پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال خرمالو ارموند

نهال خرمالو ارموند

بهترین آب وهوا برای کاشت این رقم؛ آب وهوای نیمه گرمسیری و معتدل است. به علت مقاومت بالا در برابر خشکی و کم آبی؛ نیاز آبی درختان نیز کمتر است. از مهم ترین دلایل انتخاب و خرید نهال خرمالو ارموند؛ باردهی عالی و عمر اقتصادی بالای درختان آن است. این رقم از سال دوم به بعد باردهی را آغاز نموده و با رسیدن به سن بلوغ قادر است بیشترین محصول دهی از باغ را برای شما به ارمغان بیاورد. میوه‌های آن بسیار خوشمزه و پرطرفدار است. این رقم ارتفاع چندان زیادی ندارد. از این رو در هزینه‌های نگهداری و رسیدگی و سمپاشی و همچنین هزینه‌های برداشت محصول؛ صرفه جویی میشود.

جهت خرید نهال خرمالو ارموند کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال خرمالو ارموند کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال خرمالو ارموند نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

نهال خرمالو ارموند یکی از بهترین خرمالوهای تولید شده برای اولین بار در کشور ایتالیا است. این رقم که کیفیت بسیار بالا و رشد بینظیری داشت به سرعت توسط سایر کشورهای اروپایی و همچنین آسیایی نیز کشت شد.

پایه

برای نهال خرمالو ارموند از پایه بذری استفاده میشود.

فاصله کاشت

درخت خرمالو ارموند تاج بزرگ و گسترده دارد. برای دریافت نور خورشید توسط تمامی شاخه و برگ‌ها در بزرگسالی لازم است تا درختان را در مناطق گرمسیری در فواصل 5 در 6 متر مربع از یکدیگر بکارید. البته در زمین‌هایی که شیب متمایل جنوبی دارند؛ میتوانید فواصل کاشت درختان خرمالو ارموند را به 5 در 5 متر مربع برسانید.

حداکثر ارتفاع درخت

درخت خرمالو ارموند ارتفاع کمی دارد. ارتفاع درختان در دوران بزرگسالی حداکثر به 4 متر میرسد. این مورد به شما در برداشت آسانتر محصولات با دست؛ کمک میکند. همچنین ارتفاع کمتر؛ کاهش هزینه‌های نگهداری و سمپاشی و کوددهی درختان را به همراه دارد.

نیاز سرمایی

درختان خرمالو ارموند در فصل پاییز و زمستان باید یک دوره سرمایی ویژه را پشت سر بگذارند. تا پس از تکمیل دوره سرمایی از خواب زمستانه بیدار شده و به محصول دهی در سال جدید بپردازند. دوره سرمایی برای این رقم بین 400 تا 1000 ساعت قرار گیری در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد است. درختانی که دوره سرمایی را به خوبی پشت سر گذاشته اند؛ قادر به تحمل سرما تا 18- درجه سانتیگراد نیز هستند.

عمر اقتصادی

یکی از دلایل توجه باغداران به خرید نهال خرمالو ارموند؛ عمر اقتصادی بالای درختان است. این درختان پس از رسیدن به سن بلوغ قادرند تا 60 سال به باردهی حداکثری بپردازند. باردهی این رقم پس از پایان عمر اقتصادی رفته رفته کاهش یافته و سپس متوقف میشود. در این زمان باید درختان را بریده و نهال جدیدی بکارید.

وزن میوه

میوه خرمالو ارموند مخروطی شکل و به رنگ قرمز است. این میوه بسیار خوشمزه و آبدار است. از مهم ترین نقاط قوت آن میتوان به خاصیت انبار مانی بالای میوه اشاره نمود. میوه‌های خرمالو ارموند درشت بوده و وزن آنها بین 200 تا 300 گرم میباشد.

ارتفاع از سطح دریا

ارتفاع از سطح دریا برای کاشت نهال خرمالو ارموند بین 100 تا 800 متر است. پیش از خرید نهال خرمالو ارموند با جستجو در اینترنت از ارتفاع از سطح دریای منطقه باغتان آگاه شوید. در صورت تطابق این مقدار با ارتفاع اعلام شده؛ درختان بیشترین سازگاری پذیری را از باغ به همراه خواهند داشت. لطفا توجه داشته باشید که درختان را تنها در صورت تطابق با ارتفاع از سطح دریای منطقه تان در باغ بکارید.

