خرید نهال آلو | نهالستان غرب نهال

خرید نهال آلو

مجوز تولید نهال
نحوه خرید نهال آلو؟
جهت خرید و سفارش نهال آلو شما میتوانید از طریق واتساپ و تماس تلفنی با کارشناسان نهالستان غرب نهال به شماره ۰۹۰۲۶۵۱۳۲۰۹ در تماس باشید
اطلاع از قیمت نهال آلو؟
قیمت نهال آلو برای انواع ارقام نهال آلو متفاوت می باشد بسته به بذری بودن و پیوندی بودن و همچنین وارداتی بودن نهال متفاوت است ، جهت اطلاع از قیمت نهال آلو با کارشناسان نهالستان غرب نهال در تماس باشید
زمان مناسب کاشت نهال آلو؟
بهترین زمان برای کاشت انواع نهال آلو اواخر پاییز و اوایل فصل زمستان می باشد ، زیرا در این زمان ریشه نهال آلو در حالت خواب به سر می برد و آماده رشد در فصل بهار می باشد

خرید نهال آلو

لیست ارقام نهال آلو در غرب نهال
خرید نهال آلو شابلون

خرید نهال آلو شابلون

این نوع نهال آلو در برابر آفات و حشرات بسیار مقاوم است. عمر اقتصادی درخت آلو بیش از 25 سال است. میوه این نهال بسیار خوشمزه است. این نهال ها میوه های بومی مناطق اروپا هستند. تحمل این نوع نهال در سرمای زمستان بیش از منفی 10 درجه است. اگر مراقبت کنید و با محیط سازگار شوید ، این نهال ها بعد از یک سال شکوفا می شوند و سپس میوه می دهند.
خرید نهال آلو بخارا

خرید نهال آلو بخارا

میوه این نهال آلو در پایان ماه سپتامبر به بازار عرضه می شود. عمر اقتصادی این آلو حدود 20 تا 22 سال است. این نوع آلو بیشتر برای هوای سرد مناسب است و مناطق گرمسیری را تحمل نمی کند. فاصله کاشت این نهال ها از یکدیگر حدود 4 * 3 است. هر هفته آبیاری می شود و به حدود 10 لیتر آب نیاز دارد.
خرید نهال آلو قطره طلا

خرید نهال آلو قطره طلا

میوه های این نوع نهال آلو زرد و گاه مایل به سبز است. زمان کوددهی این نهال ها در پایان زمستان است و مقدار حدود 5 تن کود پوسیده در هر هکتار از زمین ساخته می شود. میزان آبیاری آن در فصول سرد سال کمتر است و در تابستان تقریباً به 20 لیتر آب در هفته نیاز دارد. این رقم مقاومت بالایی در برابر آفات دارد. میوه این نهال در بازار بسیار محبوب است.
خرید نهال آلو کالیفرنیا

خرید نهال آلو کالیفرنیا

این نهال یکی از انواع نهال آلو است که در برابر کم آبی بسیار مقاوم است. محل کاشت این نهال ها در مناطق کوهستانی ، معتدل و سرد است. بسیاری از باغداران این نهال ها را خریداری می کنند زیرا عمر اقتصادی بالایی دارند. عمر اقتصادی این نهال بیش از 25 سال است. این نهال دیر شکوفه است و یکی از شناخته شده ترین ارقام تجاری در بازار است. جمع آوری این نهال ها از سال دوم آغاز می شود. اندازه میوه آن بزرگ و با کیفیت است و دارای طعم ملاس تلخ و شیرین است.
خرید نهال آلو برغانی

خرید نهال آلو برغانی

میوه این نهال طعم ترش و شیرینی دارد و پیروان زیادی دارد. این نوع میوه معمولاً تازه مصرف نمی شود و عمدتا برای آجیل ، دسر و طعم دهنده های غذایی استفاده می شود. این نهال آلو بومی ایران است و بسیاری از باغداران علاقه مند به کاشت آن هستند. آب و هوای معتدل و سرد مورد علاقه این نوع نهال آلو است. در شرایط مطلوب ، این نهال ها از سال دوم شروع به باردهی می کنند.
خرید نهال آلو شرابی

