گونه های خاص و کمیاب است که با نام انگور فرنگی نیز شناخته می شود. این نوع نهال دارای میوه های قرمز و روشن است و طعم آن در مقایسه با انواع دیگر تلخ است. این رقم لوکس از بازار فروش خوبی برخوردار است و قیمت نهال انگور نسبتاً بالاست. مناسب ترین شرایط آب و هوایی برای رشد انگور کارت قرمز در مناطق معتدل و سرد است زیرا نیاز به سرمایش این نوع تقریباً زیاد است. این درخت انگور برای خوردن تازه مناسب است. البته بعضی از کشورها از دفترچه قرمز انگور برای ساخت مربا نیز استفاده می کنند.
خرید نهال زردآلو قیسی

خرید نهال زردآلو قیسی

این نژاد نهال انگور یکی از گونه های تجاری و با کیفیت است که عملکرد بسیار خوبی دارد. یکی از ویژگی های این نهال انگور نسبت به انواع دیگر ، قدرت رشد این رقم است. این تنوع انگور در دو رنگ قرمز و بنفش تیره موجود است که هر دو دارای طعم بسیار خوب و کیفیت بالایی هستند. این به آنها بازار فروش خوبی می دهد. همچنین لازم به ذکر است که قیمت نهال انگور مناسب است.
خرید نهال زردآلو عسگر آباد

خرید نهال زردآلو عسگر آباد

این نژاد نهال انگور گونه متوسطی است و مقاومت خوبی در برابر سرما و خشکسالی دارد. این نوع نهال از مدت ها قبل مورد توجه و استقبال باغداران قرار گرفته و یکی از گونه های ارزان قیمت است. همچنین نقش مهمی در سودآوری دارد ، این رقم تا 100 سال عمر می کند. این درخت انگور به صورت خوشه ای رشد می کند و تقریباً دانه های سبز بزرگی دارد. همچنین بازار فروش خوبی دارد ، می توان انگور لعل حسینی را در اواسط ماه جولای برداشت.
خرید نهال زردآلو پوست قرمز

خرید نهال زردآلو پوست قرمز

این نهال انگور گزینه خوبی برای مناطق گرمسیری است زیرا مقاومت در برابر حرارت خوبی دارد. می توان گفت گرما نیاز اساسی این رقم است و پایه رشد آن است ، این رقم در شرایط سرما و یخبندان شدید آسیب جدی می بیند. این نهال ها توت سبز بزرگی دارند و به صورت فشرده و خوشه ای رشد می کنند. این درخت علاوه بر تازه بودن ، برای تهیه کشمش و آب میوه نیز مناسب است و طعم شیرین و مطبوعی دارد. این درخت انگور از سال دوم کاشت شروع به باردهی می کند و رقمی ارزان و با کیفیت است.
خرید نهال زردآلو پرتقالی

خرید نهال زردآلو پرتقالی

این درخت انگور یکی از نژادهای ارزان قدمت 100 ساله است. این نوع نهال انگور یکی از ارقام با کیفیت تجاری است که مورد توجه و استقبال باغداران قرار گرفته است. مقاومت در برابر سرما در این رقم زیاد است و باعث شده است که مزارع کاری آن در مناطق سرد و نیمه سرد به خوبی کار کند. این نوع نهال علاوه بر طعم شیرین در مقایسه با انواع دیگر رایحه بسیار خوبی نیز دارد. این یکی از بهترین نهال های انگور است.
خرید نهال زردآلو تخم مرغی

خرید نهال زردآلو تخم مرغی

توضیح این رقم نهال انگور لازم نیست زیرا یکی از ارقام شناخته شده است و یک نام معروف است. که مدت ها مورد توجه باغبانان قرار گرفته است. یکی از ارقام مناسب برای تهیه کشمش انگور عسگری است. بذرهای این نهال تقریباً متوسط ​​و به رنگ سبز هستند که شفافیت بیشتری نسبت به انواع دیگر دارد. انگور عسگری یکی از گونه های نور پسند است و در مناطق استوایی رشد خوبی خواهد کرد. این نوع نهال انگور بیشتر برای خوردن تازه مناسب است و باید توجه داشت که این رقم ماندگاری بالایی ندارد.
خرید نهال زردآلو کتی

