خرید نهال آلبالو | نهالستان غرب نهال

خرید نهال آلبالو

مجوز تولید نهال
نحوه خرید نهال آلبالو؟
جهت خرید و سفارش نهال آلبالو شما میتوانید از طریق واتساپ و تماس تلفنی با کارشناسان نهالستان غرب نهال به شماره ۰۹۰۲۶۵۱۳۲۰۹ در تماس باشید
اطلاع از قیمت نهال آلبالو؟
قیمت نهال آلبالو برای انواع ارقام نهال آلبالو متفاوت می باشد بسته به بذری بودن و پیوندی بودن و همچنین وارداتی بودن نهال متفاوت است ، جهت اطلاع از قیمت نهال آلبالو با کارشناسان نهالستان غرب نهال در تماس باشید
زمان مناسب کاشت نهال آلبالو؟
بهترین زمان برای کاشت انواع نهال آلبالو اواخر پاییز و اوایل فصل زمستان می باشد ، زیرا در این زمان ریشه نهال آلبالو در حالت خواب به سر می برد و آماده رشد در فصل بهار می باشد

خرید نهال آلبالو

لیست ارقام نهال آلبالو در غرب نهال
خرید نهال آلبالو مجاری پیش رس

خرید نهال آلبالو مجاری پیش رس

این نوع نهال آلبالو همانطور که از نام آن مشخص است ، بومی مجارستان است. تنها تفاوت با این نژاد گیلاس؛ وقت آن است که از مزایای آن بهره مند شوید. ویژگی بارز این درخت گیلاس مقاومت بسیار خوب آن در برابر شوری خاک است. این نهال ها میوه های قرمز تقریباً بزرگی تولید می کنند که طعم دلپذیر و تلخی دارند. قیمت نهال گیلاس در این رقم در رده متوسط ​​تا ارزان قرار دارد.این نوع نهال آلبالو همانطور که از نام آن مشخص است ، بومی مجارستان است. تنها تفاوت با این نژاد گیلاس؛ وقت آن است که از مزایای آن بهره مند شوید. ویژگی بارز این درخت گیلاس مقاومت بسیار خوب آن در برابر شوری خاک است. این نهال ها میوه های قرمز تقریباً بزرگی تولید می کنند که طعم دلپذیر و تلخی دارند. قیمت نهال گیلاس در این رقم در رده متوسط ​​تا ارزان قرار دارد.این نوع نهال آلبالو همانطور که از نام آن مشخص است ، بومی مجارستان است. تنها تفاوت با این نژاد گیلاس؛ وقت آن است که از مزایای آن بهره مند شوید. ویژگی بارز این درخت گیلاس مقاومت بسیار خوب آن در برابر شوری خاک است. این نهال ها میوه های قرمز تقریباً بزرگی تولید می کنند که طعم دلپذیر و تلخی دارند. قیمت نهال گیلاس در این رقم در رده متوسط ​​تا ارزان قرار دارد.این نوع نهال آلبالو همانطور که از نام آن مشخص است ، بومی مجارستان است. تنها تفاوت با این نژاد گیلاس؛ وقت آن است که از مزایای آن بهره مند شوید. ویژگی بارز این درخت گیلاس مقاومت بسیار خوب آن در برابر شوری خاک است. این نهال ها میوه های قرمز تقریباً بزرگی تولید می کنند که طعم دلپذیر و تلخی دارند. قیمت نهال گیلاس در این رقم در رده متوسط ​​تا ارزان قرار دارد.این نوع نهال آلبالو همانطور که از نام آن مشخص است ، بومی مجارستان است. تنها تفاوت با این نژاد گیلاس؛ وقت آن است که از مزایای آن بهره مند شوید. ویژگی بارز این درخت گیلاس مقاومت بسیار خوب آن در برابر شوری خاک است. این نهال ها میوه های قرمز تقریباً بزرگی تولید می کنند که طعم دلپذیر و تلخی دارند. قیمت نهال گیلاس در این رقم در رده متوسط ​​تا ارزان قرار دارد.این نوع نهال آلبالو همانطور که از نام آن مشخص است ، بومی مجارستان است. تنها تفاوت با این نژاد گیلاس؛ وقت آن است که از مزایای آن بهره مند شوید. ویژگی بارز این درخت گیلاس مقاومت بسیار خوب آن در برابر شوری خاک است. این نهال ها میوه های قرمز تقریباً بزرگی تولید می کنند که طعم دلپذیر و تلخی دارند. قیمت نهال گیلاس در این رقم در رده متوسط ​​تا ارزان قرار دارد.
خرید نهال آلبالو خوشه ای

