خرید نهال زرشک | نهالستان غرب نهال

خرید نهال زرشک

مجوز تولید نهال
نحوه خرید نهال زرشک؟
جهت خرید و سفارش نهال زرشک شما میتوانید از طریق واتساپ و تماس تلفنی با کارشناسان نهالستان غرب نهال به شماره ۰۹۰۲۶۵۱۳۲۰۹ در تماس باشید
اطلاع از قیمت نهال زرشک؟
قیمت نهال برای انواع ارقام نهال زرشک متفاوت می باشد بسته به بذری بودن و پیوندی بودن و همچنین وارداتی بودن نهال متفاوت است ، جهت اطلاع از قیمت نهال زرشک با کارشناسان نهالستان غرب نهال در تماس باشید
زمان مناسب کاشت نهال زرشک؟
بهترین زمان برای کاشت انواع نهال زرشک اواخر پاییز و اوایل فصل زمستان می باشد ، زیرا در این زمان ریشه نهال زرشک در حالت خواب به سر می برد و آماده رشد در فصل بهار می باشد

خرید نهال زرشک

لیست ارقام نهال زرشک در غرب نهال
خرید نهال زرشک سیاه بی دانه

خرید نهال زرشک سیاه بی دانه

این رقم نهال سیاه ، که با نام زرشک کوهی نیز شناخته می شود ، ارقام دیگر زرشک است که مورد استفاده قرار می گیرد. زرشک سیاه نوعی محصول نهال زرشک بدون دانه است که بسیار خوب است و اغلب به عنوان ماشین در مناطق کوهستانی استفاده می شود. این رقم زرشک به صورت خوشه ای روی شاخه ها رشد می کند و تنها تفاوت آن با سایر ارقام رنگ آن سیاه است. طعم بسیار تلخی دارد. این نوع نهال زرشک عمدتا برای تهیه آب میوه استفاده می شود. کیفیت بسیار خوب این رقم باعث شده است که بازار فروش خوبی داشته باشد.
خرید نهال زرشک قرمز پفکی

خرید نهال زرشک قرمز پفکی

این رقم نهال زرشک گونه ای شناخته شده و با کیفیت است که به دلیل عملکرد عالی مورد توجه باغداران قرار گرفته است. این تنوع نهال زرشک گونه ای ارزان قیمت است و بازار خوبی دارد. نهال زرشک متورم قرمز برای مناطق معتدل و نیمه گرمسیری مناسب است ، بلوغ بذر به آب و هوای گرم و نور خورشید نیاز دارد. این رقم زرشک به تدریج به بوته ای بسیار مقاوم تبدیل می شود و کشاورزان اغلب نهال های دو ساله را برای کاشت انتخاب می کنند. دانه های این رقم قرمز و طعم دلپذیر و تلخی دارند.
خرید نهال زرشک رقم ولکاریس

خرید نهال زرشک رقم ولکاریس

این یک نوع نهال زرشک است که رقم رایجی است که منشا اصلی آن اروپا است. ارتفاع آن از 2 متر بیشتر نیست. این نهال ها شاخه های شکننده ای دارند. شاخه های جوان آن پوستی زرد رنگ دارند. در ایران این نهال ها کاشته می شوند و میوه های با کیفیتی از آنها حاصل می شود. میوه های این درخت از رقم زرشک نیز بلند و مکعبی شکل است.
خرید نهال زرشک رقم کراتاجینا

خرید نهال زرشک رقم کراتاجینا

این نوع نهال زرشک به عنوان نهال جنگل نیز شناخته می شود که ارتفاع آن به 2 تا 3 متر می رسد. این گونه عمدتا در دامنه جنوبی البرز پرورش می یابد که از رشد خوبی برخوردار است. رنگ شاخه های جوان آن با شاخه های قدیمی آن متفاوت است. میوه این زرشک در ابتدا قرمز است و سپس سیاه می شود. زرشک یکی از نهال های کمیاب است که در ایران موجود نیست.
خرید نهال زرشک رقم داروینی

خرید نهال زرشک رقم داروینی

این نژاد نهال زرشک یکی از نهال های اصلاح شده است که دارای قدی زیبا و مستقیم است. ارتفاع آن به بیش از 240 سانتی متر نمی رسد. برگهای آن چرمی و همیشه سبز است. میوه هایی که روی این نهال زرشک رشد می کنند بنفش تیره و گلها خاکستری مایل به آبی است. میوه های این نهال ها وقتی بالغ می شوند ، به سرعت می ریزند. این نهال ها معمولاً در اوایل ماه اکتبر کاشته می شوند و بهترین رشد را در خاک مرطوب دارند.
خرید نهال زرشک دنسی فلورا

خرید نهال زرشک دنسی فلورا

نوع دیگر نهال زرشک این نوع است که به عنوان یکی از نهال های سریع رشد نیز شناخته می شود. برگهای آن چرمی است و دارای موهای ریز است. در بسیاری از مناطق ایران این نوع نهال کاشته می شود و رشد خوبی روی آن خواهید دید. این نهال از ارقام کمیاب زرشک در ایران است که بازار زیادی ندارد. ارتفاع طولی بوش این نهال حدود 1.5 متر است و از تیغ های بزرگ استفاده می شود.
خرید نهال زرشک رقم فورتونئی