خرید نهال زردآلو کتی

این رقم درخت انگور است. این یکی از با کیفیت ترین گونه ها است و حساسیت بالاتری نسبت به انواع دیگر دارد. این رقم انگور به دلیل نازک بودن پوست مستعد ترک خوردگی است. هنگام برداشت باید بسیار مراقب باشید تا دانه ها آسیب نبینند. این نژاد نهال انگور بهترین نوع برای تهیه کشمش و آب میوه است ، این رقم انگور تقریبا بزرگ و فشرده ای دارد. بذرها سیاه رنگ و طعم شیرینی دارند ، درخت انگور یکی از ارقام نور پسند است.
خرید نهال زردآلو شکر پاره

خرید نهال زردآلو شکر پاره

این تنوع نهال انگور که شاهانی نام دارد و با نام انگور شانی نیز شناخته می شود ، گونه دیگری از انگور است که باغبانان توجه ویژه ای به آن دارند. زیرا علاوه بر کیفیت ، عملکرد بسیار خوبی نیز دارد و پرورش آن در هر نوع آب و هوایی امکان پذیر است. یکی از بهترین گونه های بهترین نهال انگور در ایران. میوه این نوع نهال انگور خوشه ای و متراکم است که با کنار هم قرار دادن توت های بزرگ و خوشمزه تشکیل می شود. این رقم در درجه اول برای خوردن تازه استفاده می شود ، اما برای آب گیری نیز گزینه خوبی است.
خرید نهال زردآلو نادری

خرید نهال زردآلو نادری

این نهال یکی از گونه های ارزان قیمت و با کیفیت است که تفاوت های دیگری نسبت به نهال انگور دارد. یکی از برجسته ترین ویژگی های این نوع انگور کیفیت بسیار خوب و بهره وری بالا است. ویژگی دیگری که پس از خرید نهال نسبت به ارقام دیگر مشاهده خواهید کرد دوام بالای آنها است. این رقم درخت انگور را می توان برای چند ماه ذخیره کرد بدون اینکه طعم و کیفیت آن به خطر بیفتد. انگور ریش بابا شیرینی دارد و برای خوردن تازه مناسب است.
خرید نهال زردآلو جهانگیری

خرید نهال زردآلو جهانگیری

این نهال های انگور در دسته ارقام ارزان قیمت تجاری قرار گرفته اند زیرا کیفیت بسیار خوبی دارند و بازار فروش مطلوبی دارند. این نوع انگور قدرت باردهی بالایی دارد و مورد استقبال باغبانان قرار گرفته است. از ویژگی های این رقم مقاومت خوب آن در برابر خشکی و کم آبی است. انگور سیاه سردشت به حوضچه ریشه حساس است و هنگام آبیاری باید به آن توجه شود. برداشت این درخت دیرتر از ارقام دیگر انجام می شود ، اواسط مهر ماه زمان برداشت این رقم است.
خرید نهال زردآلو بلن هیم

خرید نهال زردآلو بلن هیم

این رقم نهال انگور یکی از گونه های کمیاب و تجاری است که می توان در ایران کاشت. این انگور نقش مهمی در سودآوری اقتصادی دارد ، به همین دلیل باغداران از این رقم استقبال می کنند. گلوب گلوب یک میوه قرمز بزرگ است و عطر و طعم آن ترکیبی از ترشی و شیرینی است. میوه این انگور توت های بدون دانه و دانه ای با بافتی محکم تولید می کند. این درخت انگور در مقایسه با ارقام دیگر پوست بسیار نازکی دارد اما مقاومت بسیار خوبی در برابر ترک خوردگی دارد.
خرید نهال زردآلو الفرد

