پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال آلبالو اسرائیلی (فلسطینی)

نهال آلبالو اسرائیلی (فلسطینی)

بهترین آب وهوا برای کاشت نهال درخت آلبالو اسرائیلی؛ مناطق سرد و معتدله میباشد. زمان گلدهی آن نیمه دوم اسفند ماه بوده و میوه‌های این رقم نیمه دوم اردیبهشت میرسند. از این رو نهال آلبالو اسرائیلی را نمیتوانید در مناطقی با سرمای ناگهانی بهاره و یا سرمای طولانی زمستانه بکارید. چراکه وقوع سرما میتواند به محصولات درختان آسیب جدی وارد نماید. درختان آلبالو اسرائیلی از سال چهارم به بعد باردهی حداکثری و اقتصادی خود را آغاز میکنند. آلبالوهای اسرائیلی قرمز و توپر و خوشمزه هستند.

جهت خرید نهال آلبالو اسرائیلی (فلسطینی) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال آلبالو اسرائیلی (فلسطینی) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال آلبالو اسرائیلی (فلسطینی) نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

به علت عمر اقتصادی بالای این رقم؛ خرید نهال آلبالو اسرائیلی میتواند درآمدزایی بسیار عالی سالیانه برای شما به همراه داشته باشد. میوه‌های درخت آلبالو اسرائیلی به صورت دانه دانه رشد میکنند. شکل میوه شبیه به آلبالو مجاری است. برگ‌های درخت به صورت نیزه ای بوده که در تراکم کم روی شاخه‌ها رشد میکنند. شکوفه‌ها در این رقم دارای 5 گلبرگ هستند. هر دو گلهای نر و ماده روی درخت دیده میشوند. تنه درختان این رقم به رنگ نقره ای است. و شاخه‌های نازک و با انعطاف پذیری بالایی دارد.

کشور سازنده

همانطور که نام این رقم پیداست؛ نهال آلبالو اسرائیلی یک رقم متعلق به کشور اسرائیل است. که با انجام اصلاحات لازم امروزه در سطح گسترده در کشورمان کشت میشود.

پایه

پایه مناسب برای نهال آلبالو اسرائیلی؛ پایه آلبالو تلخ است.

فاصله کاشت

نهال آلبالو اسرائیلی را باید در فواصل منظم 3 تا 4 متری از یکدیگر بکارید. تا نور خورشید به راحتی بتواند به کلیه شاخه و برگ‌های درخت بتابد. همچنین ریشه در خاک به خوبی از آب و مواد معدنی موجود در خاک بهره ببرد.

در زمین‌های شیب دار با شیب جنوبی به علت تابش بهتر نور خورشید؛ میتوانید فواصل کاشت را کمی کاهش دهید.

حداکثر ارتفاع درخت

درختان آلبالو اسرائیلی ارتفاع نسبتا کمی دارند. این موضوع به شما کمک میکند تا آسانتر محصولات درختان را برداشت نمایید. ارتفاع این درختان در دوره بزرگسالی در صورت آبیاری کافی و کاشت در مناطق معتدله و سردسیر به 2 تا 4 متر میرسد.

با استفاده از روش‌های مخصوص فرم دهی و هرس سالیانه میتوانید ارتفاع درختان را کنترل نمایید.

نیاز سرمایی

نیاز سرمایی در واقع به دوره سرمایی گفته میشود. که در آن درختان باید در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد قرار بگیرند. پس از تکمیل این دوره، درختان از خواب زمستانه بیدار شده و در سال جدید به تولید محصول میپردازند. دوره سرمایی برای درختان آلبالو اسرائیلی بین 700 تا 800 ساعت میباشد.

بازه دمایی قابل تحمل برای این رقم بین 7- الی 40 درجه سانتیگراد میباشد. بهترین دما برای نگهداری این رقم نیز بین 26 تا 34 درجه سانتیگراد است.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی بالا یکی از عوامل توجه باغداران به خرید و کاشت نهال آلبالو اسرائیلی میباشد. این درختان اغلب بیشتر از سایر ارقام به محصول‌دهی حداکثری خود ادامه میدهند. یعنی شما میتوانید فقط با یکبار خرید نهال درخت آلبالو اسرائیلی و کاشت آن در باغ تا 30 سال از محصول‌دهی حداکثری آن بهره مند شوید.