خرید نهال آلو شرابی

این نهال میوه های بسیار با کیفیتی دارد و رنگ و طعم آن بسیار مطلوب است. خاک مناسب برای کاشت این نوع نهال آلو ، خاک سبک است که باید زهکشی خوبی داشته باشد. این نوع آلو طغیان را تحمل نمی کند و جریان آبیاری آن باید 10 لیتر در هفته باشد. این نوع نهال آلو آب و هوای مدیترانه ای را که بین 10 تا 20 درجه سانتیگراد است تحمل می کند.
خرید نهال آلو اختری

خرید نهال آلو اختری

این نهالها از سال دوم کاشت شروع به باردهی می کنند. عمر اقتصادی این آلو بیش از 25 سال است. میوه این نهال آلو از اواسط ماه آگوست وارد بازار می شود. تحمل به خشکی برای این نهال ها کمی دشوار است. بیشتر آب و هوای معتدل و سرد برای این نوع نهال مناسب است. فاصله کاشت این نهال ها باید 3 * 3 محاسبه شود.
خرید نهال آلو آنجلا

خرید نهال آلو آنجلا

کاشت این نهال ها در بیشتر ایران قابل کشت است. این نوع آلو به دلیل تفاوت در طعم و خاصیت مورد استقبال بسیاری از باغداران قرار گرفته است. این رقم نهال آلو می تواند تا 5 تا 7 متر طول داشته باشد. عملکرد این نوع نهال می تواند بیش از 300 کیلوگرم در سال باشد. از میوه این نهال می توان به عنوان غذای تازه استفاده کرد.
خرید نهال آلو تو سرخ خونی

خرید نهال آلو تو سرخ خونی

این نوع نهال آلو به رنگ قرمز تیره است و معمولاً در اواخر سپتامبر می رسد. این انواع نهال در برابر سرما بسیار مقاوم بوده و از دمای تا 42 درجه نیز پشتیبانی می کند. این رقم نهال آلو به عنوان یکی از ارقام کمیاب نهال محسوب می شود. بازار بسیار خوبی دارد و در مناطق غنی این میوه به میوه های لوکس نیز معروف است.
خرید نهال آلو لومبارد

خرید نهال آلو لومبارد

کشور سازنده این نهال آلو اروپا است که دارای عمر اقتصادی تا 25 سال است. میوه های آن در اواخر ماه اوت رسیده است که می توان آن را در آب و هوای نیمه خشک کاشت. این نهال تحمل بالایی در برابر سرما دارد که البته بیش از 25 درجه نمی تواند مقاومت کند. پایه آن از آلو وحشی ساخته شده و رنگ آن قرمز مایل به ارغوانی است. برای رشد بهتر باید هفته ای 1 لیتر آب بدهید و فاصله کاشت هرکدام را تا 4 متر رعایت کنید.
خرید نهال آلو شایرو

خرید نهال آلو شایرو

کشور سازنده این رقم نهال آلو اروپایی است که عمر اقتصادی آن 25 سال است. این میوه در اواخر ژوئیه رسیده می شود و در مناطق نیمه خشک رشد خوبی را نشان می دهد. تحمل سرما در این نوع نهال از 30 درجه سانتیگراد بیشتر نیست و پایه آن از آلوهای وحشی گرفته می شود. رنگ میوه نهال آلو زرد مایل به قرمز است و باردهی آن از سال چهارم کاشت آغاز می شود. باید هفته ای 1 لیتر آب به آن بدهید و باید فاصله کاشت آن را تا 4 متر رعایت کنید.
خرید نهال آلو شایرو

خرید نهال آلو شایرو

یکی از انواع نهال های آلو این رقم است که از قزاقستان نشات می گیرد و عمر اقتصادی آن تا 20 سال است. در اوایل ماه اکتبر ، میوه رشد می کند و فصل برداشت است. می توانید آن را در مناطق معتدل بکارید و البته باید بدانید که بیش از 30 درجه سانتیگراد را تحمل نمی کند. رنگ میوه آن زرد روشن است و فاصله ای که باید برای کاشت آن 2 در 3 است. برای آبیاری این نهال های آلو مناسب است که هفته ای یک بار به آنها یک لیتر آب بدهید.
خرید نهال آلو بوربانک