خرید نهال زردآلو الفرد

این رقم انگور بومی فرانسه محسوب می شود و می توان آن را در ایران کاشت. این نوع نهال انگور در مقایسه با انواع دیگر رشد قویتری دارد و خیلی زود میوه می دهد. عملکرد زیاد این رقم انگور باعث محبوبیت بیشتر آن در بین باغبانان شده است. لوبیای انگور پرلت تقریباً غلیظ و متراکم است و طعم آن بسیار شیرین و دلپذیر است. این رقم بهترین نهال انگور برای کشمش است زیرا انگور آن بی هسته و مغزهای آن از کیفیت بالایی برخوردار است.
خرید نهال زردآلو آپریگولد

خرید نهال زردآلو آپریگولد

این رقم نهال انگور میوه کم وزنی تولید می کند اما کیفیت بسیار خوبی دارد و در رده رقم دیررس قرار دارد. انگور کریسمون سیدلس دارای خوشه های مخروطی و جمع و جور است. این نهال انگور پوست ضخیم تری نسبت به انواع دیگر دارد و بافت گوشتی آن سفت تر است. طعم انگور کریسمون سیدلس بسیار شیرین و مطلوب است و بیشتر برای خوردن تازه مناسب است. قیمت نهال انگور کریسمس نسبتاً ارزان است.
خرید نهال زردآلو فلاوورکوت

خرید نهال زردآلو فلاوورکوت

این رقم انگور یکی از گونه های ارزان قیمت ، با کیفیت و شناخته شده است که سالانه قسمت زیادی از نیاز مغزها را تأمین می کند. زیرا این نژاد نهال انگور به دلیل کمبود بذر ، بهترین گزینه برای تهیه کشمش است. این انگور تقریباً در برابر خشکسالی و سرما مقاوم است و این مقاومت باعث می شود که در مناطق سردسیر کاشته شود. این درخت انگور حتی می تواند در فصل خشک کاشته شود زیرا از مقاومت در برابر آب خوبی برخوردار است. این رقم در اواخر تابستان قابل برداشت است و یکی از بهترین نهال های انگور در نظر گرفته می شود.
خرید نهال زردآلو مورپارک

خرید نهال زردآلو مورپارک

این نهال انگور همچنین از نظر عملکرد مشابه رقم دیگر خود زرد است و تنها تفاوت رنگدانه ها است. این رقم در اثر سرما و خشکسالی آسیب کمتری می بیند و همین امر باعث می شود که برای کاشت در مناطقی که آب کمی دارند مناسب باشد. این رقم انگور عملکرد مطلوبی دارد ، البته این مناطق در زمین خشک انگور کاشته می شود. دانه های انگور بی دانه قرمز طعم بسیار شیرین و مطلوبی دارند و بازار خوبی دارد. یکی از بهترین انواع نهال انگور ، قدیمی و بهترین فروش در بازار ایران.
خرید نهال زردآلو گلد کت

خرید نهال زردآلو گلد کت

این نوع نهال انگور به دلیل عملکرد بسیار خوب و کیفیت میوه در دسته ارقام تجاری قرار گرفته و بازار خوبی دارد. دانه های این درخت انگور تقریباً بزرگ و به رنگ سیاه است که طعم بسیار شیرین و خاصی دارد. از این نوع نهال علاوه بر اینکه برای تهیه کشمش به صورت تازه خورده استفاده می شود. این نهال انگور انتخاب خوبی برای باغداری است زیرا رقمی ارزان با ماندگاری 100 ساله است. انگور بلک سیدلس را می توان در اواسط سپتامبر برداشت کرد.
خرید نهال زردآلو توم کات

خرید نهال زردآلو توم کات

این رقم انگور از گونه های کمیاب و عجیب است که عطر و طعم خاصی دارد. شکل ظاهری آن نیز در مقایسه با انواع دیگر متفاوت بوده و بسیار خاص و جذاب است. این نهال های انگور در دسته ارقام با کیفیت و ارزان قیمت قرار گرفته اند که بازار فروش خوبی دارند. انگور بلک ویلیام میوه ها به صورت خوشه ای رشد می کنند و اندازه آنها تقریباً بزرگ است. طعم شیرین و بسیار خوبی دارد. دانه های این درخت انگور سیاه و مناسب برای خوردن تازه است.
خرید نهال زردآلو بوداپیست