خرید نهال زرشک رقم فورتونئی

این نوع نهال زرشک همچنین به عنوان بهترین نهال بوته ای شناخته می شود که دارای شاخه های مستقیم قوی است. ارتفاع آن تا 90 سانتی متر می رسد. برگهای آن 30 سانتی متر طول دارد و از رشد خوبی برخوردار است. گلهای آن به صورت خوشه های كوچك دیده می شود كه به رنگ زرد است. میوه یک مکعب قرمز است که برای ساخت پرچین از آن استفاده می شود. این درخت می تواند در مناطق سردسیری و گرمسیری به خوبی رشد کند. به عنوان یک رقم تجاری ، نمی توانید انتظار این رقم را از نهال زرشک داشته باشید.
خرید نهال زرشک اینتر گریما

خرید نهال زرشک اینتر گریما

در بسیاری از مناطق ایران می توانید این نوع نهال را بکارید و محصول خوبی از آن بدست آورید. ارتفاع آن تا 4 متر می رسد و رنگ شاخه های قبلی آن با شاخه های جدید متفاوت است. خارهای آن معمولاً ساده و سخت است و همچنین دارای برگهای چرمی است. میوه آن به رنگ قرمز مایل به ارغوانی ، بسیار صاف و بدون کرم است. ارتفاع تقریبی این نهال زرشک حدود 80 سانتی متر تا 1.2 متر است. متاسفانه می توان گفت که ذخایر این گونه نهال در ایران به صفر رسیده است.
خرید نهال زرشک ژولیانه

خرید نهال زرشک ژولیانه

این نوع نهال به عنوان یکی از نهال های سبز وحشی تولید شده در چین شناخته می شود. برگها نازک و نوک تیز هستند که در گروههای پنج تایی تولید می شوند. در پاییز و زمستان برای رشد مناسب باید برگهای آن را هرس کرد. رنگ میوه این درخت قرمز مایل به صورتی است. اگر نور کافی به این نهال های زرشک نرسد ، رنگدانه های موجود در میوه کمرنگ می شوند.
خرید نهال زرشک نومولغرب

خرید نهال زرشک نومولغرب

برای خرید نهال زرشک باید بدانید که ارتفاع آن تا 4 متر می رسد و شاخه های مختلف و متنوعی دارد. وقتی آن را می کارید ، آبی به نظر می رسد ، خارهای آن ساده است ، سه شاخه تشکیل می دهد. برگهای آن چرمی و میوه های آن قرمز است. ارتفاع این نهال ها در دوره اولیه حدود نیم متر تا یک متر است.
خرید نهال زرشک فورتونئی

خرید نهال زرشک فورتونئی

شاخه های این درخت زرشک بسیار جوان و شکوفا هستند و ارتفاع آنها به دو متر می رسد. در بسیاری از مناطق می توانید بیکاری و رشد را ببینید. بخاطر داشته باشید که میوه های این نهال بذر ندارند و این یکی از ویژگیهای مهم آن است. این یکی از نهال های کمیاب زرشک است که به طور گسترده در آسیای شرقی رشد می کند.
خرید نهال زرشک براچیوبوتریس

خرید نهال زرشک براچیوبوتریس

این نوع نهال ها به عنوان نهال سیاه دانه شناخته می شوند. میوه های این نهال ها بی هسته هستند و شما می توانید به راحتی آنها را برداشت کنید. آنها آن را در بسیاری از مناطق می کارند و رشد خوبی دارند زیرا رشد خوبی دارد. در مناطق گرمسیری ، بیشتر این نهال های زرشک استفاده می شود.
خرید نهال زرشک ارتوبوتریس

خرید نهال زرشک ارتوبوتریس

قد این نهال ها زرشک؛ این گیاه بین 3 تا 4.5 متر رشد می کند و در بسیاری از مناطق شمال کشور قابل کشت است. در واقع ، باید بدانید که این نهال ها برای رشد به خاکهایی نیاز دارند که رطوبت زیادی دارند. بنابراین ، آنها باید در خاک مرطوب شمالی کاشته شوند تا رشد خوبی داشته باشند. باردهی این درخت از سال چهارم پس از کاشت آغاز می شود.

معرفی نهال زرشک

قیمت نهال های زرشک را می توان در بسیاری از عوامل جستجو کرد ، اما از آنجا که غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال زرشک در کشور است ، قیمت تمام ارقام نهال زرشک پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت است ، اما قیمت نهال تقریباً 15 هزار تومان شروع می شود و در ارقام تجاری متفاوت است که تا 30 هزار تومان می رسد ، می توانید برای اطلاعات بیشتر با مهندسان ما تماس بگیرید.
پاسخ به این سوال کمی دشوار است. زیرا در هر شرایط آب و هوایی ، انواع نهال های زرشک مناسب است ، اما به طور کلی ، نهال های پر فروش ، نهال های زرشک بدون دانه سیاه و زرشک قرمز متورم هستند.
قطعاً بهترین فصل برای کاشت نهال های زرشک اواخر پاییز و اوایل زمستان است ، زمانی که ریشه های گیاهچه خاموش و آماده رشد در بهار هستند.
گفتگوی واتساپ