خرید نهال خرمالو | نهالستان غرب نهال

خرید نهال خرمالو

مجوز تولید نهال
نحوه خرید نهال خرمالو؟
جهت خرید و سفارش نهال خرمالو شما میتوانید از طریق واتساپ و تماس تلفنی با کارشناسان نهالستان غرب نهال به شماره ۰۹۰۲۶۵۱۳۲۰۹ در تماس باشید
اطلاع از قیمت نهال خرمالو؟
قیمت نهال برای انواع ارقام نهال خرمالو متفاوت می باشد بسته به بذری بودن و پیوندی بودن و همچنین وارداتی بودن نهال متفاوت است ، جهت اطلاع از قیمت نهال خرمالو با کارشناسان نهالستان غرب نهال در تماس باشید
زمان مناسب کاشت نهال خرمالو؟
بهترین زمان برای کاشت انواع نهال خرمالو اواخر پاییز و اوایل فصل زمستان می باشد ، زیرا در این زمان ریشه نهال خرمالو در حالت خواب به سر می برد و آماده رشد در فصل بهار می باشد

خرید نهال خرمالو

لیست ارقام نهال خرمالو در غرب نهال
خرید نهال خرمالو سیبی

خرید نهال خرمالو سیبی

گونه دیگر نهال خرمالو در ایران خرمالو سیبی است و دلیل این نام ظاهر میوه است. این رقم رقم پیوندی است که میوه های بسیار مرغوبی می دهد. از نظر بافت کمی سفتتر از انواع دیگر میوه ها است و عطر بیشتری دارد. این نهال خرمالو همیشه سبز است و به دلیل مقاومت در برابر حرارت مناسب انتخاب خوبی برای مناطق گرمسیری است. طعم خرمالو سیبی شیرین و مناسب برای مصرف تازه است و بازار فروش خوبی دارد.
خرید نهال خرمالو گوجه ای

خرید نهال خرمالو گوجه ای

 یکی از شناخته شده ترین انواع نهال خرمالو که بسیار تجاری نیز هست. این یک نهال است ، این نوع میوه به اندازه گرد و متوسط ​​است و دارای رنگ نارنجی است. به دلیل شباهت این رقم به گوجه فرنگی ، خرمالو گوجه ای نامیده می شود. تکامل میوه و رنگ آن به نور خورشید احتیاج دارد که این رقم را بیشتر از سایر انواع نور پسند می کند. به یاد داشته باشید که همیشه حساسیت و مقاومت نهال ها را در نظر داشته باشید. نهال خرمالو به شوری خاک حساس است و باید در خاک زهکشی خوب رشد کرد.
خرید نهال خرمالو موزی

خرید نهال خرمالو موزی

 این تنوع نهال خرمالو گونه ای است که می توان در ایران کاشت. از نظر ظاهری با انواع دیگر متفاوت است و می توان آن را گونه خاصی دانست. خرمالو بیشتر از انواع دیگر کشیده است و رنگ پوست بیرونی آن نارنجی کمرنگ است. رقم نهال خرمالو است که دارای گلهای دوجنسی است. این نهال به دلیل بلوغ اولیه انتخاب خوبی برای مناطق گرمسیری است. گلها از سرمای بهار محافظت می شوند. خرمالو موزی شیرین است. این میوه باید رسیده باشد تا خوراکی باشد ، از این رقم برای خوردن تازه استفاده می شود.
خرید نهال خرمالو گریت وال

خرید نهال خرمالو گریت وال

این یکی از انواع نهال های خرمالو است که میوه های آنها اندازه کوچک و شکلی دارند. البته در بعضی موارد شکل آن چهارگوش است. میوه این نهال دارای راه راه های مشکی است که آثاری از کاسه گل آن را مشاهده خواهید کرد. طعم ترش دارد و گوشت و آب کمی دارد. این نهال خرمالو بسیار بزرگ است و رشد خوبی دارد.
خرید نهال خرمالو ایورکا

خرید نهال خرمالو ایورکا

میوه های این نهال خرمالو بسیار گسترده و اندازه متوسط ​​تا بزرگ دارند. این میوه ها تا حدودی چروکیده هستند که در جام مشاهده می شود. پوست نهال به رنگ نارنجی تا قرمز روشن است. طعم مرغوب و مرغوبی دارد. این نهال ها مقاومت زیادی در برابر خشکسالی نشان می دهند و تا حدی دیررس می شوند.
خرید نهال خرمالو سایی جو

خرید نهال خرمالو سایی جو

این نمونه ای از نهال های اصلاح شده خرمالو است و ارتفاع درخت آنها به 7 متر می رسد. این درخت بسیار مقاوم است و تا دمای صفر درجه را تحمل می کند. اندازه میوه های آن از کوچک تا متوسط ​​متفاوت است. طعم آن قابض و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است ، رنگ میوه آن زرد تیره تا نارنجی است. این میوه ها تا ماه نوامبر رشد می کنند و در این ماه به خوبی رشد می کنند.
خرید نهال خرمالو یوکونو

