پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گردو ژنوتیپ برتر

نهال گردو ژنوتیپ برتر

به جرئت میتوان گفت یکی از بهترین و پربارترین ارقام گردو در سرتاسر کشور؛ نهال گردو ژنوتیپ برتر است. خرید نهال گردو ژنوتیپ برتر به علت محصول دهی عالی؛ عمر اقتصادی بالا و محصولات با کیفیت آنها مورد توجه باغداران قرار گرفته است. با توجه به سازگاری پذیری عالی این رقم با شرایط آب وهوایی گرم و خشک؛ معتدل و مرطوب و حتی سرد و کوهستانی؛ شما میتوانید نهال گردو ژنوتیپ برتر را در کلیه باغ‌هایی با ارتفاع از سطح دریای بین 100 تا 2500 متر کاشته و با گذشت مدت زمان کوتاهی به باردهی حداکثری از باغ دست یابید.

جهت خرید نهال گردو ژنوتیپ برتر کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گردو ژنوتیپ برتر کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گردو ژنوتیپ برتر نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گردو ژنوتیپ برتر

باردهی درخت گردو ژنوتیپ برتر پس از سن بلوغ و در 5 سالگی به 25 کیلوگرم میرسد. گردوهای ژنوتیپی همگی سالم؛ درشت؛ یکدست؛ پوست کاغذی و بازار پسند خواهند بود. در صورت نگهداری صحیح از درخت گردو ژنوتیپ برتر و آبیاری کافی و حفظ سلامتی درختان؛ این رقم قادر است تا بیش از 100 سال به این باردهی حداکثری و با کیفیت خود ادامه دهد.برای خرید اینترنتی نهال گردو ژنوتیپ برتر از نهالستان غرب نهال؛ بزرگترین مرکز فروش نهال گردو ژنوتیپ برتر واقع در شمال غربی کشور؛ میتوانید محصول مورد نظر خود را در تعداد دلخواه به سبد خرید اضافه کنید. نهالستان غرب نهال با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه تولید و فروش نهال گردو به سرتاسر کشور؛ بهترین ارقام نهال گردو اصلاح شده و شناسنامه دار را به همراه ضمانتنامه کتبی 2 ساله؛ کارت سلامت؛ کارت قرنطینه و گواهی عاری از آفت به کلیه شهرهای کشور ارسال میکند.

کشور سازنده گردو ژنوتیپ برتر

نهال گردو ژنوتیپ برتر یکی از باکیفیت ترین ارقام ایرانی به شمار میاید. این رقم توسط نهالستان غرب نهال اصلاح و عرضه میشود.

شروع محصول دهی گردو ژنوتیپ برتر

آغاز باردهی درختان گردو ژنوتیپ برتر همزمان با کاشت درختان در همان سال اول انجام میشود. باردهی درختان در سال‌های اولیه کمتر بوده و با رسیدن به سن بلوغ هرساله افزایش میابد.

گلدهی گردو ژنوتیپ برتر

درخت گردو ژنوتیپ برتر دیرگل است. این درختان در یک دوره زمانی کوتاه از اواخر ماه فروردین تا اواسط ماه اردبیهشت شکوفه زنی خود را آغاز میکنند. از این رو با کاشت این رقم، ریسک‌ سرمازدگی در فصل بهار و سوختن محصول کاهش میابد.

فاصله کاشت گردو ژنوتیپ برتر

فاصله کاشت استاندارد برای درخت گردو؛ با توجه به رشد شاخه و برگ؛ گستردگی تاج؛ رشد ارتفاع درخت؛ شیب زمین و نحوه تابش نور خورشید به درختان تعیین میشود. بهترین الگوی کاشت برای این رقم، الگوی مربعی در فواصل 7 در 7 متر مربع است. در زمین‌های شیب دار به علت تابش بهتر نور خورشید میتوانید فواصل کاشت را کمی کاهش دهید. توجه داشته باشید که درختان را در مناطق سایه و یا در نزدیکی دیوار نکارید.

میزان باردهی گردو ژنوتیپ برتر

براساس آزمایشات انجام شده درخت گردو ژنوتیپ برتر در سال پنجم پس از کاشت به سن بلوغ رسیده و باردهی حداکثری خود را آغاز میکند. پیش بینی میشود باردهی درخت گردو ژنوتیپ برتر در پنجمین سال و پس از آن سالیانه تا 25 کیلوگرم محصول یکدست؛ درشت؛ باکیفیت و پوست کاغذی باشد.

ارتفاع از سطح دریا گردو ژنوتیپ برتر

درختان گردو ژنوتیپ برتر در مناطقی با ارتفاع از سطح دریای بین 100 – 2500 متر سازگاری کامل دارند. خوشبختانه بیش از 90 درصد باغ‌های کشور در این ارتفاع قرار دارند. به این ترتیب در هر شهرهای که هستید میتوانید نهال گردو ژنوتیپ برتر را برای باغ خود سفارش دهید.

گرده افشان درخت گردو ژنوتیپ برتر

از آنجایی که گل‌های نر و ماده برروی پایه درخت گردو ژنوتیپ برتر قرار دارند. نهال گردو ژنوتیپ برتر یک رقم خود گرده زا بوده و نیازی به کاشت رقم گرده افشان در باغ وجود ندارد.

حداکثر عملکرد میوه در هکتارگردو ژنوتیپ برتر

باردهی با کیفیت و تا 6 تن در هکتار یکی از مهم ترین نقاط قوت درخت ژنوتیپ برتر به حساب میاید. در صورت سلامتی؛ نگهداری و آبیاری صحیح، درختان گردو ژنوتیپ برتر بیشترین محصول دهی را به همراه دارند.

عمر اقتصادی گردو ژنوتیپ برتر

یکی از بالاترین عمر‌های اقتصادی در بین ارقام گردو متعلق به درخت گردو ژنوتیپ برتر با عمر مفید 100 سال است. درختان در طول عمر اقتصادی خود بیشترین باردهی با کیفیت را به همراه دارند.

میزان آبیاری گردو ژنوتیپ برتر

آبیاری کافی به رشد بهتر درختان؛ بهبود محصول دهی و افزایش عمر اقتصادی آنها کمک میکند. آبیاری درختان باید با توجه به نحوه آبیاری؛ میزان بارندگی در منطقه و شرایط آب وهوایی؛ فصل تعیین شود. به طور کلی در مناطقی با بارندگی متوسط درختان گردو ژنوتیپ برتر هر 10 روز یکبار به آبیاری نیاز دارند. آبیاری درختان در فصل بهار و تابستان و به روش تحت فشار قطره ای انجام میشود.

حداکثر ارتفاع درخت گردو ژنوتیپ

حداکثر ارتفاع درخت گردو ژنوتیپ برتر به 5 متر میرسد. ارتفاع متوسط این درختان به برداشت محصول آسان تر و کاهش هزینه‌های نگهداری از درختان کمک میکند.

نیاز سرمایی

نیاز سرمایی به دوره سرمایی 700 تا 1500 ساعته گفته میشود. که درخت گردو ژنوتیپ برتر باید در فصل پاییز و زمستان در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد قرار بگیرد. با پایان این دوره سرمایی درختان از خواب زمستانه بیدار شده و در فصل بهار شکوفه زنی را آغاز میکنند.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی

گردو ژنوتیپ برتر دارای پوسته کاغذی است. که به راحتی از مغز آن جدا میشود.

وزن و رنگ گردو

گردو ژنوتیپ برتر به رنگ سفید شیری است. این گردو به طور میانگین تا 13 گرم وزن دارد.


ارقام دیگر نهال گردو