پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال زردآلو نادری

نهال زردآلو نادری

میوه های نهال زردآلو نادری بسیار پربار و دارای گل های زیادی است. در بهار با شکوفه های سفید مایل به صورتی و در تابستان با زردآلوهای زرد و نارنجی باغ را زیبا می کند.نگهداری از آن آسان است و مناطق نسبتاً گرم و بادگیر را دوست دارند . این میوه درشت با وزن متوسط است و باردهی خوبی به همراه دارد.

جهت خرید نهال زردآلو نادری کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال زردآلو نادری کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال زردآلو نادری نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

زردآلو نادری با پوست مخملی سال هاست که در ایران کشت می شود و یک خوراک مهم در بسیاری از غذاها و دسرهاست. خرید نهال زردآلو نادری در اکثر شهرها و مناطق غربی با گرما و آفتاب زیاد مناسب است. زردآلو نادری در جایی که بهار و تابستان هایش گرم است و آب فراوان در دسترس است، به خوبی رشد می کند.

پایه

برای پیوند درخت زردآلو نادری معمولا از آلوچه وحشی و زردآلو تلخ استفاده می کنند که بهترین نتیجه را به همراه دارد.

مشخصات نهال زردآلو نادری

درخت زردآلو نادری یک درخت میوه فوق العاده است که برای تولید زردآلوهای زیبا کمی مراقبت می طلبد، اما رشد آن آسان است. پس از خرید نهال زردآلو نادری کاشت، هرس و مراقبت از آنها مهم است. هر کدام از این اقدامات به جلوگیری از بیماری ها کمک می کند و رشد مناسب درخت زردآلو شما را تضمین می کند.تاج درخت بزرگ و گسترده است و رشد خوبی دارد.

فاصله کاشت

هنگامی که نهال خود را خریداری کردید، باید بدانید که چگونه آن را پرورش دهید. انتخاب محل و خاک مهمترین ملاحظات هستند. درختان زردآلو نادری به خاک عمیق و با زهکشی خوب با مواد آلی فراوان نیاز دارند . بهترین کار این است که درخت زردآلو خود را در پاییز بکارید، در صورتی که چندین درخت می کارید، با فاصله حدود 3 در 4 متر بین درختان این کار را انجام دهید.

شما همچنین می توانید درخت خود را در بهار یا تابستان بکارید اما در ابتدا آبیاری منظم را انجام دهید.درختان زردآلو نادری برای گلدهی صحیح به آفتاب نیاز دارند.خاک غنی و با زهکشی خوب باعث افزایش برداشت زردآلو می شود.درختان زردآلو نادری در خاک های پرآب و بیش از حد مرطوب خوب عمل نمی کنند.کاشت در مکانی که از باد شدید در امان باشد بسیار بهتر است.

حداکثر ارتفاع درخت

این درختان در فصل بلوغ به 5 متر می رسند اما هرس سالانه برای افزایش برداشت توصیه می شود .هرس معمولاً در بهار یا پاییز انجام می شود تا زمانی که یخ نزند.هدف فقط یکنواخت کردن و متعادل کردن رشد درخت است.با حذف شاخه های ضعیف گردش هوا را افزایش دهید و شاخه های رو به رشد را حفظ کنید.

نیاز سرمایی

این درختان می توانند تحت تأثیر یخبندان در برخی مناطق قرار بگیرند. زردآلو نادری باید در برابر سرمای ناگهانی محافظت شود. به همین دلیل خرید نهال زردآلو نادری حداقل به 300 تا 1000 ساعت سرما برای میوه دادن نیاز دارد.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی این درخت معمولا بین 30 تا 35 سال است.

مشخصات میوه

میوه های این درخت بسیار پربار و دارای گل های زیادی است. در بهار با شکوفه های سفید مایل به صورتی و در تابستان با زردآلوهای زرد و نارنجی باغ را زیبا می کند.نگهداری از آن آسان است و مناطق نسبتاً گرم و بادگیر را دوست دارند . این میوه درشت با وزن متوسط است و باردهی خوبی به همراه دارد.

ارتفاع از سطح دریا

این درختان در هر ارتفاعی از سطح دریا رشد می کنند اما مراقب باشید چون گلها در دمای زیر صفر می میرند. اگر انتظار یخبندان دیررس را در منطقه خود دارید، برای خرید نهال زردآلو نادری گونه هایی را که دیرتر شکوفه می دهند انتخاب کنید.

مقاومت در برابر آفات

این میوه مقاومت کمی در برابر آفات دارد. شایع ترین آفاتی که ممکن است به درختان زردآلو شما آسیب برسانند، شته ها و حشرات هستند. پرندگان و سنجاب های گرسنه بیشتر به دنبال میوه هایی هستند که شیرین، رسیده و آبدار هستند. لارو پروانه کرم خوار از آفات اصلی زردآلو است.

در صورت مشاهده بیماری، با مداخله زودهنگام، ممکن است بتوانید به درخت خود کمک کنید، یا در مورد وخیم‌ترین بیماری‌ها، حداقل می‌توانید از انتشار آنها به سایر گیاهان حساس در حیاط یا باغ خود جلوگیری کنید زردآلو باید سالانه در اوایل تابستان تا اواخر پاییز هرس داده شود. در فصل بهار از اسپری های قارچ کش استفاده کنید تا از بروز بیماری ها جلوگیری کنید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

در صورت رشد صحیح و مراقبت روزانه می توانید انتظار 20 تن محصول را در هر هکتار داشته باشید.

شروع محصول دهی

از أواسط تیرماه می توانید برداشت را آغاز کنید . اگر لمس میوه هنوز سخت است و لکه های سبز رنگی روی آن است یا طعم چندان شیرینی ندارند، آن ها را برداشت نکنید.

میوه‌ها را تا زمانی که نرم نشدند و بوی شیرینی ندارند روی درخت بگذارید. طعم شیرین زردآلو پس از برداشت افزایش نمی یابد ، بنابراین روی آن حساب نکنید. اگر خیلی زود آنها را برداشت کنید، با گذشت زمان شیرین تر نمی شوند.

رقم گرده افشان

خرید نهال زردآلو نادری یکی از آن درختان شگفت انگیزی است که خود بارور است، به این معنی که برای میوه دادن به شریک گرده افشانی نیاز ندارد.

مدت آبیاری

درختان زردآلو نادری به 2.5 سانتی متر آب در هفته آب نیاز دارند، به خصوص در هنگام شکوفه دادن و باردهی. برای جلوگیری از خیس شدن برگ ها، گل ها و میوه ها از سیستم آبیاری قطره ای استفاده کنید.

زمان گلدهی

درختان زردآلو نادری زود شکوفا می شوند. مواقعی در مراقبت از درخت زردآلو وجود دارد که سرمازدگی دیررس مشکل ساز است، بنابراین حتما درختان خود را در زمین های بلندتر بکارید.

جمع بندی

خرید نهال زردآلو نادری در بسیاری از شهرهای کشور از طریق نهالستان غرب نهال به سادگی انجام می شود. در صورتیکه می خواهید نهال سالم و عاری از هرگونه آفت و بیماری را خریداری کنید خرید نهال از نهالستان غرب نهال را تجربه کنید. این نهالستان با مدیریت رضا داداشی یکی از بهترین مراجع توزیع نهال در سراسر کشور است.


ارقام دیگر نهال زردالو