مقاومت در برابر آفات

مقاومت درخت خرمالو ارموند در برابر آفات بسیار مطلوب است. با سمپاشی منظم این رقم از آن در برابر حمله ناگهانی آفات و بیماری‌ها محافظت نمایید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

باردهی این رقم بسیار بالا و بینظیر است. درخت خرمالو ارموند پس از رسیدن به سن بلوغ و در صورت سلامتی قادر است تا 100 تن در هکتار محصول با کیفیت تولید کند. این باردهی حداکثری به همراه میوه‌های باکیفیت و درشت و خوشمزه؛ سودآوری بسیار عالی را از باغ به همراه خواهد داشت.

شروع محصول دهی

معمولا درختان خرمالو ارموند 2 سال پس از کاشت؛ باردهی خود را در حجم کم و محدود آغاز میکنند. محصول دهی اقتصادی درختان معمولا از سن بلوغ درختان به بعد آغاز میشود. این رقم میوه‌های دیررس دارد که در ماه آبان و آذر رشد میکنند.

رقم گرده افشان

برای گرده افشانی درخت خرمالو ارموند نیازی به کاشت رقم گرده زا در باغ وجود ندارد. این رقم خود گرده زا است.

مدت آبیاری

آبیاری درخت خرمالو ارموند یکی از مهم ترین مراحل نگهداری از درخت به حساب میاید. اگرچه مقاومت درختان در برابر کم آبی بسیار مطلوب است. اما در درختانی که به اندازه کافی و منظم آبیاری میشوند؛ احتمال حمله آفات و بیماری‌ها کاهش یافته و همچنین باردهی درختان و کیفیت محصولات آنها نیز افزایش میابد. درخت خرمالو ارموند را در فصل گرم سال هر هفته آبیاری کنید. در فصل بارندگی و فصل رشد فواصل آبیاری را به 10 روز یکبار افزایش دهید. در فصل سرما نیز میتوانید آبیاری را کاهش داده و یا متوقف نمایید.

بهترین روش برای آبیاری درختان خرمالو ارموند؛ استفاده از روش آبیاری تحت فشار بابلر است. به این ترتیب علاوه بر آبیاری منظم درختان؛ از رشد علف هرز در باغ و گسترش بیماری و آفات در باغ نیز پیشگیری میشود.

زمان گلدهی

درخت خرمالو ارموند دیررس و دیرگل است. دیرگل بودن درختان؛ احتمال سوختن جوانه‌ها در اثر سرمای طولانی در زمستان را کاهش میدهد.

جمع بندی

نهال خرمالو ارموند باردهی بسیار عالی و عمر اقتصادی بالایی دارد؛ از این رو یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کاشت در باغ شما به حساب میاید. اگر قصد خرید نهال خرمالو ارموند و یا کسب اطلاع از قیمت نهال خرمالو ارموند را دارید؛ با ما در نهالستان بزرگ غرب نهال در تماس باشید.

نهالستان غرب نهال با مدیریت جناب آقای رضا داداشی بزرگترین مرکز تولید و فروش نهال خرمالو در سرتاسر کشورمان میباشد. این نهالستان دارای مجوزهای معتبر و قانونی از جمله تاییدیه جهادکشاورزی؛ گواهی معتبر و شناسنامه رسمی میباشد. این مرکز زیر نظر تیم متخصص و حرفه ای؛ کلیه ارقام نهال میوه را براساس شرایط اقلیمی و آب وهوایی در تمامی شهرهای کشورمان تولید میکند. و به همراه نهال‌ها؛ گواهی سلامت؛ کارت قرنطینه، گواهی عاری از آفات و کارت گارانتی معتبر 2 ساله ارائه میدهد.

برای ارتباط با مشاوران ما و پاسخگویی به سوالات شما در حوزه نحوه آبیاری؛ کوددهی؛ سمپاشی و… میتوانید از طریق تماس تلفنی؛ آنلاین و حضوری با ما تماس بگیرید.


ارقام دیگر نهال خرمالو