پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گردو یالووا ترکیه

نهال گردو یالووا ترکیه

نهال گردو یالووا ترکیه یک رقم پرمحصول و سازگار با آب وهوا و شرایط اقلیمی در بیشتر استان‌های کشورمان است. درخت گردو یالووا به علت محصول دهی عالی و خوشه ای که دارد؛ با نام نهال گردو خوشه ای ترکیه نیز شناخته میشود. این رقم قادر است در ارتفاع از سطح دریای بین 100 تا 3000 متر در بیش از 27 استان کشورمان رشد کند. درخت گردو یالووا ترکیه از همان سال اول کاشت باردهی خود را در حجم محدود آغاز میکند.

جهت خرید نهال گردو یالووا ترکیه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گردو یالووا ترکیه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گردو یالووا ترکیه نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گردو یالووا ترکیه

با رسیدن به سن بلوغ در 5 سالگی و پس از آن باردهی درخت حداکثری میشود. براساس مشاهدات انجام شده درخت گردو یالووا سالم که در شرایط مطلوب رشد میکند قادر است هرساله تا 20 کیلوگرم محصول تولید کند. از دیگر مزایای خرید نهال گردو یالووا، عمر اقتصادی بالای این درختان است. درخت گردو یالووا قادر است تا بیش از 100 سال باردهی حداکثری خود را حفظ کند. و پس از آن وارد دوره کهنسالی شود.برای خرید اینترنتی نهال گردو یالووا ترکیه کافیست از طریق صفحه جاری؛ محصول مورد نظرتان را به سبد خرید بیافزایید. نهال‌های گردو در نهالستان غرب نهال همگی دارای شناسنامه رسمی؛ گارانتی 2 ساله؛ کارت سلامت، گواهی عاری آفات و کارت قرنطینه هستند. که به همراه نهال‌ها ارسال خواهد شد.نهالستان غرب نهال با افتخار بزرگترین و معتبر ترین مرکز فروش نهال گردو در شمال غربی کشورمان است. این مرکز دارای مجوز از سوی جهاد کشاورزی؛ گواهینامه فعالیت و شناسنامه رسمی میباشد. و انواع نهال گردو را با بالاترین کیفیت به صورت اصلاح شده؛ پیوندی؛ ژنوتیپ؛ ریشه لخت و گلدانی و… تولید و عرضه میکند. همچنین شما میتوانید از سایر خدمات رایگان ما در نهالستان غرب نهال بهره مند شوید.

کشور سازنده گردو یالووا

همانطور که میدانید نهال گردو یالووا یک رقم ترکیه ای است.

شروع محصول دهی گردو یالووا

درخت گردو یالووا ترکیه در اولین سال پس از کاشت باردهی خود را آغاز میکند.

گلدهی گردو یالووا

گلدهی درختان گردو یالووا معمولا پس از پایان سرمای زمستانه و در فصل بهار (اواخر ماه فروردین تا اواسط اردیبهشت ماه) انجام میشود. بنابراین یالووا یک رقم دیرگل به شمار میاید.

فاصله کاشت گردو یالووا

برای بهبود عملیات نور رسانی به شاخه و برگ‌ها و انجام عملیات فتوسنتز؛ از طرفی استفاده حداکثری از فضای زمین در باغ‌های تجاری؛ همچنین عبور و مرور وسایل نقلیه و برداشت محصول؛ توصیه میکنیم درخت گردو یالووا ترکیه را با الگوی مربعی یا مستطیلی در فواصل 7 در 7 متر از یکدیگر بکارید. درختان را در مناطق سایه و یا در نزدیکی دیوار نکارید.

میزان باردهی گردو یالووا

براساس مشاهدات انجام شده پیش بینی میشود؛ باردهی درخت گردو یالووا ترکیه در پنجمین سال و پس از آن تا 20 کیلوگرم باشد.

ارتفاع از سطح دریا گردو یالووا

درخت گردو یالووا ترکیه با شرایط آب وهوایی و اقلیمی در بیش از 90 درصد باغهای کشور سازگار است. شما میتوانید این رقم را در ارتفاع بین 100 – 3000 متر از سطح دریا بکارید.

گرده افشان گردو یالووا

کاشت رقم گردو گرده زای سازگار در باغ برای افزایش سهولت در عملیات گرده افشانی درختان و بهبود محصول دهی آنها ضروری است. بهترین و سازگارترین رقم گرده زا برای درخت گردو یالووا ترکیه، رقم گردو چندلر است.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار گردو یالووا

درخت گردو یالووا ترکیه با محصول دهی خوشه ای قادر است تا 4 تن در هکتار باردهی سالم؛ درشت و یکدست و خوشمزه به همراه داشته باشد. البته این باردهی حداکثری در گرو کاشت درخت در شرایط مساعد رشد و نگهداری صحیح از درختان و ابیاری و کوددهی و سمپاشی کافی آنها میباشد.

عمر اقتصادی گردو یالووا

گردو یالووا ترکیه اصلاح شده قادر است تا 100 سال پس از رسیدن به سن بلوغ به باردهی حداکثری خود ادامه دهد. عمر اقتصادی درختان در کنار محصول دهی عالی؛ به سودآوری دائمی شما از باغ گردو منجر خواهد شد.

میزان آبیاری گردو یالووا

باغ گردو یالووا ترکیه با توجه به میزان بارندگی و آب وهوای منطقه و همچنین فصل آبیاری میشود. آبیاری درخت گردو یالووا به طور متوسط هر 10 روز یکبار و با روش آبیاری تحت فشار انجام میشود. درختان در فصل بهار و تابستان که فصل رشد و فصل گرم سال است؛ نیاز بیشتری به آبیاری دارند. در فصل پاییز و زمستان نیازی به آبیاری باغ گردو یالووا وجود ندارد.

حداکثر ارتفاع درخت گردو یالووا

درخت گردو یالووا در بزرگسالی تا ارتفاع حداکثر 4 متری رشد میکند. با انجام هرس در سالهای اولیه نهال؛ میتوان ارتفاع آن را تا حدودی کنترل نمود.

نیاز سرمایی گردو یالووا

نیاز سرمایی درخت گردو یالووا به یک دوره سرمایی 700 تا 1500 ساعته گفته میشود که درخت در دمای بین 5 تا 10 درجه سانتی گراد قرار میگیرد. پس از پایان این دوره سرمایی در فصل پاییز و زمستان؛ درخت از خواب زمستانه بیدار شده و در سال جدید گلدهی خود را آغاز میکند.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی گردو یالووا

گردو یالووا ترکیه پوست کاغذی است.

وزن و رنگ گردو گردو یالووا

گردو یالوا به رنگ سفید و بسیار درشت است. وزن گردو یالووا به طور متوسط تا 17.4 گرم است.


ارقام دیگر نهال گردو