خرید نهال خرمالو یوکونو

این نهال یکی از نهال های زودبازده است و اندازه میوه آن بسیار زیاد است. میوه ها قرمز ، نارنجی یا زرد می شوند. عطر و طعم آن قابض و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. باردهی این نهال های خرمالو بسیار مناسب است اما به مراقبت زیادی نیاز دارد. چون ضرر شما تا حدودی زیاد است. می توانید میوه را برای مدت طولانی حفظ کنید.
خرید نهال خرمالو تاموپان

خرید نهال خرمالو تاموپان

این نهال یکی از مناسب ترین نهال های خرمالو در چین شناخته شده است ، زیرا بسیار گسترده و گسترده است. گاهی اوقات این میوه را چهارگوش یا با یک فرورفتگی خواهید دید. پوست این میوه ضخیم و به رنگ زرد مایل به نارنجی است. در ماه نوامبر می توانید میوه آن را برداشت کنید. این نهال ها دیر است.
خرید نهال خرمالو تریومف

خرید نهال خرمالو تریومف

میوه های این نهال گسترده و شکل آنها نیز گوجه فرنگی است. این میوه ها تا حدی زاویه دار و کشیده هستند. اندازه آنها از کوچک به متوسط ​​رشد می کند. پوست میوه های این نهال ها زرد ، نارنجی و قرمز می شود. کیفیت این خرمالو عالی است و می توان از اواسط سپتامبر تا دسامبر آن را به خوبی برداشت کرد.
خرید نهال خرمالو ارموند

خرید نهال خرمالو ارموند

میوه های این نهال خرمالو مخروط های کشیده و طول و عرض آنها متوسط ​​است. پوست این میوه زرد ، نارنجی یا قرمز می شود که از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. ظرفیت نگهداری این میوه ها بسیار زیاد است و بنابراین باید بدانید که از کیفیت خوبی برخوردار هستند. این نهال یکی از نهال های دیررس است و میوه های آن از اواسط ماه نوامبر تا دسامبر رشد می کنند.
خرید نهال خرمالو شنگ

خرید نهال خرمالو شنگ

میوه های این نهال ها بسیار گسترده هستند و در قسمت گل گلی نیز نوارها و چین و چروک هایی دیده می شود. طعم میوه های این درخت خرمالو است و رشد زیادی می کند. این نهال همچنین به عنوان یکی از بارورترین نهال ها شناخته می شود. شما می توانید این نهال را به عنوان یکی از بهترین نهال های خرمالو خریداری کنید و از آن برای فروش تجاری میوه خرمالو استفاده کنید.
خرید نهال خرمالو هیر اتانناشی

خرید نهال خرمالو هیر اتانناشی

 درخت این نهال گسترده می باشد و شکل میوه های رشد کرده در آن مدور است. در بسیاری از مقاطع هم این میوه به صورت چهارگوش رشد می کند. طعم آن گس است و پوست ضخیمی دارد. کیفیت میوه این نهال بسیار بالا می باشد و بعد از مدتی هم می توانید آن را مورد استفاده قرار دهید. یکی از مهمترین نکاتی که زمان پرورش دادن این نهال خرمالو باید به آن دقت داشته باشید این است که دچار آفتاب سوختگی نشود.
خرید نهال خرمالو یوتسومیزو

خرید نهال خرمالو یوتسومیزو

میوه های این نهال ها از نظر اندازه کوچک تا بزرگ است. عطر و طعم میوه های آن تا حدودی از بین رفته است و می توانید آن را بدون آن بکارید. همچنین باید بدانید که باردهی این نهال های خرمالو نیز عالی است. در نتیجه ، اغلب از آن به صورت خشک استفاده می شود.
خرید نهال خرمالو تاباتا

خرید نهال خرمالو تاباتا

میوه های این نهال ها تا حدودی گرد و پهن هستند ، اندازه آنها زیاد است. در مناطق نسبتاً گرمسیری ، امکان رشد ریشه از این نهال خرمالو وجود دارد. وجود دارد . فسادپذیری این میوه ها بسیار زیاد است و بسیار قابض هستند. این میوه ها پس از جدا شدن از درخت فقط 3 تا 4 روز خوب باقی می مانند و پس از آن بافت خود را از دست می دهند.

معرفی نهال خرمالو

قیمت نهال خرمالو را می توان از عوامل مختلفی جستجو کرد ، اما از آنجا که نهال غرب بزرگترین تولید کننده نهال خرمالو در کشور است ، قیمت تمام ارقام نهال خرمالو کمترین قیمت و بالاترین قیمت است. کیفیت ، اما قیمت نهال تقریباً 30000 تومان شروع می شود و از لحاظ رقم متفاوت است ، که تا 40 هزار تومان می رسد ، برای اطلاعات بیشتر می توانید با مهندسان ما تماس بگیرید.
پاسخ به این سوال کمی دشوار است ، زیرا در تمام مناطق آب و هوایی ، انواع نهال های خرمالو مناسب است ، اما به طور کلی ، آنها نهال های پرفروش ترین خرمالو سیبی ، نهال خرمالو گوجه ای و نهال خرمالو موزی هستند.
قطعاً بهترین فصل برای کاشت نهال خرمالو اواخر پاییز و اوایل زمستان است ، زمانی که ریشه گیاهچه خاموش و آماده رشد در بهار است.
گفتگوی واتساپ