خرید نهال آلبالو خوشه ای

یکی از انواع نهال آلبالو ، در ایران بسیار معروف است که در گروه ارقام ارزان قیمت نیز قرار دارد. هر شاخه یک آلبالو متراکم و خوشه ای تولید می کند ، به همین دلیل به عنوان آلبالو خوشه ای شناخته می شود. میوه های این گیلاس اندازه متوسطی دارند و دارای بافتی نرم و آبدار و هسته کوچکی در داخل هستند. عطر و طعم این نوع البالو ترش است و رنگ آن بسیار قرمز است. از این رقم علاوه بر خوردن تازه برای تهیه مربا استفاده می شود. کاشت نهال گیلاس در مناطق معتدل بسیار توصیه می شود.
خرید نهال آلبالو گوشواره ای

خرید نهال آلبالو گوشواره ای

این نژاد یکی از انواع نهال های گیلاس بومی آمریکا محسوب می شود اما کاشت آن در ایران نیز امکان پذیر است. همه این ارقام از نظر کیفیت و عملکرد متفاوت هستند ، گوشواره های آلبالو از کیفیت خوبی برخوردار هستند. این گیلاس به درختی با اندازه متوسط ​​و میوه بسیار خوب تبدیل خواهد شد. 5 متر قد دارد و میوه های قرمز نسبتاً بزرگی تولید می کند. طعم میوه ها نیز اسیدی و بسیار دلپذیر است و یکی از بهترین نهال های گیلاس است.
خرید نهال آلبالو مجارستانی دیررس

خرید نهال آلبالو مجارستانی دیررس

این نوع نهال گیلاس ، همانطور که از نام آن مشخص است ، بومی مجارستان است. همچنین در ایران ، بسیاری از کشاورزان چنین رقمی را برای کاشت انتخاب کرده اند. این گیلاس به دلیل دیر رسیدن ، در مناطق سردسیر بهترین عملکرد را خواهد داشت. در واقع می توان گفت سرما یکی از نیازهای این نوع است و به رشد و عملکرد مطلوب آن کمک می کند. این نوع گیلاس توت قرمز تقریباً درشت تولید می کند که طعم بسیار خوبی دارد. این یکی از بهترین نهال های گیلاس است و در مناطق نسبتاً سرد مناسب است.
خرید نهال آلبالو محلی

خرید نهال آلبالو محلی

این نژاد نهال آلبالو بیشتر مورد پسند کشاورزان و باغداران است زیرا می تواند در هر نوع خاکی رشد کند. ویژگی بارز این نوع گیلاس در مقایسه با انواع دیگر ، مقاومت آن در برابر سرما و شوری خاک است. میوه های این رقم کمی کمتر از انواع دیگر است و عطر و طعم آنها نیز اسیدی است. اگرچه این رقم محلی گیلاس مقاومت سرمایی خوبی دارد اما رشد آن در مناطق گرمسیری عملکرد بهتری خواهد داشت. قیمت نهال آلبالو به طور محلی در هر استان متفاوت است.
خرید نهال آلبالو گیسی