خرید نهال زردآلو بوداپیست

این رقم انگور گونه ای بسیار خاص است و از ظاهری بسیار جذاب برخوردار است. این نوع نهال انگور با نام انگور فرنگی نیز شناخته می شود و در دو رنگ قرمز و سفید موجود است. رقم سفید آن دانه های سفید کوچک و جمع و جوری دارد که پوست آن بسیار شفاف است. انگور وایت کارنت مقاومت بالایی در برابر سرما دارد و در مناطق سردسیر رشد خوبی خواهد داشت. از یک طرف نهال انگور بخرید و از طرف دیگر سلطان بازار کشمش کشور شوید! قیمت نهال انگور؛ این رقم کاملاً شبیه انگور رد کارنت است.
خرید نهال زردآلو گلدریج

خرید نهال زردآلو گلدریج

این نژاد نهال انگور مانند برخی ارقام بسیار خاص و کمیاب است و از کیفیت و عطر و طعم بسیار خوبی برخوردار است. دلیل نامگذاری چنین رقمی انگور شمشیری شکل دانه های آن است که کشیده و نوک تیز است. این انگور طعم بسیار خوبی دارد و رنگ توت سیاه است و بیشتر برای خوردن تازه استفاده می شود. این نوع درخت انگور در مناطق معتدل بهترین رشد را خواهد داشت زیرا سرمای زیاد و گرما به بافت و ریشه گیاهچه آسیب می رساند.
خرید نهال زردآلو گونسی ماجیار

خرید نهال زردآلو گونسی ماجیار

این رقم نهال انگور مدت هاست که مورد توجه باغداران بوده و همیشه کاشته می شده است. توسط انگور به دلیل طعم و مزه و کیفیت خود به عنوان یکی از بهترین نهال ها معرفی شده است. این انگور در گروه ارقام اقتصادی قرار دارد و دارای عمر مفید تا 100 سال است. این درخت خشکی متوسط ​​و سرما را تحمل می کند ، اماکن بسیار سرد به ریشه و بافت گیاهچه آسیب می رساند. خوشه انگور یاقوتی دانه های ریز و فشرده ای دارد و فقط برای خوردن تازه استفاده می شود.
خرید نهال زردآلو هارکوت

خرید نهال زردآلو هارکوت

این رقم انگور در گروه نهال انگور ، گل رس متوسط ​​قرار دارد و کیفیت میوه این رقم خوب است. در مقایسه با نهال انگور ماندگاری بالایی دارد ، بنابراین می توان این محصول را برای مدت طولانی نگهداری کرد. این نهال از سال دوم کاشت شروع به باردهی می کند و دارای خوشه ای از بذرهای سفید بزرگ است. کیفیت بسیار خوب و عطر و طعم خوب این میوه باعث بازار فروش خوبی شده است. این انگور فقط برای غذای تازه استفاده می شود و قیمت نهال انگور در رده متوسط ​​قرار دارد.
خرید نهال زردآلو هارمات

خرید نهال زردآلو هارمات

این نهال انگور اصالتاً فرانسه است و یکی از ارقام بسیار مرغوب اما بسیار خاص است و بازار خوبی دارد. این انگور به صورت خوشه ای رشد کرده و دانه های قرمز نسبتاً بزرگی تولید می کند. این درخت انگور بی دانه است و در درجه اول برای خوردن غذا و آب میوه تازه استفاده می شود. طعم انگور شامپاین شیرین و مطلوبی است و از نظر اقتصادی مورد استفاده قرار می گیرد. این یکی از بهترین انواع نهال انگور در بازار ایران است.
خرید نهال زردآلو هنگغربن بست

