پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گردو کاما

نهال گردو کاما

درخت گردو کاما یک رقم آمریکایی است که باردهی خود را از سال سوم پس از کاشت آغاز میکند. باردهی حداکثری و اقتصادی درختان از پنجمین سال آغاز میشود. با انجام اصلاحات برروی پایه رقم توسط نهالستان غرب نهال؛ باردهی این درختان هرساله؛ باکیفیت و بازار پسند خواهد بود. حجم محصول دهی هرساله درختان گردو کاما به طور میانگین تا 2 تن در هکتار است. درخت گردو کاما به این محصول دهی حداکثری خود تا بیش از 80 سال ادامه میدهد.

جهت خرید نهال گردو کاما کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گردو کاما کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گردو کاما نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گردو کاما

یعنی با یکبار خرید نهال گردو کاما و کاشت آن در باغ؛ از سال پنجم به بعد تا بیش از 80 سال باردهی اقتصادی را از باغ شاهد خواهیم بود. البته این باردهی اقتصادی در گرو رفع نیازهای درخت؛ آبیاری؛ کوددهی و هرس مناسب و صحیح درختان و… است. نهالستان غرب نهال بزرگترین مرکز تخصصی تولید و عرضه و فروش نهال گردو کاما و سایر ارقام نهال گردو به سرتاسر کشور میباشد. این مرکز با پشتوانه نیم قرن سابقه فعالیت موفق؛ بهترین ارقام نهال گردو اصلاح شده؛ پایه گلدانی؛ ریشه لخت؛ ژنوتیپ؛ پیوندی و…. را تولید و به سرتاسر کشور ارسال میکند. نهال‌های گردو شناسنامه دار تولید شده در این مرکز همگی دارای کارت سلامت و گواهی عاری از آفات؛ کارت قرنطینه و کارت گارانتی معتبر 2 ساله از سوی نهالستان غرب نهال هستند.جهت افزایش رفاه حال شما باغداران محترم و سهولت در امر خرید نهال گردو کاما؛ امکان ثبت سفارش خرید اینترنتی نهال گردو کاما در وبسایت غرب نهال فراهم است. از این پس شما باغداران محترم میتوانید با مراجعه به صفحه محصول مورد نظر؛ رقم نهال را در تعداد دلخواه به سبد خرید خود بیافزایید. و با تکمیل فرایند خرید؛ سفارش خود را ثبت کنید.

کشور سازنده گردو کاما

کاما یکی از ارقام درخت گردوی آمریکایی است. که امروزه با انجام اصلاحات در بیشتر شهرهای کشور قابل کاشت است.

شروع محصول دهی گردو کاما

درختان گردو کامای 3 ساله باردهی خود را در حجم محدود آغاز میکنند. محصول دهی این درختان در سالهای اولیه معمولا کمتر است.

گلدهی گردو کاما

درخت گردو کاما زودگل است. گلدهی این درختان در اسفند ماه آغاز میشود. از این رو باید مراقب سوختن جوانه ها در اثر سرمای زمستانه و سرمازدگی ناگهانی در فصل بهار باشید.

فاصله کاشت گردو کاما

درخت گردو کاما تاج گسترده و ارتفاع نسبتا بلندی دارد. از این رو برای دریافت بهتر نور خورشید توصیه میکنیم درختان را در فواصل منظم 8 در 8 متر و با الگوی مربعی در باغ بکارید. در صورتیکه زمین باغ شما شیب ملایم دارد. به علت دریافت بهتر نور خورشید میتوانید فواصل کاشت را کمی کاهش دهید.

میزان باردهی گردو کاما

سن بلوغ درخت گردو کاما پیوندی از سال پنجم به بعد است. این رقم با رسیدن به سن بلوغ و پس از آن قادر است تا 10 کیلوگرم باردهی سالیانه به همراه داشته باشد. هرچه نگهداری از درختان بهتر انجام شده و نیازهای آبیاری؛ کوددهی و سمپاشی درخت برطرف شود. محصولات درشت تر و با کیفیت تر و حداکثری را شاهد خواهیم بود.

ارتفاع از سطح دریا گردو کاما

کاشت درخت گردو کاما تنها در مناطقی با ارتفاع 100 – 800 متر از سطح دریا امکان پذیر است. شرایط آب وهوایی و اقلیمی در این ارتفاع از سطح دریا؛ به سازگاری و گیرایی بهتر درخت کمک میکند.

گرده افشان گردو کاما

برای بهبود عملیات گرده افشانی درختان؛ توصیه میکنیم یک رقم با گلهای سازگار نیز در باغ بکارید. نهال گردو فرانکت بهترین گرده زا برای این رقم به حساب میاید. که باید به نسبت 10 بر 1 در باغ کاشته شود.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار گردو کاما

باردهی حداکثری درخت گردو کاما پس از رسیدن به سن بلوغ آغاز شده و تا کهنسالی درخت ادامه دارد. باردهی این درختان تا 2 تن در هکتار است.

عمر اقتصادی گردو کاما

عمر اقتصادی درخت گردو کاما به بیشترین مدت زمان باردهی حداکثری درختان پس از رسیدن به سن بلوغ گفته میشود. براساس مشاهدات انجام شده؛ باردهی این رقم تا بیش از 80 سال است. لازم به ذکر است نحوه آبیاری؛ کوددهی و شرایط آب وهوایی و همچنین سلامتی درختان، در افزایش یا کاهش عمر اقتصادی آنها موثر است.

میزان آبیاری گردو کاما

یکی از نکات مهم در نگهداری و رسیدگی به درختان؛ برطرف سازی نیاز آبی درختان با استفاده از روش مناسب آبیاری است. درخت گردو کاما رقمی مقاوم در برابر خشکی و کم آبی است. این درختان باید در فصل بهار و تابستان که فصل رشد و فصل گرم سال است هر 10 روز یکبار آبیاری شوند.

حداکثر ارتفاع درخت گردو کاما

درخت گردو کاما در بزرگسالی قادر است به طور میانگین تا 6 متر رشد کند.

نیاز سرمایی گردو کاما

نیاز سرمایی استاندارد درخت گردو کاما یک دوره سرمایی در فصل پاییز و زمستان و در مدت زمان بین 700 تا 1500 ساعت قرار گیری درخت در دمای کمتر از 7 درجه سانتی گراد است. پس از پایان این دوره سرمایی؛ درخت گردو کاما از خواب زمستانه بیدار شده و در فصل بهار شکوفه میزند.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی گردو کاما

گردو کاما به علت میوه‌های پوست کاغذی مورد توجه خریداران قرار دارد.

وزن و رنگ گردو کاما

گردو کاما در اندازه نسبتا کوچک با وزن میانگین 7 گرم رشد میکند. مغز این گردو به رنگ شیری است.


ارقام دیگر نهال گردو