پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گردو پکان

نهال گردو پکان

به جرائت میتوان گفت نهال گردو پکان آمریکایی، بهترین نهال گردو گرمسیری در کشورمان شناخته میشود. این رقم برای کاشت در شهرهایی با آب وهوای معتدل و مرطوب و حتی گرم و مرطوب مناسب است. رطوبت و گرمای شدید میتواند باعث ضعیف شدن درختان و زمینه ساز بروز بیماری و آفات در آنها گردد. از این رو گردو مناطق گرمسیری باید مقاومت بالایی در برابر گرما و خشکی داشته باشد. درخت گردو گرمسیری قادر است حتی در استانهای جنوبی و حاشیه خلیج فارس نیز به خوبی رشد کند.

جهت خرید نهال گردو پکان کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گردو پکان کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گردو پکان نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گردو پکان آمریکایی

با خرید نهال گردو پکان آمریکایی و کاشت آن در باغ، درختان در سن 3 سالگی باردهی خود را آغاز نموده و با رسیدن به سن 5 سالگی بیشترین درآمدزایی از باغ را به همراه خواهند داشت. درختان گردو پکان قادرند تا بیش از 100 سال به باردهی حداکثری خود تا بیش از 1 تن در هکتار ادامه دهند. گردو مناطق گرمسیری بسیار درشت و یکدست و به رنگ زرد مایل به طلایی و با پوسته نیمه کاغذی طرفداران زیادی دارد.

فروش نهال گردو پکان آمریکایی تنها در مراکز معتبر فروش نهال گردو با مجوز رسمی و گواهی از جهاد کشاورزی مجاز است. نهالستان غرب نهال بزرگترین مرکز رسمی فروش نهال گردوی گرمسیری در سرتاسر کشور میباشد. این مرکز با بیش از نیم قرن تجربه اقدام به فروش نهال گردو گرمسیری شناسنامه دار؛ به همراه کارت سلامت؛ گارانتی معتبر 2 ساله؛ گواهی عاری از آفات و کارت قرنطینه نموده است. برای خرید نهال؛ با بهترین قیمت نهال گردو گرمسیری به وبسایت غرب نهال مراجعه فرمایید. برای خرید اینترنتی نهال گردو پکان کافیست از صفحه جاری محصول مورد نظر خود را به سبد خرید بیافزایید.

کشور سازنده گردو پکان

درخت گردو پکان برای اولین بار در کشور آمریکا تولید و به سرتاسر جهان معرفی شد. امروزه با انجام اصلاحات برروی این رقم توسط نهالستان غرب نهال؛ برای کاشت در شهرهای گرمسیری در جنوب کشور مناسب است.

شروع محصول دهی گردو پکان

درخت گردو گرمسیری پکان آمریکایی در سال سوم پس از کاشت باردهی خود را آغاز میکند.

گلدهی گردو پکان

درخت گردو پکان یک رقم زودگل است. گلدهی این درختان از اسفند ماه آغاز میشود. از این رو ریسک کاشت این رقم در مناطقی با احتمال سرمازدگی بهاره بالاتر است.

فاصله کاشت گردو پکان

با توجه به ارتفاع بالای درختان گردو پکان و لزوم دریافت نور خورشید توسط شاخه و برگ‌ها؛ و برداشت ماشینی محصولات؛ توصیه میکنیم درختان گردو پکان را با الگوی مربعی در فواصل 10 در 10 متر مربع از یکدیگر بکارید.

میزان باردهی گردو پکان

درخت گردو پکان قادر است در پنجمین سال پس از کاشت؛ به باردهی حداکثری خود تا 10 کیلوگرم بپردازد. البته دستیابی به باردهی حداکثری در صورت سلامتی درختان و نگهداری صحیح از آنها امکان پذیر است.

ارتفاع از سطح دریا گردو پکان

در صورت کاشت درخت گردو پکان در ارتفاع از سطح دریای 100 – 2500 متر؛ درختان بالاترین سازگاری با شرایط آب وهوایی و اقلیمی را به همراه خواهند داشت. عدم توجه به ارتفاع از سطح دریا میتواند باعث سوختن محصول یا درخت شود.

گرده افشان گردو پکان

درخت گردو پکان یک رقم خود گرده زا است. گل‌های نر و ماده برروی پایه اصلی درخت قرار دارند.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار گردو پکان

درخت گردو پکان آمریکایی با باردهی تا 1 تن در هکتار بالاترین درامدزایی را در بین باغ‌های گردو در مناطق گرمسیری به خود اختصاص داده است.

عمر اقتصادی گردو پکان

با یکبار خرید و کاشت درخت گردو پکان آمریکایی در باغ؛ با نگهداری صحیح و آبیاری کافی و حفظ سلامتی درختان قادرند تا بیش از 100 سال به باردهی حداکثری خود ادامه دهند.

میزان آبیاری گردو پکان

درخت گردو پکان یکی از ارقام مقاوم در برابر گرما و خشکی است. آبیاری این رقم با توجه به میزان بارندگی در شهر و شرایط آب وهوایی در فصل بهار و تابستان هر 15 روز یکبار انجام میشود. برای افزایش راندمان آبیاری توصیه میکنیم باغ گردو پکان را به روش قطره ای آبیاری کنید.

حداکثر ارتفاع درخت گردو پکان

یکی از بالاترین ارتفاع‌ها در بین درختان گردو، متعلق به رقم گردو پکان با ارتفاع 12 متری است.

نیاز سرمایی گردو پکان

برای بهبود محصول دهی درختان و بیدار شدن آنها از خواب زمستانه باید درختان هرساله و در فصل زمستان در یک دوره سرمایی 1500 ساعته در معرض دمای بین 5 تا 10 درجه سانتیگراد قرار بگیرند.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی

پوسته چوبی گردو پکان آمریکایی نیمه کاغذی است که به راحتی میشکند.

وزن و رنگ گردو پکان

درخت گردو پکان یکی از درشت ترین میوه‌ها با وزن 16 گرم را دارد. مغز میوه این رقم به رنگ زرد مایل به طلایی است.


ارقام دیگر نهال گردو