خرید نهال زردآلو هنگغربن بست

این نوع نهال یکی از ارقام ارزان قیمت است که به دلیل کیفیت عالی می تواند بهترین گزینه محسوب شود. این نهال انگور عمر اقتصادی طولانی دارد و معمولاً در سال دوم یا سوم کاشت شروع به باردهی می کند. انگور کندری از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و مناسب ترین گزینه برای تهیه کشمش و آب میوه است. توت های این نوع تقریبا بزرگ و سیاه رنگ و طعم شیرینی دارند ، اواخر تابستان زمان برداشت انگور کندری است.
خرید نهال زردآلو هارگلو

خرید نهال زردآلو هارگلو

این نهال های انگور باید در آب و هوای نسبتاً گرم کاشته و در معرض آفتاب خوب قرار گیرند. این رقم مقاومت خوبی در برابر سرما نشان می دهد. بهترین فصل رشد این نهال ها بهار و تابستان است. از میوه آن می توان به عنوان غذای تازه و مصرف روزانه استفاده کرد. قیمت این نهال انگور در حدود محدوده قیمت مناسب برای نهال انگور است.
خرید نهال زردآلو هارلاین

خرید نهال زردآلو هارلاین

این نهال انگور دارای رشد بسیار قوی و بلندی است ، هنگام کاشت در هر محیط رشد قابل توجهی را مشاهده خواهید کرد. این درخت انگور در طول دوره رشد سطح زیادی را اشغال می کند. میوه های این نهال ها توت دانه دار دارند. خوشه های آن نیز کوچک است ، اما باید بدانید که به طور گسترده ای رشد می کند. کم آبی و ضخیم بودن پوست میوه های این نهال از مهمترین ویژگی های این نهال است. عطر و طعم نهال ها قابض است و به همین دلیل زیاد به عنوان غذا استفاده نمی شود.
خرید نهال زردآلو هارپولش

خرید نهال زردآلو هارپولش

این نهال های انگور به طور کلی در آذربایجان پرورش داده می شوند و عمدتا برای مصرف تازه و مصرف آجیل پرورش می یابند. البته باید بدانید که همزمان با تهیه آب ، مقدار کمی نیز استفاده می شود. زمان برداشت میوه برای این درخت انگور اکتبر است و یکی از انگور های اواخر محسوب می شود. دم دسته های آن بلند و سبز است ، مقدار قند این نهال بیشتر از سایر نهال ها است و ویتامین های زیادی دارد.
خرید نهال زردآلو هارویhw446

خرید نهال زردآلو هارویhw446

همچنین می توانید این نوع نهال انگور را در دو نوع سیاه و سفید خریداری کنید. مهمترین مصرف مه میوه های این نهال ها برای میوه های تازه و خشک است. این گیاه معمولاً در آذربایجان کاشته می شود و یکی از بهترین نهال های انگور در منطقه است. جوانه انتهایی این نهال بسته است و حاوی کرک های بلند است. خوشه های این درخت انگور کوتاه و گل های آن کاملاً رشد کرده است.
خرید نهال زردآلو هارویhw436

خرید نهال زردآلو هارویhw436

به طور معمول ، بعد از ظهور و رشد میوه های این انگور ، باید فوراً مصرف شود. در نتیجه ، به عنوان مصرف تازه شناخته می شود و فروخته می شود. میوه هایی که از این نهال های انگور رشد می کنند توت های دانه ای گرد و سفید دارند. از آنها برای تولید سبزیجات و کشمش زیاد استفاده می شود ، بنابراین باید بدانید که بسیار ارزان است. آنها همچنین از این انگور برای تهیه دوشاب و شیره استفاده می کنند.
خرید نهال زردآلو شیپلی زودرس

