پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 8 دوبارگل

نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 8 دوبارگل

نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 8 یکی از ارقام مناسب برای کاشت در آب وهوای سردسیری؛ معتدل و حتی گرمسیری شناخته میشود. از مهم ترین ویژگی‌ها در این رقم دوبارگل بودن درختان است. این مورد خطر سرمازدگی و سوختن میوه را از بین میبرد.

جهت خرید نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 8 دوبارگل کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 8 دوبارگل کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 8 دوبارگل نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گردو تیپ 8

باغداران گردو به علت محصول دهی باکیفیت و در حجم بالای این رقم تا 8 تن در هکتار؛ همچنین عمر اقتصادی بسیار عالی درختان گردو تیپ 8 تا بیش از 100 سال اقدام به خرید نهال گردو ژنوتیپ تیپ 8 و کاشت آن در باغ‌های خود نموده اند. خوشبختانه درخت گردو تیپ 8 میتواند در بازه ارتفاعی بین 100 تا 3000 متر از سطح دریا به خوبی رشد کند. این مورد کاشت درختان را حتی در مناطق سردسیری و کوهستانی که سایر درختان گردو در آن قادر به رشد نیستند نیز میسر میسازد. بنابراین اگر به دنبال یک خرید مطمئن؛ پرسود با بازدهی سریع و تا مادام العمر هستید؛ ما به شما خرید نهال گردو دوبارگل را پیشنهاد میکنیم.

نهالستان غرب نهال بزرگترین مرکز فروش انواع ارقام نهال گردو واقع در شمال غربی کشور؛ شهر میاندوآب است. این مرکز با دارا بودن گواهینامه رسمی؛ مجوز جهاد کشاوری و شناسنامه معتبر اقدام به تولید و اصلاح انواع ارقام نهال گردو نموده است. غرب نهال به همراه کلیه نهال‌ها‌ی شناسنامه دار؛ گارانتی معتبر 2 ساله؛ گواهی عاری از آفات و کارت قرنطینه ارائه میدهد. برای خرید اینترنتی نهال گردو تیپ 8 دوبارگل از صفحه جاری میتوانید محصول مورد نظر خود را به صورت عمده یا خرده به سبد خرید اضافه نمایید.

کشور سازنده

کشور کانادا اولین سازنده و اصلاح کننده نهال گردو ژنوتیپ تیپ 8 شناخته میشود. لازم به ذکر است امروزه با تلاش متخصصین باغداری در نهالستان غرب نهال؛ این رقم اصلاح شده برای کاشت در بیشتر شهرهای کشور تولید میشود.

شروع محصول دهی

درخت گردو تیپ 8 باردهی خود را از همان سال اول پس از کاشت آغاز میکند. این باردهی در ابتدا کم است اما با رسیدن به سن بلوغ به میزان حداکثری خود میرسد.

گلدهی

درخت گردو تیپ 8 دیرگل و دوبارگل است. از این رو نگرانی بابت سوختن جوانه‌ها در اثر سرمازدگی ناگهانی در فصل زمستان وجود ندارد.

فاصله کاشت

بهترین فاصله برای کاشت درختان تیپ 8 فواصل 6 در 6 متر در الگوی مربعی است. با وجود این فاصله درختان به خوبی نور خورشید را دریافت نموده و همچنین عملیات نگهداری و برداشت محصول نیز تسهیل میابد. از طرفی از کلیه فضای زمین استفاده بهینه میشود.

میزان باردهی

بیشترین باردهی درخت گردو تیپ 8 پس از رسیدن به سن بلوغ براساس پیش بینی‌های انجام شده تا 30 کیلوگرم است. درختان در صورت نگهداری صحیح و آبیاری کافی در صورت سلامتی، بیشترین باردهی را به همراه خواهند داشت.

ارتفاع از سطح دریا

بازه ارتفاعی بسیار گسترده یکی از مهم ترین ویژگی‌های درخت گردو تیپ 8 به شمار میرود. سازگاری با ارتفاع از سطح دریای بین 100 تا 3000 متری این رقم نشان میدهد که شما میتوانید درختان گردو تیپ 8 را در سرتاسر کشور حتی در مناطق کوهستانی با ارتفاع بالا و مناطق پست با ارتفاع پایین نیز بکارید.

گرده افشان

درخت گردو تیپ 8 خودگرده زا است. نیازی به کاشت رقم گرده افشان در باغ وجود ندارد.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

درخت گردو ژنوتیپ تیپ 8 با باردهی سالیانه تا 8 تن در هکتار یکی از پربارترین ارقام گردو در سرتاسر کشور شناخته میشود.

عمر اقتصادی

یکی از بالاترین عمرهای اقتصادی در بین درختان میوه متعلق به درخت گردو تیپ 8 با عمر اقتصادی بیش از 100 سال است.

میزان آبیاری

برای رشد بهتر درختان؛ جلوگیری از ضعیف شدن آنها و ابتلا به بیماری و آفات باید درختان گردو تیپ 8 را هر 10 روز یکبار آبیاری کنید. میزان آبیاری درختان گردو در فصل بهار و تابستان با توجه به شرایط آب وهوایی و میزان بارندگی در منطقه تعیین میشود. در فصل پاییز و زمستان نیازی به آبیاری وجود ندارد.

حداکثر ارتفاع درخت

درخت گردو تیپ 8 دارای ارتفاع متوسط و حداکثر تا 4 متر است.

نیاز سرمایی

به طور متوسط درختان گردو تیپ 8 باید هرساله و در فصل زمستان در یک دوره سرمایی 600 تا 800 ساعته در دمای بین 5 تا 10 درجه سانتیگراد قرار بگیرند. تا به این ترتیب از خواب زمستانه بیدار شده و برای محصول دهی در سال بعد آماده شوند.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی

پوست گردو تیپ 8 به آسانی از مغز جدا میشود. این مورد باعث افزایش بازار پسندی این محصول گردیده است.

وزن و رنگ گردو

گردو ژنوتیپ تیپ 8 به رنگ سفید بسیار روشن و میانگین وزن 8.9 گرم است.


ارقام دیگر نهال گردو