پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال زردآلو رکسانا

نهال زردآلو رکسانا

این زردآلو که در اصل در افغانستان تولید شده است، امروزه در سراسر جهان کشت می شود. پایه های مورد نیاز برای این رقم آلوچه وحشی و زردآلوی تلخ هستند. این زردآلو برای تازه خوری، مربا و سایر مصارف آشپزی مناسب است نهال زردآلو رکسانا از همان سال اول بسیار پربار و پر میوه است اما بهره وری اقتصادی از سال چهارم به بعد آغاز می شود.

جهت خرید نهال زردآلو رکسانا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال زردآلو رکسانا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال زردآلو رکسانا نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

زردآلو رکسانا عضوی از خانواده میوه های هسته دار است. خرید نهال زردآلو رکسانا که در اصل در أفغانستان تولید شده است، امروزه در سراسر جهان کشت می شود. مهم نیست در کجا زندگی می کنید، می توانید این درختان زردآلو را پرورش دهید و از این میوه های زرد دوست داشتنی لذت ببرید.

پایه

پایه های مورد نیاز برای این رقم آلوچه وحشی و زردآلوی تلخ هستند.

مشخصات نهال زردآلو رکسانا

این نهال به بهترین وجه با آب و هوای معتدل سازگار است، با اینحال می توان آن را در هر منطقه ای کشت کرد. این زردآلو برای تازه خوری، مربا و سایر مصارف آشپزی مناسب است نهال زردآلو رکسانا از همان سال اول بسیار پربار و پر میوه است اما بهره وری اقتصادی از سال چهارم به بعد آغاز می شود.

فاصله کاشت

پس از خرید نهال زردآلو رکسانا آنها را در خاک با زهکشی خوب بکارید و از خاک با کیفیت خوب استفاده کنید. یک منطقه آفتابی برای رشد زردآلو رکسانا بسیار مناسب است. بهتر است خاک را مرطوب نگه دارید اما بیش از حد آبیاری نکنید.

زمانی که خطر سرمازدگی از بین رفته است، نهال زردآلو خود را در باغ بکارید. یک مکان آفتابی با خاک خوب و دارای PH خنثی انتخاب کنید و اگر آزمایش خاک نشان دهنده PH پایین باشد، آهک اضافه کنید. برای اطمینان از اینکه ریشه ها فضای کافی برای گشترش دارند ، هر نهال را به فاصله 4 در 4 متر از هم بکارید تا رشد کند.

بهترین زمان برای کاشت درخت زردآلو پاییز است. این به درخت زمان می‌دهد تا قبل از اینکه هوای سردتر درخت را به حالت خفتگی ببرد، شروع به ریشه‌کردن کند. از طرف دیگر، می توانید درخت زردآلو خود را در بهار بکارید، اما در مورد تامین آب بیشتر مراقب باشید.

حداکثر ارتفاع درخت

درخت زردآلو رکسانا تحت مراقبت های تخصصی شما، می تواند به 3 الی 4 متر برسد. این درختان کوچک اندازه قابل کنترلی برای باغ خانه هستند. درختان زردآلو رکسانا، کوچک اما قدرتمند هستند، آنها میوه های فراوانی را برای درختی به این کوچکی تولید می کنند.

اما برای کنترل رشد درخت بهتر است همیشه آن را هرس کنید. در ابتدای کاشت از هرس برگ ها و شاخه های نهال خودداری کنید، زیرا بر توانایی درخت در میوه دهی تأثیر می گذارد. فقط در صورت مشاهده ساقه های آسیب دیده یا بیمار هرس کنید.

پس از خرید نهال زردآلو رکسانا آنها را پس از کاشت با مالچ بپوشانید تا در صورت سرد شدن هوا گرم بمانند. با مراقبت مناسب، درخت شما بهتر رشد می کند و در چند سال آینده میوه های خوشمزه تری می دهد.

نیاز سرمایی

درختان زردآلو رکسانا زود شکوفه می دهند و بین 300 تا 1000 ساعت سرما برای میوه دادن نیاز دارند. همچنین به محافظت در برابر سرمای ناگهانی و یخبندان دیررس نیاز دارند تا شکوفه های اولیه را از بین نبرند. کاشت درختان زردآلو با محافظت در برابر باد و یخبندان، زمان شکوفه دهی را برای باغبانانی که در مناطق سرد زندگی می کنند تضمین می کند.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی این درخت 25 سال است و همواره بهترین میوه ها را در این 25 سال ارائه می دهد.

مشخصات میوه

میوه ها معمولا دارای اندازه متوسط با وزن 12 گرم هستند.

ارتفاع از سطح دریا

خرید نهال زردآلو رکسانا در تمامی ارتفاع ها از سطح دریا قابل رشد و پرورش است.

مقاومت در برابر آفات

این درخت مقاومت بالایی در برابر آفات دارد.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

زردآلو رکسانا قابلیت تولید 20 تن میوه در هر هکتار را دارد.

شروع محصول دهی

درخت زردآلو رکسانا در اوایل بهار گل می دهد و یکی از اولین شکوفه های فصل است. برداشت میوه ها از سال پنجم آغاز می شود . کاشت دو رقم مختلف فصل رشد زردآلو شما را افزایش می دهد.

از آنجایی که درختان زردآلو رکسانا کوچک هستند، می‌توان آن‌ها را با موفقیت در ظرف و گلدان نیز کشت داد. همچنین به شما کنترل بیشتری بر رطوبت خاک می دهد، زیرا آبیاری منظم را با زهکشی خوب ترجیح می دهند.

رقم گرده افشان

شما معمولاً برای خرید نهال زردآلو رکسانا نیازی به دو درخت زردآلو ندارید. این درختان خود بارده هستند و برای باغبانی که فضای محدودی دارد این یک موهبت است.

مدت آبیاری

در طول گلدهی و باردهی، درخت زردآلو رکسانا به 7 الی 10 روز یک بار آبیاری نیاز دارد. در فصل تابستان و نبود بارندگی به آبیاری بیشتری نیاز دارید. از خیس شدن گل ها، برگ ها و میوه ها به خصوص در فصول مرطوب خودداری کنید. از سیستم آبیاری قطره ای باغ استفاده کنید تا درختان میوه خود را کاملاً از ریشه آبیاری کنید.

زمان گلدهی

درخت زردآلو رکسانا زود شکوفا می شود و یخبندان دیررس می تواند شکوفه ها را از بین ببرد و برداشت مورد انتظار شما را با مشکل مواجه کند.برای خرید نهال زردآلو رکسانا اگر در مناطق سردسیر هستید، جهت جلوگیری از از دست دادن شکوفه، یک مکان کاشت با سرپناه را انتخاب کنید. می توانید با کاشت درختان خود در ضلع شمالی ساختمان، از آنها محافظت کنید . اینکار به خواب زمستانی طولانی تر و تاخیر در گلدهی کمک می کند.

جمع بندی

در نهالستان غرب نهال کیفیت مهمترین عامل برای پرورش نهال است. نهالستان غرب نهال با مدیریت رضا داداشی بهترین و با کیفیت ترین نهال ها را همراه با شناسنامه سلامت معتبر به شما عزیزان ارائه می دهد. خرید نهال زردآلو رکسانا خریدی متفاوت است زیرا تفاوت ما با دیگران شفافیت در قیمت و صداقت در گفتگوست. شما می توانید برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید و از کارشناسان زبده ما کمک بخواهید.


ارقام دیگر نهال زردالو