پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال زردآلو عسگرآباد دیررس

نهال زردآلو عسگرآباد دیررس

نهال زردآلو عسگرآباد یکی از بهترین نهال‌های زردآلوی دیررس می‌باشد؛ طعم خوب میوه و بالا بودن کیفیت محصول نهال زردآلو عسگرآباد دیررس، باعث شده است تا این نهال به اصلی‌ترین انتخاب‌های هر باغدار و پرورش دهنده‌ای که فکر احداث باغ زردآلو را در سر دارند، تبدیل شود.

جهت خرید نهال زردآلو عسگرآباد دیررس کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال زردآلو عسگرآباد دیررس کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال زردآلو عسگرآباد دیررس نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

خصوصیات نهال زردآلو عسگرآباد دیررس

درخت زردآلو عسگرآباد دیررس، پرمحصول می‌باشد و شما می‌توانید محصولات زیادی را در طول سال از این نهال برداشت کنید؛ این زردآلوی دیررس صادراتی است و ایران نیز جایگاه خوبی در صادرات این میوه به کشورهای دیگر دارد. ایران در رتبه دوم صادرات این نهال قرار دارد و رتبه اول صادرات را کشور ترکیه تصاحب کرده است.

نهال زردآلو عسگرآباد دیررس یکی از ارقام ایرانی نهال زردآلو می‌باشد که به دلیل کیفیت بالای محصول و البته عملکرد بی نظیر آن، به کشورهای دیگر صادر می‌شود و همین امر باعث شده است تا ایران در جایگاه دوم صادرات این میوه قرار بگیرد. اگر بخواهیم علت این موضوع را مرور کنیم، باید گفت که کیفیت و بازارپسندی این میوه، از مهم‌ترین عوامل صادرات گسترده‌ی زرد آلوی خوشمزه عسگرآباد است.

مشخصات نهال زردآلو عسگرآباد

نهال زردآلو عسگرآباد با توجه به شرایط محیطی و میزان رسیدگی، رشد مناسبی خواهد داشت؛ حداکثر ارتفاعی که این درخت در طول عمر خود خواهد داشت، بین 5 تا 6 متر خواهد بود.

درخت زردآلو عسگرآباد در صورت زخمی شدن، کیفیت محصول پایینی خواهد داشت و نسبت به این مسئله بسیار حساس خواهد بود؛ نور خورشید یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر کیفیت محصول و رشد درخت خواهد بود. اگر نور خورشید به اندازه کافی نتابد، رشد مناسبی را شاهد نخواهید بود و مطمئنا محصول دهی نهال زردآلو عسگرآباد دیررس، با کیفیت بسیار پایین‌تر و میزان کم‌تری خواهد بود.

کشور سازنده

همانطور که می‌توانید از اسم این نهال متوجه شوید، کشور سازنده نهال زردآلو عسگرآباد دیررس، ایران می‌باشد؛ ایران در صادرات این نهال موفق عمل کرده و آن را به برخی از کشورهای دور و نزدیک صادر کرده است.

فاصله کاشت

فاصله کاشت نهال زردآلو عسگرآباد به نوع زمین و خاک بستگی دارد؛ اما در شرایط عادی و حالت طبیعی، فاصله مناسب برای کاشت نهال زردآلو عسگرآباد دیررس، 4 در 4 متر خواهد بود.

شکل میوه

میوه زردآلو عسگرآباد دوکی شکل (بیضی و باریک و کشیده) است و رنگ زرد و نارنجی دارد؛ در برخی از مواقع بر روی این میوه می‌توانید لکه‌هایی را مشاهده کنید که نشان‌ دهنده رسیدن میوه خواهد بود.

حداکثر ارتفاع

همانطور که در توضیحات بالا گفته شد، در شرایط عادی و ایده‌آل، نهال درخت زردآلود عسگرآباد دیررس تا 5 الی 6 متر ارتفاع خواهد داشت.

نیاز سرمایی

گفته شده که نیاز سرمایی انواع نهال زردآلو از جمله درخت زردآلو عسگرآباد دیررس بین 300 تا 900 ساعت می‌باشد.