خرید نهال زردآلو شیپلی زودرس

این نهال انگور دارای میوه های سفید است که توت آنها نیز بدون دانه است. در نتیجه ، فقط برای تهیه کشمش استفاده می شود. برگهای این درخت بسیار سبز و براق هستند و به همین دلیل برای تهیه دلمه از آن استفاده زیادی می کنند. به طور کلی ، باید بدانید که میوه های این درخت انگور در درجه اول برای خوردن و مصرف افراد است.
خرید نهال زردآلو رکسانا:

خرید نهال زردآلو رکسانا:

این نمونه دیگری از یک نهال است که انگور توت های بزرگ و گرد دارد. توت این انگور بسیار بزرگ است و پوست توت آن ضخیم و شکننده است. رنگ آن سفید ، تا حدودی مایل به زرد است. گروه های آنها تا حدودی کمیاب هستند و نیاز به مراقبت دارند. کشمشی که تولید می شود از کیفیت و سیاه برخوردار است. برگهای این نهال انگور ناهموار و به رنگ سبز تیره است.
خرید نهال زردآلو ویکات

خرید نهال زردآلو ویکات

پوست میوه های این نهال انگور قرمز تیره است اما باید بدانید که آب آن سفید است. این رقم از آن دسته نهال هایی است که زودرس است و رشد آن بسیار کوتاه است. دانه دانه بودن میوه های این رقم از ویژگی های دیگر است. اگر بلافاصله بعد از رسیدن آن را انتخاب نکنید ، دسته های آن می توانند روی گیاه پوسیده شوند. از میوه های کنده درخت انگور برای خوردن تازه و کشمش استفاده کنید.
خرید نهال زردآلو هاروجم

خرید نهال زردآلو هاروجم

نوع دیگری از نهال انگور که حبه های این نوع نهال انگور است که بذر و کشیده است. عطر و طعم آن بی نظیر و عالی است. رنگ آن سفید مایل به زرد است اما گاهی به رنگ قرمز دیده شده است. کشاورزان ارومیه برای بهبود شنوایی مقداری در گوش خود می گذارند. کشمش از این درخت انگور؛ بسیار عالی و با کیفیت است که البته باید بدانید که نادر نیز هست.
خرید نهال زردآلو رویال

خرید نهال زردآلو رویال

حبه های این نوع نهال انگور دارای بذر است و به شکل بیضی است. زود رسیدن میوه های این نهال از مهمترین خصوصیات آن است و رنگ آن مایل به سفید مایل به زرد است. برگهای این نهال سه برش دارند و یکی از بهترین نهالهای انگور نیستند. نوع اصلی مصرف این انگور برای مصرف تازه است که در برخی موارد برای تولید کشمش نیز استفاده می شود.
خرید نهال زردآلو کایشا

خرید نهال زردآلو کایشا

ویژگی مهم میوه های این نهال انگور این است که در تابستان استفاده نمی شود. بلکه خوشه های آن که تا حدی بزرگ هستند ، برای زمستان به صورت آونگ به خوبی نگه داشته می شوند. شکل میوه این انگور بیضی است و برای کشمش نیز استفاده می شود. در واقع ، باید بدانید که مهمترین کاربرد کشمش است و قیمت نهال انگور ارزان است.
خرید نهال زردآلو امبریوز

خرید نهال زردآلو امبریوز

ویژگی مهم میوه های این نهال انگور این است که در تابستان استفاده نمی شود. بلکه خوشه های آن که تا حدی بزرگ هستند ، برای زمستان به صورت آونگ به خوبی نگه داشته می شوند. شکل میوه این انگور بیضی است و برای کشمش نیز استفاده می شود. قیمت نهال انگور در این شکل موجود نیست.
خرید نهال زردآلو نیوکاسل

خرید نهال زردآلو نیوکاسل

شما می توانید این نهال انگور را در هر شرایط آب و هوایی بکارید ، فقط باید از آن مراقبت کنید. میوه های این انگور در دو رنگ سبز و سیاه است که می توانید هرکدام را که می خواهید بکارید خریداری کنید. دیرتر از سایر نهال ها است و بنابراین برای تولید آن باید بیشتر صبر کنید. شکل خوشه های این رقم مخروطی و دم خوشه ها بلند است. هنگام کاشت نهال انگور ، این رقم در شیراز بسیار رایج است.
خرید نهال زردآلو ویواگلد

