پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گردو فرنت

نهال گردو فرنت

آیا میدانید نهال گردو فرنت یک رقم سازگار با اکثر شرایط آب وهوایی در باغ‌های کشور شناخته میشود؟ این رقم فرانسوی مقاومت سرمایی و گرمایی و رطوبت مطلوبی دارد. تا جاییکه میتوانید آن را در مناطق سردسیری؛ گرمسیری و معتدل نیز بکارید. در همان سال اول پس از کاشت، باردهی درختان گردو فرنت آغاز شده و در 5 سالگی به سن بلوغ میرسند. براساس مشاهدات انجام شده درختان بالغ قادرند تا 15 کیلوگرم محصول با کیفیت تولید کنند.

جهت خرید نهال گردو فرنت کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گردو فرنت کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گردو فرنت نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گردو فرنت

محصول این درخت درشت؛ یکدست و هرساله است. درخت گردو فرنت قادر است تا 100 سال به باردهی حداکثری خود ادامه دهد. یعنی با خرید نهال گردو فرنت؛ به سرعت باغ به سوددهی میرسد. و این سوددهی تا 100 سال ادامه خواهد داشت. علاوه بر مقاومت سرمایی بالا؛ دیرگل بودن این رقم نیز؛ از سوختن جوانه‌ها در اثر سرمازدگی بهاره جلوگیری میکند.نهالستان غرب نهال بزرگترین عرضه کننده تخصصی انواع ارقام نهال گردو با گواهینامه رسمی و مجوز جهاد کشاورزی میباشد. این مرکز کلیه ارقام نهال گردو را به همراه کارت گارانتی معتبر 2 ساله؛ کارت سلامت و شناسنامه رسمی همچنین گواهی عاری از آفات و کارت قرنطینه به سرتاسر کشور ارسال میکند. همچنین شما میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در غرب نهال پیش و پس از خرید نهال گردو بهره مند شوید.برای خرید اینترنتی نهال گردو فرنت به صورت عمده و خرده از صفحه جاری میتوانید محصول مد نظر را به سبد خرید اضافه نمایید.

کشور سازنده نهال گردو فرنت

نهال گردو فرنت یک رقم فرانسوی محسوب میشود.

شروع محصول دهی گردو فرنت

نهال‌های گردو فرنت باردهی خود را در حجم کمتر در اولین سال کاشت آغاز میکنند.

گلدهی گردو فرنت

درخت گردو فرنت یک رقم دیرگل است. این رقم گلدهی خود را در فصل بهار، از اواخر فروردین ماه تا اواسط اردیبهشت ماه آغاز میکند. این مورد ریسک سوختن جوانه‌ها در اثر سرمازدگی در فصل بهار را کاهش میدهد.

فاصله کاشت گردو فرنت

برای تعیین فاصله کاشت درختان گردو نوع رقم، شیب زمین و نحوه دریافت نور خورشید مورد اهمیت قرار میگیرد. با توجه به ارتفاع و رشد شاخه و برگ‌ها در رقم فرنت؛ بهتر است درختان را با الگوی مستطیلی و یا مربعی با فاصله 7 تا 7 متر مربع بکارید. مناطق با شیب متمایل جنوبی معمولا نور بهتری میگیرند. از این رو میتوان فواصل کاشت درختان را کمی کاهش داد.

میزان باردهی گردو فرنت

درخت فرنت در پنجمین سال کاشت به سن بلوغ میرسد. براساس پیش بینی؛ باردهی درخت در این سال و پس از آن تا 10 کیلوگرم خواهد بود.

ارتفاع از سطح دریا گردو فرنت

اکثر ارقام درختان با شرایط اقلیمی حاکم در ارتفاع مشخصی از سطح دریا، بهترین سازگاری را از خود نشان میدهند. بهترین ارتفاع از سطح دریا برای رقم گردو فرنت بین 100 تا 1500 متر است. در صورت کاشت در این ارتفاع، درختان به خوبی رشد نموده و باردهی مناسبی به همراه خواهند داشت. در حالیکه اگر درخت در ارتفاع توصیه شده کاشته نشود؛ باردهی آن به میزان چشمگیری کاهش یافته و یا حتی 2 تا 3 سال پس از کاشت درخت به طور کامل میسوزد.

گرده افشانی گردو فرنت

برای تسهیل در عملیات گرده افشانی؛ بهترین گرده زا برای این رقم، درخت گردو فرانکت است. که باید با نسبت 1 بر 10 در هر ردیف کاشته شود.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار گردو فرنت

باردهی درختان گردو فرنت در صورت سلامتی و آبیاری کافی به 2 تن در هکتار میرسد. به علت میوه‌های درشت و باکیفیت، این رقم یکی از ارقام پرطرفدار گردو در بین باغداران شناخته میشود.

عمر اقتصادی گردو فرنت

عمر اقتصادی بالا و تا 100 سال درختان گردو فرنت نشان میدهد که با یکبار خرید و کاشت این رقم در باغ تا 100 سال باردهی حداکثری؛ درشت و سالیانه برای شما به همراه خواهد داشت.

میزان آبیاری گردو فرنت

آبیاری درختان در هر شهر با شرایط آب وهوایی و بارندگی مختلف؛ متفاوت است. به طور متوسط درختان گردو فرنت باید هر 10 روز یکبار در فصل بهار و تابستان آبیاری شوند. در فصل پاییز و زمستان آب مورد نیاز درخت در اثر بارندگی تامین شده و نیازی به آبیاری دستی وجود ندارد. بهترین روش برای آبیاری درخت گردو فرنت؛ آبیاری به روش قطره ای است. این روش علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب و آبیاری بهتر؛ از رشد علف هرز در باغ و گسترش بیماری و آفت در باغ نیز پیشگیری میکند.

حداکثر ارتفاع درخت گردو فرنت

درخت گردو فرنت یک رقم با ارتفاع متوسط 4 متری است.

نیاز سرمایی گردو فرنت

نیاز سرمایی درخت گردو فرنت بین 5 تا 10 درجه سانتیگراد بین 600 تا 800 ساعت است. درختان هرساله این دوره سرمایی را در فصل زمستان پشت سر گذاشته و پس از آن از خواب زمستانه خود بیدار میشوند.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی گردو فرنت

پوسته میوه گردو فرنت نیمه کاغذی است. و به راحتی از مغز آن جدا میشود.

وزن و رنگ گردو گردو فرنت

گردوهای فرنت نسبتا درشت با وزن میانگین 13 گرم و به رنگ روشن و مایل به سفید وجود دارند


ارقام دیگر نهال گردو