پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گردو پدرو

نهال گردو پدرو

درخت گردو پدرو یک رقم آمریکایی است که امروزه در نهالستان غرب نهال با بالاترین کیفیت و بیشترین سازگاری تولید و عرضه میشود. خرید نهال گردو پدرو برای کاشت در شهرهای گرم و خشک؛ سرد و کوهستانی و حتی معتدل و مرطوب کشورمان مناسب است. به طور کلی مناطقی با ارتفاع از سطح دریای بین 0 تا 1200 متر با این رقم سازگاری مناسبی دارند.

جهت خرید نهال گردو پدرو کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گردو پدرو کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گردو پدرو نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گردو پدرو

عمر اقتصادی بالا و تا بیش از 100 سال؛ مقاومت عالی در برابر سرما؛ گرما و رطوبت؛ میوه‌های نسبتا درشت با پوسته کاغذی از مهم ترین مزایای نهال گردو پدرو به شمار میرود. از طرفی به علت گلدهی دیرتر این رقم در فصل بهار؛ ریسک سوختن جوانه‌ها و از بین رفتن محصول در ابتدای سال کاهش میابد.نهالستان غرب نهال مرکز تخصصی تولید و عرضه انواع نهال گردو به سرتاسر کشور میباشد. این نهال فروشی با بهره گیری از دانش روز باغدارای و استفاده از نیروی خبره، اقدام به تولید و اصلاح انواع نهال گردو شناسنامه دار برای کاشت در کلیه شهرهای کشورمان نموده است. نهال گردو پدرو شناسنامه دار در نهالستان گردو غرب نهال به همراه کارت سلامت و گارانتی معتبر 2 ساله، گواهی عاری از آفات و کارت قرنطینه از سوی نهالستان غرب نهال برای شما باغداران محترم ارسال میشود.جهت افزایش رفاه حال شما باغداران محترم امکان خرید اینترنتی نهال گردو پدرو و یا سایر ارقام نهال گردو در وبسایت غرب نهال فراهم شده است. کافیست در صفحه محصول؛ نهال مورد نظرتان را به سبد خرید اضافه کنید. (امکان ثبت سفارش به صورت عمده و خرده در سایت غرب نهال وجود دارد.)

کشور سازنده گردو پدرو

خواستگاه اولیه نهال گردو پدرو کشور آمریکا است. امروزه این رقم در کشورمان توسط نهالستان غرب نهال اصلاح؛ تولید و عرضه میشود.

شروع محصول دهی گردو پدرو

درخت گردو پدرو قادر است در اولین سال پس از کاشت، باردهی خود را در حجم محدود آغاز کند.

گلدهی گردو پدرو

درخت گردو پدرو یک رقم دیرگل است. که شکوفه‌های آن در فصل بهار اواخر ماه فروردین تا اواسط ماه اردیبهشت رشد میکنند.

فاصله کاشت گردو پدرو

درختان گردو پدرو یکی از ارقام با ارتفاع بالا و شاخه و برگ گسترده به حساب میایند. که برداشت محصول آنها معمولا به روش ماشینی انجام خواهد شد. از این رو توصیه میکنیم درختان را در فواصل منظم 7 متری و با الگوی مربعی در باغ بکارید. فاصله کاشت هر رقم با توجه به میزان رشد شاخه و برگ؛ ارتفاع درختان؛ استفاده حداکثری از فضای زمین؛ شیب زمین؛ سهولت در برداشت محصول ماشینی و… تعیین میشود.

میزان باردهی گردو پدرو

براساس تحقیقات و آزمایشات انجام شده درخت گردو پدرو در سال پنجم (سن بلوغ) و پس از آن هرساله تا 15 کیلوگرم باردهی به همراه خواهد داشت.

ارتفاع از سطح دریا گردو پدرو

هر یک از ارقام درختان میوه در ارتفاع مشخصی از سطح دریا بهترین عملکرد را از خود به نمایش میگذارند. بهترین ارتفاع برای کاشت درختان گردو پدرو بین صفر – 1200 متر از سطح دریا است. پیش از خرید نهال گردو پدرو؛ از ارتفاع از سطح دریای شهر خود آگاه شوید.

گرده افشان گردو پدرو

نهال گردو فرانکت یک رقم سازگار با نهال گردو پدرو به حساب میاید. برای تسهیل در عملیات گرده افشانی درختان گردو؛ توصیه میکنیم رقم گرده زای سازگار با رقم اصلی را به نسبت 1 بر 10 همزمان با رقم اصلی در هر ردیف بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتارگردو پدرو

باردهی درخت گردو پدرو در طول دوران عمر اقتصادی خود به طور میانگین تا 3 تن در هکتار است. درختان باردهی حداکثری خود را از سن بلوغ آغاز کرده و تا پایان عمر اقتصادی به آن ادامه خواهند داد.

عمر اقتصادی گردو پدرو

درخت گردو پدرو یکی از بالاترین عمرهای اقتصادی را در بین سایر ارقام به همراه خواهد داشت. این رقم در صورت سلامتی قادر است تا بیش از 100 سال به باردهی حداکثری خود ادامه دهد.

میزان آبیاری گردو پدرو

باغداران گردو باید درختان گردوی خود را براساس میزان بارندگی و آب وهوا و فصل در شهرشان آبیاری نمایند. درخت گردو پدرو به طور متوسط هر 10 روز یکبار نیاز به آبیاری دارد. این آبیاری معمولا در فصل بهار و تابستان انجام شده و در فصل پاییز و زمستان درختان نیاز کمتری به دریافت آب دارند. استفاده از روش آبیاری قطره ای به افزایش راندمان باغ و بهبود سلامت درختان کمک میکند.

حداکثر ارتفاع درخت گردو پدرو

درخت گردو پدرو در بزرگسالی حداکثر تا ارتفاع 8 متری رشد میکند. باغداران با انجام هرس، ارتفاع درختان را کمی کنترل میکنند.

نیاز سرمایی گردو پدرو

به طور متوسط در هر سال و فصل زمستان درختان گردو پدرو باید یک دوره سرمایی بین 300 تا 1500 ساعته را در دمای بین 0 تا 7 درجه سانتیگراد قرار بگیرند. پس از این دوره سرمایی درخت از خواب زمستانه بیدار میشود.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی

گردوهای پدرو با پوسته کاغذی به راحتی از مغز آن جدا میشوند.

وزن و رنگ گردو پدرو

گردو پدرو با رنگ روشن و وزن میانگین 12 گرم در بازار یافته میشود.


ارقام دیگر نهال گردو