خرید نهال زردآلو ویواگلد

شما می توانید این نهال انگور را در هر شرایط آب و هوایی بکارید ، فقط باید از آن مراقبت کنید. میوه های این انگور در دو رنگ سبز و سیاه است که می توانید هرکدام را که می خواهید بکارید خریداری کنید. دیرتر از سایر نهال ها است و بنابراین برای تولید آن باید بیشتر صبر کنید. شکل خوشه های این رقم مخروطی و دم خوشه ها بلند است. هنگام کاشت نهال انگور ، این رقم در شیراز بسیار رایج است.
خرید نهال زردآلو شصتی

خرید نهال زردآلو شصتی

شما می توانید این نهال انگور را در هر شرایط آب و هوایی بکارید ، فقط باید از آن مراقبت کنید. میوه های این انگور در دو رنگ سبز و سیاه است که می توانید هرکدام را که می خواهید بکارید خریداری کنید. دیرتر از سایر نهال ها است و بنابراین برای تولید آن باید بیشتر صبر کنید. شکل خوشه های این رقم مخروطی و دم خوشه ها بلند است. هنگام کاشت نهال انگور ، این رقم در شیراز بسیار رایج است.
خرید نهال زردآلو نصیری

خرید نهال زردآلو نصیری

شما می توانید این نهال انگور را در هر شرایط آب و هوایی بکارید ، فقط باید از آن مراقبت کنید. میوه های این انگور در دو رنگ سبز و سیاه است که می توانید هرکدام را که می خواهید بکارید خریداری کنید. دیرتر از سایر نهال ها است و بنابراین برای تولید آن باید بیشتر صبر کنید. شکل خوشه های این رقم مخروطی و دم خوشه ها بلند است. هنگام کاشت نهال انگور ، این رقم در شیراز بسیار رایج است.
خرید نهال زردآلو نخجوان

خرید نهال زردآلو نخجوان

شما می توانید این نهال انگور را در هر شرایط آب و هوایی بکارید ، فقط باید از آن مراقبت کنید. میوه های این انگور در دو رنگ سبز و سیاه است که می توانید هرکدام را که می خواهید بکارید خریداری کنید. دیرتر از سایر نهال ها است و بنابراین برای تولید آن باید بیشتر صبر کنید. شکل خوشه های این رقم مخروطی و دم خوشه ها بلند است. هنگام کاشت نهال انگور ، این رقم در شیراز بسیار رایج است.
خرید نهال زردآلو میرزایی

خرید نهال زردآلو میرزایی

شما می توانید این نهال انگور را در هر شرایط آب و هوایی بکارید ، فقط باید از آن مراقبت کنید. میوه های این انگور در دو رنگ سبز و سیاه است که می توانید هرکدام را که می خواهید بکارید خریداری کنید. دیرتر از سایر نهال ها است و بنابراین برای تولید آن باید بیشتر صبر کنید. شکل خوشه های این رقم مخروطی و دم خوشه ها بلند است. هنگام کاشت نهال انگور ، این رقم در شیراز بسیار رایج است.
خرید نهال زردآلو شاهرود 35

خرید نهال زردآلو شاهرود 35

شما می توانید این نهال انگور را در هر شرایط آب و هوایی بکارید ، فقط باید از آن مراقبت کنید. میوه های این انگور در دو رنگ سبز و سیاه است که می توانید هرکدام را که می خواهید بکارید خریداری کنید. دیرتر از سایر نهال ها است و بنابراین برای تولید آن باید بیشتر صبر کنید. شکل خوشه های این رقم مخروطی و دم خوشه ها بلند است. هنگام کاشت نهال انگور ، این رقم در شیراز بسیار رایج است.
خرید نهال زردآلو اردو