خرید نهال آلو بوربانک

منشا این نوع نهال آلو اروپایی این است که از سال سوم باردهی آنها آغاز می شود. می توانید آن را در اوایل ماه اوت برداشت کنید و به خاطر داشته باشید که عمر اقتصادی آن 25 سال است. پایه این نهال آلو از آلو وحشی ساخته شده است که مقاومت طبیعی به خشکی دارد. بیش از 35 درجه سرما را تحمل نمی کند و بهتر است آنها را در فاصله 3 در 4 بکارید. آنها هر هفته به 10 لیتر آب نیاز دارند و طعم میوه ها ترش و شیرین است.
خرید نهال آلو تخم مرغی

خرید نهال آلو تخم مرغی

رنگ میوه این نهال بنفش تیره ، شکل آن تخم شکل و میوه های آن شیرین است. میوه های نهال در اوایل ماه اوت رسیده و شما می توانید آنها را خشک کنید. این نهال های آلو باید در فاصله 3 در 3 کاشته شوند و آبیاری آنها 1 لیتر در هفته است. اصل این نهال های آلو در ایران متعلق به آذربایجان است. این درخت ارتفاع حدود 3 تا 4 متر را تجربه می کند.
خرید نهال الو بوراکا

خرید نهال الو بوراکا

نهال آلو اصلاح شده ای است که از سال اول کاشت میوه می دهد. آن دسته از افرادی که می خواهند باغچه ای با نهال آلو بسازند ، این نهال بهترین گزینه ای است که می توانند داشته باشند. فاصله کاشت باید 2 در 3 باشد و مقدار آبیاری باید بر اساس شرایط آب و هوایی و نوع خاک باشد. می توانید از این درخت برای تقویت کمپوست حیوانات پوسیده استفاده کنید. می توان گفت که رشد نهال این درخت طی 3 سال حدود 70٪ سایر ارقام آلو است.
خرید نهال آلو هانی رزا

خرید نهال آلو هانی رزا

این نهال آلو یکی از نهال های ژاپنی است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. مشخصات این نوع نهال بسیار شبیه نهال سلطان است. تفاله میوه تولید شده از این نهال ها سفت و پوست آن بنفش است. ارتفاع تقریبی این آلو حدود 3 تا 3.5 متر است که عملکرد نسبتاً متوسطی دارد. از میوه این رقم معمولاً در صنعت کمپوت سازی در ژاپن استفاده می شود.
خرید نهال آلو کاکات فروت فول

خرید نهال آلو کاکات فروت فول

این رقم نهال خود باروری است و گرده افشانی سرعت رشد آنها را بسیار افزایش می دهد. شما می توانید از طریق لقاح مناسب رشد و بذر این نهال های آلو را افزایش دهید. مقدار آبیاری در هفته 1 لیتر است و باید آن را در فاصله 4 در 4 بکارید. این نهال نباید بیمار شود ، زیرا می توان گفت که درمان در این رقم قطعی است. این رقم به طور معمول می تواند در مناطق نسبتاً سرد کاشته شود و از سال چهارم میوه ارزان قیمت خواهد داد.
خرید نهال آلو آلینا

خرید نهال آلو آلینا

میوه این نهال ها معمولاً در نیمه دوم ماه اوت رسیده و در ارقام و اندازه های مختلف موجود است. از متوسط ​​به بلند رشد می کند ، که عمدتا برای خوردن تازه استفاده می شود. از نهال ها برای خشک کردن میوه نیز استفاده می شود. نهال آلو؛ این گیاه معمولاً در جنوب شرقی آسیا کاشته می شود. باردهی این آلو به عواملی مانند گرمای تابستان بستگی دارد ، بنابراین هرچه درجه حرارت بالاتر باشد ، اندازه میوه نیز کوچکتر است.
خرید نهال آلو گرین گیج

