پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 7 (سردسیری)

نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 7 (سردسیری)

بدون شک میتوان گفت نهال گردو تیپ 7 یکی از بهترین و سازگارترین ارقام نهال گردو در مناطق سردسیری میباشد. که علاوه بر مناطق سرد و کوهستانی سازگاری بسیار عالی با مناطق گرم و خشک و مناطق معتدل و مرطوب نیز دارد. این رقم همه آنچه که شما از یک درخت پربار گردو میخواهید را به طور کامل دارد.

جهت خرید نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 7 (سردسیری) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 7 (سردسیری) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 7 (سردسیری)نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گردو تیپ 7

درخت گردو تیپ 7 باردهی خود را از همان سال اول پس از کاشت آغاز میکند. با گذشت تنها 5 سال از کاشت، درختان بالغ شده و محصول دهی بینظیر؛ باکیفیت و بازارپسند را به همراه خواهند داشت. باردهی عالی تا 8 تن در هکتار، این رقم را به یکی از پربارترین ارقام، حتی در مناطق سردسیری که سایر ارقام در آن قادر به رشد نیستند؛ نیز تبدیل نموده است.کافیست یکبار نهال گردو تیپ 7 را خریده و در باغ بکارید. باغ گردو تیپ 7 تا 100 سال باردهی حداکثری برای شما به همراه خواهد داشت.

نهالستان غرب نهال بزرگترین عرضه کننده انواع نهال گردو شناسنامه دار به صورت عمده و خرده به سرتاسر کشور میباشد. این مرکز با بهره گیری از دانش روز باغدارای و به کارگیری کارشناسان این حوزه اقدام به اصلاح؛ پرورش و تولید ارقام نهال گردو ژنوتیپی؛ گلدانی؛ ریشه لخت؛ اصلاح شده و… نموده است. برای خرید اینترنتی نهال گردو تیپ 7 سردسیری از طریق وبسایت غرب نهال میتوانید محصول مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید. کلیه نهال‌های گردو اصلاح شده به همراه شناسنامه معتبر و گارانتی کتبی 2 ساله از سوی نهالستان غرب نهال ارسال میشوند.

کشور سازنده

کشور کانادا به عنوان اولین تولید و اصلاح کننده نهال گردو تیپ 7 شناخته میشود. این رقم امروزه با انجام اصلاحات توسط نهالستان غرب نهال قادر است در بیشتر شهرهای کشورمان رشد کند.

شروع محصول دهی

با خرید و کاشت نهال گردو تیپ 7 درختان از اولین سال باردهی خواهند داشت. باردهی درختان در سال اول کمتر است و رفته رفته افزایش میابد.

گلدهی

درخت گردو تیپ 7 دیرگل است. گلدهی این درختان در اواخر ماه فروردین تا اواسط ماه اردیبهشت انجام میشود. بنابراین میتوان آن را حتی در مناطق سردسیر با خطر سرمازدگی بهاره نیز کاشت.

فاصله کاشت

برای رشد بهتر درختان و دریافت نور خورشید توسط کلیه شاخه و برگ‌ها بهتر است نهال گردو تیپ 7 را در فواصل 6 * 6 متر مربع و با الگوی مربعی در باغ بکارید. از مزایای رعایت فاصله استاندارد، سهولت در نگهداری از درختان؛ سمپاشی و کوددهی و آبیاری بهتر، برداشت محصول ماشینی؛ استفاده حداکثری از فضای زمین در باغ‌های تجاری و… میباشد.

میزان باردهی

همانطور که میدانید درخت گردو تیپ 7 یکی از پربارترین ارقام گردو در کشورمان است. پیش بینی میشود این رقم در پنجمین سال تا 30 کیلوگرم محصول تولید کند.

ارتفاع از سطح دریا

درخت گردو تیپ 7 یکی از ارقام قدرتمند گردو به شمار میاید. که قادر است در شهرهایی با ارتفاع از سطح دریای 100 – 3000 متر به خوبی سازگار شود.

گرده افشان

درخت گردو تیپ 7 یک رقم خود گرده زا است.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

یکی از پربارترین ارقام گردو برای مناطق گرمسیری؛ معتدل و حتی سردسیری؛ درخت گردو تیپ 7 کانادایی است. این رقم در سال تا 8 تن بار با کیفیت؛ درشت و بازار پسند میدهد.

عمر اقتصادی

درخت گردو تیپ 7 کانادایی با انجام اصلاحات توسط نهالستان غرب نهال قادر است تا 100 سال عمر مفید داشته باشد. درختان در طول عمر مفید خود بیشترین محصول دهی با کیفیت را به همراه دارند.

میزان آبیاری

آبیاری درختان گردو براساس میزان بارندگی و شرایط آب وهوایی در هر شهر تعیین میشود. برای رشد بهتر درختان و تامین آب مورد نیاز آنها لازم است درختان گردو تیپ 7 کانادایی در فصل بهار و تابستان هر 10 روز یکبار آبیاری شوند. بهترین روش آبیاری درختان؛ استفاده از سیستم تحت فشار قطره ای است.

حداکثر ارتفاع درخت

درخت گردو تیپ 7 در بزرگسالی حداکثر تا ارتفاع 4 متری رشد میکند. ارتفاع مناسب این درختان در برداشت آسانتر محصول؛ کاهش هزینه‌های سمپاشی و هرس و همچنین نگهداری بهتر آنها کمک میکند.

نیاز سرمایی

نیاز سرمایی درخت گردو تیپ 7 کانادایی بین 600 تا 800 ساعت قرار گیری در دمای بین 5 تا 10 درجه سانتیگراد است. پس از این دوره درخت از خواب زمستانه بیدار شده و برای محصول دهی عالی در سال بعد آماده است.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی

پوست چوبی و مغز گردو تیپ 7 به آسانی جدا میشوند.

وزن و رنگ گردو

به طور میانگین وزن گردو تیپ 7 حدود 8.9 گرم و رنگ آن سفید روشن است.


ارقام دیگر نهال گردو