عمر اقتصادی نهال زردآلو عسگرآباد

عمر نهال زردآلو عسگرآباد بین 60 الی 70 سال خواهد بود؛ عمر اقتصادی این نهال نیز بین 25 تا 30 سال خواهد بود و شما می‌توانید در این مدت زمان، محصولات بسیار خوب و با کیفیتی را از آن برداشت کنید.

وزن میوه

میوه زردآلو عسگرآباد دیررس در حالت عادی و برطرف کردن نیاز آبیاری‌اش، تا حدودا 40 الی 45 گرم وزن خواهد داشت؛ البته این وزن با توجه به شرایط محیطی و محل کاشت، متغیر خواهد بود.

ارتفاع از سطح دریا

به طور کلی برخی از درختان و نهال‌های موجود در دنیا به ارتفاع منطقه کاشت از سطح دریا، حساس نیستند و این موضوع تاثیر زیادی در کیفیت محصول و رشد آن‌ها نخواهد داشت؛ اما کاملا برعکس این مسئله نیز وجود دارد. یعنی برخی از درختان به ارتفاع از سطح دریا بسیار حساس هستند و در صورتی که ارتفاع مناسب از سطح دریا رعایت نشود، رشد نهال با مشکل مواجه خواهد شد.

مقاومت در برابر آفات

هرس نهال یکی از عوامل بسیار مهم در مقابله با آفات می‌باشد؛ به طور کلی به دلیل رشدی که این نهال دارد، باید حتما هر سال یک بار هرس انجام شود تا از نظر رشد با مشکل مواجه نشود. سمپاشی و کود دهی نیز دو فاکتور مهم دیگر در زمینه مقابله با آفات می‌باشند که حتما باید جدی گرفته شوند.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

میزان برداشت محصول شما در هکتار به محیط کاشت، نوع خاک، میزان رسیدگی و آبیاری بستگی دارد؛ هرچه شرایط مطلوب‌تر و نزدیک به ایده‌آل باشد، بدون شک می‌توانید محصول بیشتری‌ را در یک هکتار برداشت کنید.

شروع محصول دهی

این نهال حدودا از سال‌های چهارم و پنجم کاشت شروع به محصول دهی می‌کند؛ کیفیت و میزان محصول به عوامل محیطی و علی الخصوص به رسیدگی شما طی چهار سال گذشته نیز بستگی خواهد داشت.

قدرت رشد درخت

نهال درخت زردآلو عسگرآباد، نهایتا تا 6 متر رشد خواهد کرد و از قدرت رشد مطلوب و مناسبی برخوردار است.

رقم گرده افشان

برای گرده افشانی نهال زردآلو عسگرآباد دیررس باید از ارقام مناسب گرده افشان استفاده کنید؛ مناسب‌ترین رقم گرده افشان برای این نهال، گرده افشان شکر پاره می‌باشد.

پایه درخت

خوب است بدانید که پایه درخت زردآلو عسگرآباد دیررس، آلوچه وحشی و زردآلو تلخ می‌باشند.

زمان گلدهی

گلدهی درخت زردآلو عسگرآباد دیررس در فروردین ماه خواهد بود.

مدت آبیاری

به طور کلی درخت زردآلو عسگرآباد دیررس در هر ماه نیاز به دو مرتبه آبیاری دارد. این موضوع به میزان بارش باران منطقه کاشت و به فصول مختلف سال نیز بستگی دارد. در بخش بعدی از فروش نهال زردآلو عسگرآباد سخن خواهیم گفت.

قیمت نهال زردآلو عسگرآباد دیررس

بدون شک خرید نهال زردآلو عسگرآباد با قیمت مناسب می‌تواند هزینه‌های احداث باغ را کاهش دهد. البته توجه داشته باشید که این مناسب بودن قیمت، به پایین آمدن کیفیت منجر نشود.

مجموعه نهالستان غرب نهال با مدیریت مهندس رضا داداشی، خدمات فروش انواع نهال میوه، به ویژه فروش نهال زردآلو دیررس را ارائه می‌کند؛ این مجموعه محصولات خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا در اختیار مشتری قرار می‌دهد. همچنین شما می‌توانید برای استعلام قیمت نهال زردآلو دیررس و دیگر سوالات خود، با روابط عمومی این مجموعه تماس بگیرید و علاوه بر گرفتن پاسخ پرسش‌هایتان، از مشاوره رایگان کارشناسان غرب نهال نیز استفاده کنید.


ارقام دیگر نهال زردالو