خرید نهال آلبالو گیسی

این درخت گیلاس به عنوان یک نوع اقتصادی طبقه بندی می شود که منشا اصلی آن مجارستان است. دلیل استقبال کشاورزان از این نژاد نهال گیلاس تولید محصولی با کیفیت و عملکرد بسیار خوب آن است. این نوع نهال گیلاس از انواع کوتاه است و عمر آن 30 سال است. اندازه میوه از انواع دیگر کوچکتر است و طعم تلخ مطبوعی دارد. علاوه بر تازه خوردن ، از آن برای تهیه مربا و کمپوت نیز استفاده می کنند ، کیفیت میوه های این نوع بسیار بالا است.
خرید نهال آلبالو اردی بو ترمو

خرید نهال آلبالو اردی بو ترمو

این نهال گیلاس در آذربایجان تولید می شود و میوه آن تا حدودی زودرس است. پوست و شیره ای که از میوه این نهال قرمز تولید می شود از ویژگی های منحصر به فرد آن است. میوه آن معمولاً روی خارها می روید. گل های این درخت ، آلبالو ، سازگاری بسیار بالایی دارند و به زودی نهال های روسی ظاهر می شوند.
خرید نهال آلبالو کلریسن

خرید نهال آلبالو کلریسن

این نهال های گیلاس در دانمارک تولید می شوند و برای رشد به گرده افشانی نیاز دارند. میوه این نهال تا حدودی زودرس است و رنگ آن بسیار قرمز است. درخت تا حدی توسعه نیافته است و رشد آن طولانی می شود. گلهای این نهالها بسیار سازگار بوده و لحظه ظهور آنها دیرتر از سایر نهالهاست. قیمت نهال های گیلاس در این رقم موجود نیست و نهال های گیلاس در این رقم در دانمارک کاشته می شوند.
خرید نهال آلبالو متنور

خرید نهال آلبالو متنور

این نمونه نهال گیلاس در دانشگاه مینوسا تولید شده است که با ترکیب دو رقم دیگر ایجاد شده است. میوه این درخت گیلاس تا حدودی دیر و شیره و پوست آن قرمز است که البته تا حدودی قرمز روشن است. این نهال رشد متوسطی دارد و 70 درصد میوه های آن روی خارها تولید می شود. گل های این گیلاس نیز بعداً ظاهر می شود و در کشورهای خارجی رشد می کند.
خرید نهال آلبالو متنور کورای

خرید نهال آلبالو متنور کورای

نام دیگر این نمونه نهال آلبالو هانگرین منتور است که در مجارستان تولید شده است. برای تولید آن از روش پیوند استفاده کرده اند. میوه های این نهال زودرس است که پوست و آب آن قرمز است. این نهال ها بسیار بزرگ می شوند و پس از کاشت آنها ، در سال دوم ، میوه های زیادی روی شاخه های خار خود تولید می کنند. این نهال های گیلاس زودتر از سایر نهال ها شکوفا می شوند.
خرید نهال آلبالو مورنسی

خرید نهال آلبالو مورنسی

این نوع درخت آلبالو متعلق به فرانسه است که 400 سال قدمت دارد. میوه ای که روی این نهال ها می روید ، میانسال است ، آب آن شفاف است و پوست میوه آن قرمز است. 30٪ از میوه های این نهال در شاخه های خار رشد می کند و رشد آن تا حدی متوسط ​​است. زمان گلدهی آنها طبیعی است و سازگاری بالایی دارند. بهترین نهال گیلاس در مناطقی از پاریس ، فرانسه یافت می شود.
خرید نهال آلبالو نانا

خرید نهال آلبالو نانا

این نوع نهال آلبالو در رومانی تولید می شود که از گرده افشانی انواع کریسانا طراحی شده است. میوه های این نهال 5 گرم وزن دارد و آب آن قرمز است. این نهال کمتر از سایر نهالها رشد می کند و بیشتر میوه دهی آن در شاخه های یکساله آن مشاهده می شود. خود گلها بسیار سازگار هستند و رشد متوسطی دارند.
خرید نهال آلبالو نانا

خرید نهال آلبالو نانا

این نوع نهال آلبالو در رومانی تولید می شود که از گرده افشانی انواع کریسانا طراحی شده است. میوه های این نهال 5 گرم وزن دارد و آب آن قرمز است. این نهال کمتر از سایر نهالها رشد می کند و بیشتر میوه دهی آن در شاخه های یکساله آن مشاهده می شود. خود گلها بسیار سازگار هستند و رشد متوسطی دارند.
خرید نهال آلبالو نفریس

