پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گردو فرانکت

نهال گردو فرانکت

گردو فرانکت پیوندی یکی از ارقام فرانسوی گردو است. که توسط متخصصین ما در نهالستان غرب نهال با بهترین کیفیت،‌ تولید و عرضه میشود. این رقم میوه‌های باکیفیت؛ نسبتا درشت و خوشمزه با پوسته نیمه کاغذی دارد. میوه‌های این رقم بازار پسندی مطلوبی دارند. از این رو خرید نهال گردو فرانکت سودآوری بسیار عالی را برای شما به همراه خواهد داشت. شرایط اقلیمی حاکم در مناطق با ارتفاع از سطح دریای بین 500 تا 1500 متر برای رشد و سازگاری رقم گردو فرانکت مناسب است.

جهت خرید نهال گردو فرانکت کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گردو فرانکت کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گردو فرانکت نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گردو فرانکت

درخت گردو فرانکت از 5 سالگی به سن بلوغ رسیده و باردهی حداکثری خود را آغاز میکند. این باردهی حداکثری با کیفیت مطلوب و یکدست تا بیش از 40 سال تا رسیدن به دوران بزرگسالی درخت گردو فرانکت ادامه دارد. نهالستان غرب نهال بزرگترین مرکز عرضه انواع نهال گردو در شمال غربی کشور میباشد. این مرکز دارای مجوز رسمی از سوی جهاد کشاورزی، شناسنامه رسمی و گواهی معتبر فعالیت است. نهال‌های تولید شده در نهالستان غرب نهال همگی شناسنامه دار؛ با گارانتی 2 ساله تضمین کیفیت از سوی نهالستان؛ گواهی عاری از آفات؛ کارت قرنطینه و کارت سلامت میباشند.جهت افزایش رفاه حال شما باغداران محترم امکان ثبت سفارش خرید اینترنتی نهال گردو فرانکت در وبسایت غرب نهال فراهم شده است. از این پس برای خرید نهال گردو فرانکت کافیست محصول مورد نظرتان را در تعداد دلخواه به سبد خرید بیافزایید.

کشور سازنده گردو فرانکت

درخت گردو فرانکت محصول کشور فرانسه است. این رقم امروزه توسط نهالستان غرب نهال تولید و عرضه میشود.

شروع محصول دهی گردو فرانکت

رقم گردو فرانکت در پنجمین سال باردهی خود را آغاز میکند.

گلدهی گردو فرانکت

درخت گردو فرانکت دیرگل است. به علت دیرگل بودن این رقم (دوره گلدهی از اواخر ماه فروردین تا اواسط ماه اردیبهشت)؛ ریسک سرمازدگی بهاره و سوختن شکوفه‌ها به حداقل میرسد.

فاصله کاشت گردو فرانکت

باغداران میدانند به منظور بهبود نور رسانی به کلیه شاخه و برگ‌ها و همچنین سهولت در برداشت محصول؛ سمپاشی؛ آبیاری و… رعایت فاصله کاشت استاندارد الزامی است. با توجه به رشد ارتفاع درخت گردو فرانکت و گستردگی شاخه و برگ‌ها؛ توصیه میکنیم نهال گردو فرانکت را با الگوی مستطیلی و یا مربعی در فواصل 7 در 8 متر مربع از یکدیگر بکارید.

میزان باردهی گردو فرانکت

شروع باردهی حداکثری درختان یا همان سن بلوغ درخت گردو فرانکت از پنجمین سال به بعد است. هر درخت گردو بالغ میتواند به طور متوسط تا 10 کیلوگرم محصول با کیفیت تولید نماید.

ارتفاع از سطح دریا گردو فرانکت

برای کاشت درخت گردو فرانکت بهترین ارتفاع از سطح دریا، مناطقی با ارتفاع بین 500 – 1500 متر هستند. درختان فرانکت با شرایط اقلیمی و آب وهوایی در ارتفاع اعلام شده سازگاری کامل دارند. عدم توجه به ارتفاع از سطح دریا در هنگام کاشت نهال گردو فرانکت؛ میتواند باعث سوختن جوانه؛ میوه؛ کاهش محصول دهی و یا سوختن کامل درخت شود.

گرده افشان گردو فرانکت

برای بهبود عملیات گرده افشانی و تولید محصول؛ همزمان با کاشت رقم اصلی در باغ گردو فرانکت؛ درخت گردو فرنت را به نسبت 10 بر 1 در باغ بکارید. گل‌های این دو رقم با یکدیگر سازگاری کامل دارند.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار گردو فرانکت

به طور میانگین حداکثر باردهی درختان گردو فرانکت 2 تن در هکتار است. این محصول دهی با توجه به شرایط آب وهوایی و اقلیمی؛ نحوه نگهداری؛ آبیاری و کوددهی و سمپاشی کافی و همچنین در صورت سلامتی درخت میتواند به مقدار حداکثری خود برسد.

عمر اقتصادی گردو فرانکت

رقم گردو فرانکت پس از کاشت و رسیدن به سن بلوغ تا بیش از 100 سال به این باردهی حداکثری خود ادامه میدهد. محصولات در تولید عمر اقتصادی باکیفیت؛ درشت؛ با پوسته نیمه کاغذی و بسیار بازار پسند خواهند بود.

میزان آبیاری گردو فرانکت

آبیاری درخت گردو فرانکت با توجه شرایط آب وهوایی و اقلیمی و میزان بارندگی در منطقه؛ سن درخت و فصل تعیین میشود. به طور کلی درختان گردو فرانکت باید هر 10 روز یکبار سیراب شود. با استفاده از روش آبیاری تحت فشار قطره ای؛ به افزایش راندمان آبیاری؛ کاهش مصرف آب و بهبود عملکرد درختان کمک کنید. البته در صورت آبیاری کمتر؛ درخت مستعد ابتلا به بیماری و آفات خواهد بود.

حداکثر ارتفاع درخت گردو فرانکت

درخت گردو فرانکت یک رقم نسبتا بلند قد است. ارتفاع این رقم در بزرگسالی به 7 متر میرسد.

نیاز سرمایی گردو فرانکت

دوره سرمایی یا همان نیاز سرمایی درخت گردو فرانکت بین 700 تا 1500 ساعت در دمای کمتر از 7 درجه سانتی گراد است. یعنی درختان باید در مدت زمان اعلام شده در طول فصل پاییز و زمستان در معرض دمای سرد قرار بگیرند. به این ترتیب دوره خواب درخت تکمیل و پس از آن با گرم شدن هوا از خواب زمستانه خود بیدار میشود.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی

گردوهای فرانکت پوسته نیمه کاغذی دارند. پوسته چوبی گردو فرانکت به راحتی از مغز آن جدا میشود.

وزن و رنگ گردو فرانکت

مغز گردو فرانکت سفید رنگ است. میوه گردو فرانکت به طور میانگین تا 12 گرم وزن دارد.


ارقام دیگر نهال گردو