پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گردو وینا

نهال گردو وینا

یکی از بهترین ارقام نهال گردو به خصوص در مناطق شمالی کشورمان؛ نهال گردو وینا است. این رقم مقاومت بسیار عالی در برابر رطوبت و سرما از خود نشان میدهد. و در همان سال اول پس از کاشت باردهی خود را آغاز میکند. باردهی عالی و با پوسته کاغذی این رقم سودآوری بالایی از باغ را برای شما به همراه خواهد داشت. باردهی اقتصادی درخت گردو وینا از سال پنجم که سن بلوغ درختان است آغاز میشود.

جهت خرید نهال گردو وینا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گردو وینا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گردو وینا نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گردو وینا

این باردهی عالی و با کیفیت؛ حداکثری و یکدست تا بیش از 100 سال ادامه دارد. با اصلاحات انجام شده برروی رقم وینا باردهی درختان در طول عمر اقتصادی در صورت سلامت و آبیاری و کوددهی کافی به بیش از 2 تن در هکتار میرسد. این موضوع نشان میدهد خرید نهال وینا و احداث باغ وینا یکی از بهترین انتخاب‌ها به خصوص در استان‌های شمالی کشور به شمار میرود. نهالستان غرب نهال بزرگترین مرکز رسمی تولید و عرضه و فروش نهال گردو وینا به سرتاسر کشورمان است. نهال فروشی غرب نهال دارای مجوزهای معتبر از سوی جهاد کشاورزی؛ گواهینامه رسمی و شناسنامه معتبر میباشد. این مرکز با بهره گیری از دانش باغداری و استفاده از نیروی خبره؛ اقدام به تولید انواع ارقام نهال گردو اصلاح شده؛ ژنوتیپی؛ ریشه لخت و گلدانی و…. با بالاترین کیفیت نموده است.جهت افزایش رفاه حال شما باغداران محترم؛ امکان خرید اینترنتی نهال گردو وینا در وبسایب غرب نهال فراهم شده است. از این پس میتوانید با مراجعه به صفحه محصول مورد نظرتان و انتقال به سبد خرید؛ سفارش خرید خود را ثبت کنید.کلیه نهال‌های گردو در این مرکز دارای گارانتی معتبر 2 ساله از سوی نهالستان غرب نهال بوده و به همراه شناسنامه معتبر؛ کارت قرنطینه؛ گواهی سلامت و گواهی عاری از آفات برای شما باغداران محترم در سرتاسر کشور ارسال میشوند.

کشور سازنده گردو وینا

کشور سازنده و خواستگاه اولیه نهال گردو وینا؛ کشور آمریکا است.

شروع محصول دهی گردو وینا

باردهی درخت گردو وینا از اولین سال آغاز میشود.

گلدهی گردو وینا

درخت گردو وینا یک رقم متوسط گل است. دوره گلدهی این درختان در اوایل فصل بهار (فروردین ماه) انجام میشود.

فاصله کاشت گردو وینا

ایجاد فاصله کاشت استاندارد به رشد بهتر درختان و دریافت انرژی خورشید و خاک توسط تمامی اندام‌های درخت کمک میکند. همچنین امکان عبور و مرور ماشین آلات کشاورزی و باغداری را نیز تسهیل میکند. درخت گردو وینا تاج بزرگ با شاخه و برگ گسترده دارد. از این رو توصیه میکنیم درختان را در فواصل منظم 7 در 8 متر با الگوی مستطیلی یا مربعی در باغ بکارید.

میزان باردهی گردو وینا

براساس مشاهدات انجام شده یک درخت گردو وینا سالم و اصلاح شده در سال پنجم به بلوغ رسیده و باردهی حداکثری تا 10 کیلوگرم به همراه دارد.

ارتفاع از سطح دریا گردو وینا

درخت گردو وینا با شرایط اقلیمی و آب وهوایی در ارتفاع 100 – 800 متر از سطح دریا بهترین سازگاری را دارد. کاشت نهال در ارتفاع‌های بالاتر ممکن است باعث کاهش محصول دهی؛ سوختن محصول یا درخت شود.

گرده افشان گردو وینا

برای تسهیل در عملیات گرده افشانی، کاشت یک رقم گرده زای سازگار در باغ الزامی است. نهال گردو‌ هاوارد بهترین گرده زا برای رقم وینا به حساب میاید. که باید با نسبت 1 بر 10 در هر ردیف کاشته شود.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار گردو وینا

باردهی درخت گردو وینا در صورت سلامتی و نگهداری صحیح به 2 تن در هکتار میرسد. باردهی در طول عمر اقتصادی کاملا سالم و یکدست؛ با کیفیت و هرساله خواهد بود.

عمر اقتصادی گردو وینا

یکی از مزایای نهال گردو وینا عمر اقتصادی بالای درختان است. این رقم پس از رسیدن به سن بلوغ قادر است تا بیش از 100 سال به محصول دهی حداکثری و اقتصادی خود ادامه دهد. این موضوع سودآوری دائمی و همیشگی را برای شما به همراه خواهد داشت.

میزان آبیاری گردو وینا

درخت گردو وینا یک انتخاب عالی برای مناطق پرباران است. این رقم مقاومت عالی در برابر رطوبت از خود نشان میدهد. آبیاری درختان گردو وینا با توجه به بارندگی در منطقه انجام میشود. به طور متوسط درختان گردو وینا هر 7 روز یکبار آبیاری میشوند. آبیاری کافی به رشد بهتر درختان؛ بهبود محصول دهی و افزایش عمر اقتصادی درختان کمک میکند.

حداکثر ارتفاع درخت گردو وینا

ارتفاع درخت گردو وینا نسبتا کوتاه و تا 4 متر است. ارتفاع کوتاهتر این درختان به سهولت در برداشت محصول و کاهش هزینه‌های نگهداری و سمپاشی درختان کمک میکند.

نیاز سرمایی گردو وینا

دوره سرمایی و یا نیاز سرمایی درختان گردو وینا شامل یک دوره‌ی سرمایی 600 تا 800 ساعته در دمای بین 5 تا 10 درجه سانتیگراد است. پس از پایان این دوره سرمایی و تکمیل خواب زمستانه؛ درخت گردو وینا از خواب زمستانه بیدار شده و گلدهی خود را در سال جدید آغاز میکند.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی گردو وینا

گردو وینا با پوسته کاغذی که دارد به راحتی از مغز آن جدا میشود. از این رو بسیار بازار پسند بوده و طرفداران زیادی دارد.

وزن و رنگ گردو گردو وینا

گردو وینا به طور متوسط تا 6 گرم وزن دارد. مغز این میوه به رنگ قهوه‌ای روشن است.


ارقام دیگر نهال گردو