خرید نهال زردآلو اردو

شما می توانید این نهال انگور را در هر شرایط آب و هوایی بکارید ، فقط باید از آن مراقبت کنید. میوه های این انگور در دو رنگ سبز و سیاه است که می توانید هرکدام را که می خواهید بکارید خریداری کنید. دیرتر از سایر نهال ها است و بنابراین برای تولید آن باید بیشتر صبر کنید. شکل خوشه های این رقم مخروطی و دم خوشه ها بلند است. هنگام کاشت نهال انگور ، این رقم در شیراز بسیار رایج است.
خرید نهال زردآلو فلامینگ گلد

خرید نهال زردآلو فلامینگ گلد

شما می توانید این نهال انگور را در هر شرایط آب و هوایی بکارید ، فقط باید از آن مراقبت کنید. میوه های این انگور در دو رنگ سبز و سیاه است که می توانید هرکدام را که می خواهید بکارید خریداری کنید. دیرتر از سایر نهال ها است و بنابراین برای تولید آن باید بیشتر صبر کنید. شکل خوشه های این رقم مخروطی و دم خوشه ها بلند است. هنگام کاشت نهال انگور ، این رقم در شیراز بسیار رایج است.
خرید نهال زردآلو پاتریسون

خرید نهال زردآلو پاتریسون

شما می توانید این نهال انگور را در هر شرایط آب و هوایی بکارید ، فقط باید از آن مراقبت کنید. میوه های این انگور در دو رنگ سبز و سیاه است که می توانید هرکدام را که می خواهید بکارید خریداری کنید. دیرتر از سایر نهال ها است و بنابراین برای تولید آن باید بیشتر صبر کنید. شکل خوشه های این رقم مخروطی و دم خوشه ها بلند است. هنگام کاشت نهال انگور ، این رقم در شیراز بسیار رایج است.
خرید نهال زردآلو تیلتون

خرید نهال زردآلو تیلتون

شما می توانید این نهال انگور را در هر شرایط آب و هوایی بکارید ، فقط باید از آن مراقبت کنید. میوه های این انگور در دو رنگ سبز و سیاه است که می توانید هرکدام را که می خواهید بکارید خریداری کنید. دیرتر از سایر نهال ها است و بنابراین برای تولید آن باید بیشتر صبر کنید. شکل خوشه های این رقم مخروطی و دم خوشه ها بلند است. هنگام کاشت نهال انگور ، این رقم در شیراز بسیار رایج است.

معرفی نهال زردالو

قیمت نهال زردآلو را می توان به عوامل و عوامل بسیاری بازگرداند ، اما قیمت از حدود 10-15 هزار گوجه فرنگی در برخی ارقام غیر تجاری از نهال زردالو شروع می شود و در ارقام تجاری و بارور متفاوت است. می توانید در مورد ساخت باغ گردو و خرید نهال زردالو بیشتر بیاموزید ، روی دکمه تماس در سایت کلیک کنید تا مستقیماً با مهندسان غرب نهال تماس بگیرید.
بهترین فروش نهال زردالو: پاسخ به این سوال کمی دشوار است. نهال زردالو جهانگیری و ...
قطعاً بهترین فصل برای کاشت نهال های زردالو اواسط تا اواخر پاییز و سرانجام تا اواخر زمستان است ، این زمانی است که ریشه گیاهچه به خواب می رود و آماده رشد در بهار است.
بهترین فصل کاشت - ما تصور می کنیم مناطق سردسیری و گرمسیری چیزی در این دو مورد است ، بنابراین به طور کلی ، زیرا ارقام نهال زردالو همه آشنا هستند و دارای صفات و ویژگی های نسبتاً یکسانی هستند ، بیشتر نهال های زردالو می توان آنها را در ارتفاع 800 تا 1800 متر برای اطلاعات بیشتر می توانید برای مطالعه جزئیات بیشتر وارد سایت شوید.
هنگام توصیف عملکرد درخت زردالو ، یک جمله کافی است که بگوییم خرید نهال زردالو مزیت هر باغی است.

گفتگوی واتساپ