پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گردو اسرائیلی (فلسطینی)

نهال گردو اسرائیلی (فلسطینی)

نهال گردو خوشه ای اسرائیلی به علت محصول دهی عالی و عمر اقتصادی بالا؛ یکی از ارقام پرطرفدار در بیشتر شهرهای کشور محسوب میشود. این رقم با آب وهوای سرد و کوهستانی و همچنین معتدل و مرطوب سازگاری بسیار عالی دارد. تا جاییکه شما میتوانید نهال درخت گردو اسرائیلی را در 20 استان و بیش از 70 شهر در کشور بکارید. گردو اصلاح شده اسرائیلی از سال دوم به بعد باردهی خود را آغاز میکند. و با رسیدن به سن 5 سالگی به بیشترین باردهی یعنی 20 کیلوگرم میرسد.

جهت خرید نهال گردو اسرائیلی (فلسطینی) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گردو اسرائیلی (فلسطینی) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گردو اسرائیلی (فلسطینی) نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گردو اسرائیلی (فلسطینی)

البته لازم به ذکر است؛ آبیاری کافی؛ نگهداری صحیح و رسیدگی به درختان درحفظ سلامتی و افزایش باردهی درخت گردو اسرائیلی پاکوتاه موثر است. یکی از نکات قوت نهال درخت گردو اسراییلی عمر اقتصادی بالای درختان است. این درختان قادرند تا بیش از 90 سال پس از رسیدن به سن بلوغ به محصول دهی حداکثری خود تا 5 تن در هکتار ادامه دهند. این عمر اقتصادی سوددهی سریع و حداکثری و مادام العمر از باغ گردو اسرائیلی را برای شما به ارمغان میاورد. خرید نهال گردو اسرائیلی با گواهینامه رسمی و مجوز جهاد کشاورزی تنها از مراکز معتبر فروش نهال گردو اسرائیلی پیشنهاد میگردد. برای خرید اینترنتی نهال گردو اسرائیلی اصلاح شده یا استعلام قیمت نهال گردو اسرائیلی از صفحه جاری میتوانید محصول مد نظر را به سبد خرید اضافه نمایید.نهالستان غرب نهال با افتخار بزرگترین مرکز رسمی تولید و عرضه نهال گردو به سرتاسر میباشد. این مرکز با تکیه بر بیش از نیم قرن تجربه، کلیه ارقام نهال گردو شناسنامه دار؛ ژنوتیپ؛ اصلاح شده؛ پاکوتاه و گلدانی را تولید و به سرتاسر کشور ارسال مینماید.

کشور سازنده گردوی اسرائیلی

نهال گردو اسرائیلی همانطورکه از نام آن پیداست برای اولین بار در کشور فلسطین اصلاح و تولید شد. پس از آن سایر کشورهای همسایه نیز علاقه مند به کاشت آن در باغ‌های خود شدند.

شروع محصول دهی گردو اسرائیلی

یکی از نقاط قوت در درخت گردو اسرائیلی محصول دهی سریع آن پس از کاشت است. تنها 2 سال پس از کاشت؛ درخت گردو اسرائیلی باردهی خود را آغاز میکند.

گلدهی گردو اسرائیلی

درخت گردو اسرائیلی دیرگل است. این رقم گلدهی خود را در فصل بهار از اواخر ماه فرورودین تا اواسط ماه اردیبهشت آغاز میکند. این موضوع ریسک سرمازدگی درختان در مناطق سردسیر را کاهش میدهد.

فاصله کاشت نهال گردو اسرائیلی

انتخاب فاصله کاشت مناسب برای درختان گردو، با توجه به ارتفاع درختان و گستردگی شاخه و برگ و ریشه آنها تعیین میشود. بهترین الگو برای کاشت نهال گردو اسرائیلی الگوی مربعی با فواصل 8 * 8 متر مربع میباشد.

میزان باردهی گردو اسرائیلی

باردهی درختان پس از رسیدن به سن بلوغ به میزان حداکثری خود میرسد. براساس اطلاعات دریافت شده پیش بینی میشود درخت گردو اسرائیلی در پنجمین سال (سن بلوغ) و پس از آن، تا 20 کیلوگرم باردهی داشته باشد.

ارتفاع از سطح دریا گردو اسرائیلی

با توجه به شرایط اقلیمی و آب وهوایی در هر ارتفاعی از سطح دریا؛ درختان گردو تنها قادر به رشد و سازگاری در ارتفاع خاصی از آن خواهند بود. درخت گردو اسرائیلی در ارتفاع از سطح دریای بین 100 – 2000 متر؛ بهترین سازگاری و بیشترین بهره وری را از خود به نمایش میگذارد.

گرده افشان درخت گردو اسرائیلی

برای انجام صحیح عملیات گرده افشانی باید نهال گردوی سازگار با رقم اصلی در باغ کاشته شود. اگر عملیات گرده افشانی به خوبی انجام نشود؛ محصول سال کاهش چشمگیری میابد. نهال گردو فرنت بیشترین سازگاری را با درختان گردو اسرائیلی دارد. این رقم را با نسبت 10 بر 1 در هر ردیف بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار گردو اسرائیلی

درخت گردو اسرائیلی یکی از ارقام پرمحصول در باغ‌های کشورمان است. این رقم در صورت سلامتی و نگهداری و آبیاری کافی قادر به باردهی تا بیش از 5 تن در هکتار خواهد بود.

عمر اقتصادی درخت گردو اسرائیلی

یکی از مزایای خرید نهال گردو اسرائیلی؛ عمر اقتصادی بالای این درختان است. با توجه به اقدامات اصلاحی انجام شده توسط نهالستان غرب نهال، درختان گردو اسرائیلی به طور متوسط تا 90 سال عمر میکنند. این یعنی با یکبار خرید و کاشت درختان گردو اسراییلی؛ تا سالیان سال نیازی به خرید نهال دیگری وجود ندارد.

میزان آبیاری گردو اسرائیلی

آبیاری صحیح یکی از مهم ترین اقدامات باغداران برای حفظ سلامتی و نگهداری از درختان گردو به حساب میاید. میزان آبیاری درخت گردو در هر شهر و اقلیم آب وهوایی با توجه به میزان بارندگی و فصل تعیین میشود. به طور متوسط درختان گردو اسرائیلی در فصل بهار و تابستان هر 10 روز یکبار نیاز به آبیاری دارند.

حداکثر ارتفاع درخت گردو اسرائیلی

درخت گردو اسرائیلی در سنین بزرگسالی تا 7 متر رشد میکند. باغداران با استفاده از روش‌های خاص هرس؛ ارتفاع درختان را کنترل میکنند.

نیاز سرمایی گردو اسرائیلی

نیاز سرمایی یکی از مهم ترین نیازهای سالیانه درختان گردو اسرائیلی است. این درختان باید هرساله در فصل زمستان بین 700 تا 1500 ساعت در دمای بین 5 الی 10 درجه سانتیگراد قرار بگیرند. گذراندن دوره سرمایی به بیدار شدن از خواب زمستانه و افزایش محصول سال منجر میشود.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی گردو اسرائیلی

گردو اسرائیلی با پوسته نیمه کاغذی به یکی از پرفروش ترین گردوها در بازار تبدیل شده است.

وزن و رنگ گردو اسرائیلی

مغز گردو اسرائیلی به رنگ سفید شیری و وزن آن به طور میانگین 10 گرم است.


ارقام دیگر نهال گردو