خرید نهال آلبالو نفریس

این نهال ها در لهستان تولید می شوند. میوه های روییده شده روی این نهال 5 گرم وزن دارند و آب آن به رنگ قرمز تیره است. این نهال ها رشد ضعیفی دارند و روی شاخه هایی می روند که فقط یک سال از عمر آنها می گذرد. گل این نهال های گیلاس بسیار سازگار است و گلدهی آنها تا حدی کمتر از سایر نهال ها است.
خرید نهال آلبالو نورد استار

خرید نهال آلبالو نورد استار

این نهال گیلاس در دانشگاه مینه سوتا تولید می شود و طراحی آن به دلیل پیوند چندین نوع دیگر از نهال است. میوه این نهال تا حدودی دیر است و 4 گرم وزن دارد. پوست و آب این گیلاس قرمز تیره است. درخت این نهال رشد زیادی ندارد و گلدهی آن طبیعی است.
خرید نهال آلبالو اوبلا سینکا

خرید نهال آلبالو اوبلا سینکا

این نهال یکی از نهال های آلبالو است که در یوگسلاوی تولید می شود. میوه های آن تا حدود 6 گرم وزن دارد و آب آن قرمز تیره است. درخت تا حدی کوتاه رشد کرده و به خوشه های گیاهچه تبدیل می شود. گلدهی این نهال های گیلاس تا حدودی معمولی است و با گل همسالان آنها بسیار سازگار است.
خرید نهال آلبالو نهاوند

خرید نهال آلبالو نهاوند

این نمونه ای از نهال های آلبالو است. آنها در لهستان تولید می شوند و از شهر زیبای نهاوند نشأت می گیرند. میوه های زیر کشت درخت گیلاس نهاوند حدود 8 گرم وزن و اندازه بزرگی دارند. این گیلاس تارت ؛ رشد کمی دارد و روی شاخه هایی که فقط یک سال از عمر آنها می گذرد ، رشد می کند. گل های این درخت گیلاس بسیار دیر است و دیر شکوفا می شود. قیمت نهال گیلاس؛ این نژاد گیلاس حدود 35 تا 45 هزار گوجه فرنگی دارد.
خرید نهال آلبالو پاندی

خرید نهال آلبالو پاندی

این نهال های گیلاس ؛ شما می توانید آن را با نام های دیگر مانند سکریسانا، کوروز، شل و کوروس بشنوید. این نهال محصول مشترک مجارستان و رومانی است که با پیوند نهال های دیگر آن را تولید کرده است. در اواسط فصل ، میوه های این نهال ها رسیده و 6 گرم وزن دارند. پوست و رنگ آب آن قرمز روشن است. این درخت از نظر رشد متوسط ​​تا بزرگ است.

معرفی نهال آلبالو

قیمت نهال های آلبالو را می توان در بسیاری از عوامل جستجو کرد ، اما از آنجا که غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال آلبالو در کشور است ، قیمت تمام ارقام نهال آلبالو پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت است ، اما قیمت نهال تقریباً 15 هزار تومان شروع می شود و از لحاظ ارقام تجاری متفاوت است ، که تا 20 هزار تومان می رسد ، می توانید برای اطلاعات بیشتر با مهندسان ما تماس بگیرید.
پاسخ به این سوال کمی دشوار است ، زیرا در هر منطقه آب و هوایی ، انواع نهال آلبالو مناسب است ، اما به طور کلی ، نهال آلبالو مجارستان ، نهال گیلاس گیسی ، نهال گیلاس محلی و غیره از جمله نهال های پر فروش هستند.
قطعاً بهترین فصل برای کاشت نهال های آلبالو اواخر پاییز و اوایل زمستان است ، زمانی که ریشه های گیاهچه خاموش و آماده رشد در بهار هستند.
گفتگوی واتساپ