پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 9 سردسیر(کوهستانی)

نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 9 سردسیر(کوهستانی)

یکی از بهترین و پرمحصول ترین درختان گردو اصلاح شده؛ نهال گردو تیپ 9 غرب نهال است. درخت گردو تیپ 9 پرسودترین رقم در کلیه مناطق گرم و خشک؛ سرد و کوهستانی؛ معتدل و مرطوب شناخته میشود. که شما میتوانید آن را در بیش از 27 استان در سرتاسر کشور کاشته و از عمر اقتصادی طولانی و محصول دهی بالای درختان بهره مند شوید.

جهت خرید نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 9 سردسیر(کوهستانی) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 9 سردسیر(کوهستانی) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 9 سردسیر(کوهستانی) نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

درختان گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 9 با باردهی سالیانه تا 11 تن در هکتار؛ رتبه اول بالاترین محصول دهی با کیفیت را در بین کلیه ارقام گردو به خود اختصاص داده است. در صورت نگهداری و آبیاری کافی درختان و حفظ سلامت آنها درختان گردو تیپ 9 قادرند تا بیش از 100 سال به این باردهی حداکثری ادامه دهند.نهالستان غرب نهال بزرگترین مرکز عرضه و فروش نهال گردو تیپ 9 غرب نهال اصلاح شده و شناسنامه دار به سرتاسر نقاط کشورمان میباشد. این مرکز با دارا بودن کلیه مجوزهای رسمی و معتبر از جمله گواهینامه رسمی فعالیت و مجوز از جهاد کشاورزی؛ با توجه به دانش روز باغداری و به کار گیری نیروی خبره؛ اقدام به تولید؛ اصلاح و فروش نهال گردو به سرتاسر نقاط کشور نموده است. پس خرید نهال گردو تیپ 9 غرب نهال؛ نهال‌ها به همراه شناسنامه معتبر؛ گارانتی معتبر 2 ساله؛ کارت سلامت؛ گواهی عاری از آفات و کارت قرنطینه برای شما ارسال خواهند شد. جهت سهولت در امر خرید و پشتیبانی؛ برای خرید اینترنتی نهال گردو تیپ 9 غرب نهال شما باغداران محترم میتوانید از صفحه جاری محصول مورد نظرتان را به سبد خرید اضافه فرمایید.

کشور سازنده درخت گردو تیپ 9

درخت گردو تیپ 9 یک رقم کانادایی است. با انجام اصلاحات برروی این رقم توسط نهالستان غرب نهال این رقم در کشور ایران با نام نهال گردو تیپ 9 غرب نهال شناخته میشود.

شروع محصول دهی نهال گردو تیپ 9

نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال یک رقم با سوددهی بالا است که باردهی خود را از همان سال اول آغاز میکند.

گلدهی درخت گردو تیپ 9

این رقم دیرگل است. گلدهی درخت گردو تیپ 9 از اواخر ماه فروردین آغاز شده و تا اواسط اردیبهشت ماه ادامه دارد. این موضوع در کنار مقاومت سرمایی بالای درختان؛ امکان کاشت درختان در مناطق سردسیری را فراهم میکند.

فاصله کاشت درخت گردو تیپ 9

فاصله کاشت استاندارد درختان گردو تیپ 9 با توجه به رشد ارتفاع درختان و رشد شاخه و برگ و شیب زمین و نحوه دریافت نور خورشید با الگوی مربعی 6 * 6 متر مربع است. درختان را در کنار دیوار و سایه نکارید.

میزان باردهی درخت گردو تیپ 9

براساس تحقیقات انجام شده پیش بینی میشود درخت گردو تیپ 9 غرب نهال با رسیدن به سن بلوغ و پس از آن تا 40 کیلوگرم باردهی سالیانه به همراه داشته باشد.

ارتفاع از سطح دریا درخت گردو تیپ 9

با توجه به سازگاری درختان در مناطق با ارتفاع بین 100 تا 3000 متر از سطح دریا؛ شما میتوانید درخت گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 9 را در بیش از 80 درصد باغ‌های کشور بکارید.

گرده افشان نهال گردو تیپ 9

برای انجام عملیات گرده افشانی؛ نیازی به کاشت رقم گرده زا برای این درختان وجود ندارد. درخت گردو تیپ 9 غرب نهال خود گرده زا است و گل‌های نر و ماده برروی پایه رقم اصلی قرار دارند.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار درخت گردو تیپ 9

به جرائت میتوان گفت بالاترین محصول دهی در بین کلیه ارقام نهال گردو متعلق به درخت گردو تیپ 9 غرب نهال با باردهی تا 11 تن در هکتار است. محصولات این رقم یکدست؛ درشت؛ سالیانه و بازار پسند هستند.

عمر اقتصادی درخت گردو تیپ 9

باردهی حداکثری درختان گردو تیپ 9 غرب نهال از سن بلوغ آغاز شده و در صورت سلامتی و آبیاری مناسب تا بیش از 100 سال ادامه خواهد داشت.

میزان آبیاری درخت گردو تیپ 9

با توجه به میزان بارندگی در شهرتان درختان گردو تیپ 9 غرب نهال را هر 10 روز یکبار آبیاری نمایید. آبیاری درختان را در فصل بهار و تابستان که دو فصل مهم برای درختان محسوب میشوند؛ به روش قطره ای انجام دهید.

حداکثر ارتفاع درخت گردو تیپ 9

ارتفاع درخت گردو تیپ 9 غرب نهال متوسط و تا حداکثر 4 متر میرسد. ارتفاع متوسط این رقم عملیات برداشت محصول و هرس و کوددهی آنها را تسهیل نموده است.

نیاز سرمایی : نیاز سرمایی درختان گردو تیپ 9 غرب نهال بین 600 تا 800 ساعت در دمای بین 5 تا 10 درجه سانتیگراد است. گذراندن این دوره سرمایی هرساله و در فصل زمستان الزامی است.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی گردو تیپ 9

گردو تیپ 9 غرب نهال با پوسته نیمه کاغذی؛ خیلی راحت از پوسته چوبی جدا میشود.

وزن و رنگ گردو تیپ 9

گردوهای تیپ 9 غرب نهال درشت و با کیفیت و یکدست با وزن متوسط 15 گرم رشد میکنند. رنگ مغز گردو سفید روشن است.


ارقام دیگر نهال گردو