خرید نهال آلو گرین گیج

عمر این آلو بسیار طولانی است و عطر و طعم آن شیرین است. این نهال بومی بلژیک است و نیازهای خنک کننده آن برای رشد باید تأمین شود. بیماری های این نهال متوسط ​​تا زیاد است بنابراین باید به خوبی از آنها مراقبت کنید. لطفا توجه داشته باشید که این نهال یکی از بارورترین نهال ها است.
خرید نهال آلو ساحلی

خرید نهال آلو ساحلی

مقدار آبیاری این نهال های آلو برای جلوگیری از فرسایش بسیار مهم است. در آن خاکهای ضعیف ، این نهال رشد خوبی ندارد و شما باید این را در نظر بگیرید. همچنین از آن به عنوان گیاه زینتی استفاده می شود. از میوه آن برای تهیه ژلاتین استفاده می شود. ریشه های آن ضخیم است و به عمق زمین می رود.
خرید نهال آلو بلوفای

خرید نهال آلو بلوفای

نیاز آبی این نوع نهال بسیار مهم است و باید بسیار به آن توجه کنید. این نهال یکی از بهترین نهال های آلو اروپایی است. رشد آن متوسط ​​است و برای رشد به گرده افشان نیاز دارد. میوه ها از نظر اندازه بزرگ و دارای پوستی آبی و تفاله زرد هستند.
خرید نهال آلو استنلی

خرید نهال آلو استنلی

این نهال آلو محصول کشور ایالات متحده است که تفاله آن زرد و شیرین است. این نهال ها نمی توانند مقاومت زیادی در برابر خشکسالی نشان دهند. بنابراین ، هنگام آبیاری باید بسیار مراقب باشید. از سال چهارم ، این نهال ها شروع به باردهی می کنند ، باید آنها را در فاصله 3 در 3 کاشت.
خرید نهال آلو پرزیدنت

خرید نهال آلو پرزیدنت

این نهال آلو ؛ یکی از نهال های دیررس است که برای افزایش باردهی به گرده نیاز دارد. این یکی از ارقام آلو خارجی است که دارای ابعادی بزرگ و مناسب برای استفاده های جدید است. درخت این رقم بین 5 تا 6 متر رشد می کند و قسمت زیادی از زمین های کشاورزی را اشغال می کند. قیمت نهال آلو؛ این تعداد به دلیل تحریم های ظالمانه ای که علیه کشور عزیزمان اعمال شده بسیار افزایش یافته است.
خرید نهال آلو سیمکا

خرید نهال آلو سیمکا

یکی از انواع نهال آلو ؛ در کالیفرنیا که بزرگ می شویم ، بومی ژاپن هستیم. نیازی به گرده افشان سیمکا نیست و گل رس آن نسبتاً متوسط ​​است. میوه آن طعم نسبتاً تلخی و قیمت نسبتاً بالایی دارد. رنگ پوسته خارجی میوه این گیاه نارنجی مایل به قرمز است. ارتفاع درخت حدود 3 تا 3.5 متر است.

معرفی نهال آلو

قیمت نهال آلو را می توان به عوامل زیادی بازگرداند ، اما از آنجا که غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال در کشور است ، قیمت تمام ارقام نهال آلو پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت است ، اما قیمت نهال حدود 15 هزار است تومان ارقام تجاری شروع می شود و متفاوت است که تقریباً به 25 هزار تومان می رسد. برای اطلاعات بیشتر می توانید وارد سایت شوید و اطلاعات مفید هر نهال را با عکس بخوانید و برای خرید مستقیماً با مهندسان ما تماس بگیرید.
پاسخ به این س aال کمی دشوار است ، زیرا در هر شرایط آب و هوایی ، انواع نهال آلو مناسب است ، اما به طور کلی ، نهال آلو با قطره طلا ، نهال آلو سانتریفیوژ ، نهال آلو با قالب و the از جمله پرفروش ترین نهال های آلو هستند.
قطعاً مناسب ترین فصل برای کاشت نهال آلو اواخر پاییز و اوایل زمستان است که ریشه نهال ها به خواب رفته و برای رشد در بهار آماده می شوند.
گفتگوی واتساپ