پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال آلبالو مونت مونسی

نهال آلبالو مونت مونسی

از مهم‌ترین خصوصیات این رقم میتوان به رشد بسیار عالی آن در بخش‌های کوهستانی اشاره نمود. این رقم در مناطق با تابستان‌های خشک و خنک نیز به خوبی رشد میکند. درخت آلبالو مونت مونسی مقاوم‌ترین قلمه‌ها را دارد. و برای رشد بهتر، لازم است آن را در خاک‌های لومی رسی (لیمونی) بکاریم. این نوع خاک، منبع بسیار غنی برای درختان آلبالو به حساب میاید.نهال‌های آلبالو شاخه‌های جانبی دارند؛ از این رو هنگام کاشت نباید شاخه‌های درختان را قطع نمود.

جهت خرید نهال آلبالو مونت مونسی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال آلبالو مونت مونسی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال آلبالو مونت مونسی نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

نهال آلبالو مونت مونسی محصول کشور فرانسه است. که امروزه با انجام اصلاحات توسط نهالستان غرب نهال برای کاشت در بیشتر نقاط کشورمان مناسب سازی شده است.

پایه

پایه اصلی برای این رقم استفاده از پایه آلبالو تلخ است.

فاصله کاشت

درختان آلبالو برای رشد بهتر و دریافت نور کافی و تغذیه از خاک، باید در فواصل مشخص و استانداردی نسبت به یکدیگر قرار بگیرند. بهترین فاصله برای کاشت این رقم 4 تا 5 متر مربع میباشد.

نهال‌های آلبالوی خود را با توجه به اقلیم منطقه؛ در فصل پاییز تا قبل از باز شدن شکوفه‌ها در فصل بهار میتوانید در باغ بکارید.

حداکثر ارتفاع درخت

درخت آلبالو مونت مونسی یک رقم نسبتا کوتاه قد است. ارتفاع این رقم در باغ‌های کشورمان بین 2 تا 4 متر است. ارتفاع کم این رقم، عملیات برداشت میوه را توسط باغداران آسانتر مینماید. همچنین هزینه‌های نگهداری و سمپاشی و آبیاری درختان نیز کاهش میابد.

نیاز سرمایی

نیاز سرمایی درختان آلبالو مونت مونسی در یک دوره 600 تا 1600 ساعته در دمای کمتر از 7- درجه سانتیگراد به انجام میرسد. مقاومت سرمایی و گرمایی این رقم بسیار بالا میباشد.

عمر اقتصادی

درختان آلبالو مونت مونسی قادرند بین 25 تا 35 سال پس از کاشت به محصول‌دهی حداکثری خود ادامه دهند. البته این عمر اقتصادی درختان به نحوه رسیدگی و شرایط منطقه‌ای نیز وابسته است.

وزن میوه

میوه مونت مونسی به رنگ قرمز روشن و گرد و بسیار درشت است. این میوه دم کوتاهی دارد. وزن این میوه به طور متوسط بین 5 تا 6 گرم است. که باید در فصل برداشت با دست برداشت شود. تا به میوه آسیب نرسد.

ارتفاع از سطح دریا

در هر ارتفاعی از سطح دریا، شرایط اقلیمی و آب وهوایی مشخصی وجود دارد؛ که شرایط لازم برای رشد ارقام خاصی از درختان را فراهم میسازد. بنابراین شما فقط میتوانید نهال را در ارتفاع اعلام شده بکارید. یکی از نقاط مثبت نهال آلبالو مونت مونسی؛ عدم وابستگی آن به ارتفاع از سطح دریا است. این به آن معناست که نهال‌های آلبالو مونت مونسی را میتوانید در تمامی نقاط در کشورمان کاشته و از محصول‌دهی حداکثری آنها بهره‌مند شوید.

مقاومت در برابر آفات

مقاومت درختان آلبالو مونت مونسی در برابر آفات چندان زیاد نیست. از این رو همواره باید به سمپاشی و مراقبت از درختان خود بپردازید. از مهم‌ترین آفات و بیماریهایی که ممکن است به این درختان حمله‌ور شوند؛ مگس گیلاس، شانکر باکتریایی و پوسیدگی آرمیلاریایی ریشه است.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

در هر هکتار از باغ آلبالو مونت مونسی با توجه به فاصله کاشت و نقشه زمین و طرح توجیهی؛ به طور متوسط 500 اصله نهال کاشته میشود. حداکثر عملکرد درختان آلبالو مونت مونسی در هر هکتار بیش از 35 تن است. باردهی این رقم بسیار بالاست. بنابراین سودآوری سالیانه درختان آلبالو مونت مونسی بسیار عالی است.

شروع محصول‌دهی

معمولا میوه درختان آلبالو مونت مونسی 90 روز پس از اتمام گلدهی آنها؛ قابل برداشت است. میوه این درخت در اواخر خرداد به طور کامل میرسد.

رقم گرده افشان

به علت وجود گلهای نر و ماده روی درخت؛ این رقم خود بارور است. و برای باردهی نیازی به قرارگیری در معرض یک رقم گرده افشان نخواهد داشت.

مدت آبیاری

درختان آلبالو مونت مونسی باید به صورت مرتب در فصل تابستان هر 2 تا 3 هفته یکبار آبیاری شوند. فواصل آبیاری به میزان خشکی خاک و بارندگی وابسته است.

درختان بزرگتر باید 1 بار در هفته آبیاری شوند.

بهترین روش برای این رقم استفاده از روش آبیاری تحت فشار بابلر است. و بدترین روش، استفاده از روش آبیاری غرقابی میباشد.

زمان گلدهی

زمان گلدهی درخت آلبالو مونت مونسی در اواسط فروردین ماه است.

جمع بندی

نهال آلبالو مونت مونسی یکی از ارقام باکیفیت با محصول‌دهی بسیار عالی و عمر اقتصادی بالا است. که قادر است در اکثر شرایط آب وهوایی و محیطی در کشورمان رشد نماید. این رقم یکی از پولسازترین ارقام میوه است. بنابراین با خرید نهال آلبالو مونت مونسی و کاشت آن در باغتان، هرساله به درآمدزایی بسیار مطلوبی از باغ دست خواهید یافت.برای خرید نهال آلبالو مونت مونسی شما باغداران محترم میتوانید با ما در بزرگترین نهالستان کشور؛ نهالستان غرب نهال تماس بگیرید.ارتباط با ما از طریق تماس تلفنی و یا حضوری؛ حتی به صورت رایگان از طریق واتساپ نیز امکان پذیر است. پس از مشاوره رایگان و مشاهده همه ارقام آلبالو در سایت غرب نهال، شما باغداران محترم میتوانید درخواست خرید نهال آلبالو را ثبت نمایید.

نهالستان غرب نهال دارای کلیه مجوزهای رسمی و معتبر از جهادکشاورزی میباشد. و با استفاده از کادر پیشرفته خود؛ بیش از نیم قرن است که به تولید و عرضه و فروش نهال آلبالو میپردازد. نهال‌ها در این مرکز دارای کارت سلامت؛ گارانتی 2 ساله رسمی؛ گواهی عاری از آفات و همچنین گواهی قرنطینه میباشد. که به همراه نهال‌ها ارسال میشوند.مشاوران ما در نهالستان غرب نهال همه روزه و 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما باغداران محترم میباشند.قیمت نهال آلبالو مونت مونسی در نهالستان غرب نهال براساس سن و پایه نهال بین 50 تا 75 هزار تومان میباشد.


ارقام دیگر نهال آلبالو