وزن میوه

میوه آلبالو اسرائیلی دارای پوسته صاف و قرمز تیره رنگ و توپر؛ درشت و خوشمزه میباشد. وزن این میوه به طور متوسط 5 گرم است.

ارتفاع از سطح دریا

یکی از بهترین فاکتورها برای اینکه بدانیم یک رقم با منطقه ما سازگاری کافی را دارد یا خیر؟ ارتفاع از سطح دریا است. در هر ارتفاعی از سطح دریا شرایط اقلیمی و آب وهوایی حاکم و میزان رطوبت به میزان مشخصی است. که شرایط مناسب را برای کاشت ارقام میوه خاصی فراهم مینماید. ارتفاع از سطح دریا برای نهال آلبالو اسراییلی نامحدود میباشد. یعنی شما میتوانید در هر شهری که هستید اقدام به خرید نهال آلبالو اسرائیلی نمایید.

مقاومت در برابر آفات

درخت آلبالو اسرائیلی در برابر آفات مقاومت زیادی ندارد. این رقم به خصوص در برابر آفت مگس گیلاس بسیار آسیب پذیر است.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

عملکرد درختان آلبالو اسرائیلی بین 6 تا 8 تن در هکتار است. این محصول‌دهی بسیار عالی در کنار عمر اقتصادی بالای درختان؛ هر ساله سودآوری بسیار بالایی را برای باغداران محترم به ارمغان میاورد.

نکته: توجه به شرایط اقلیمی و آب وهوایی سازگار منطقه و همچنین ارتفاع از سطح دریا به افزایش عملکرد درختان و افزایش کیفیت محصولات کمک شایانی مینماید.

شروع محصول‌دهی

آلبالوهای این رقم در نیمه دوم اردیبهشت به طور کامل میرسند. باردهی این رقم از همان سالهای ابتدایی کاشت نهال آغاز میشود. پس از آن با افزایش سن درختان؛ محصول‌دهی آنها نیز افزایش میابد.

رقم گرده افشان

درخت آلبالو اسرائیلی یک رقم خود بارور است. گلهای این درخت دارای پرچم و مادگی هستند. بنابراین نیازی به کاشت رقم گرده زا در باغ وجود ندارد.

مدت آبیاری

آبیاری به روش غرقابی باعث خفگی ریشه درختان آلبالو میشود. از این رو هرگز نباید درختان باغ خود را با این روش آبیاری نمایید. درختان جوان را باید بین 2 تا 3 بار در هفته آبیاری کنید. درختان مسن تر را میتوانید هفته ای 1 بار آبیاری نمایید.

درواقع زمانیکه خاک درختان خشک میشود؛ لازم است تا نهال‌های آلبالو اسرائیلی را آبیاری نمایید.

زمان گلدهی

گلدهی این رقم در اواخر اسفند ماه آغاز میشود.

جمع بندی

نهالستان غرب نهال بزرگترین مرکز فروش نهال آلبالو در شمال غربی کشورمان است. این مرکز دارای کلیه مجوزهای رسمی و معتبر از سوی جهادکشاورزی از جمله شناسنامه معتبر؛ گواهینامه رسمی و تاییدیه جهاد کشاورزی میباشد.

نهالستان بزرگ غرب نهال کلیه انواع ارقام نهال آلبالو از جمله ارقام گلدانی؛ ژنوتیپ‌ها و ارقام اصلاح شده را با بالاترین کیفیت تولید میکند. نهال‌های تولید شده همگی براساس شرایط اقلیمی و آب و هوایی سرتاسر کشورمان تولیده شده و مناسب برای کاشت در تمامی شهرها میباشند. نهال‌های آلبالو در مرکز نهالستان غرب نهال همگی دارای کارت سلامت، کارت قرنطینه و گواهی عاری از آفات، ضمانتنامه کتبی 2 ساله معتبر میباشند. و پس از ثبت سفارش خرید نهال درخت آلبالو اسرائیلی در زمان تعیین شده و پس از هرس ریشه و ضدعفونی برای شما باغداران محترم در سرتاسر کشور ارسال میشوند. قیمت نهال آلبالو اسرائیلی بین 30 تا 50 هزارتومان میباشد. این قیمت براساس سن و پایه نهال تعیین میشود.


ارقام دیگر نهال آلبالو