پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گردو فرنور

نهال گردو فرنور

نهال گردو فرنور پیوندی یکی از پربارترین ارقام فرانسوی قابل کاشت در باغ‌های ایران است. این رقم با اصلاحات انجام شده بر روی آن توسط نهالستان غرب نهال امروزه میتواند در استان‌های گرم و خشک؛ سرد و کوهستانی و حتی معتدل و مرطوب در کشور به خوبی رشد نموده و باردهی حداکثری به همراه داشته باشد.

جهت خرید نهال گردو فرنور کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گردو فرنور کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گردو فرنور نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گردو فرنور پیوندی

درختان فرنور از همان سال اول پس از کاشت باردهی خود را در حجم محدود آغاز میکنند. زمان زیادی نمیگذرد که این باردهی افزایش یافته و تنها 5 سال پس از کاشت باغ گردو فرنور به باردهی اقتصادی میرسد. باردهی اقتصادی یعنی درختان به بیشترین ظرفیت تولید محصول خود دست یافته و تا پایان عمر اقتصادی یعنی 100 سال به آن ادامه خواهند داد. از آنجایی که میوه گردو فرنور درشت؛ یکدست و با چربی مناسب و بازار پسندی بالا بوده و پوسته چوبی آن به راحتی میشکند. خرید نهال گردو فرنور و کاشت آن در باغ میتواند به سرعت و مادام العمر شما را به سودآوری حداکثری از باغ برساند.بازه ارتفاعی گسترده از سطح دریا بین 800 تا 3000 متر نشان میدهد شما میتوانید این رقم را در بیش از 24 استان کشور که در این ارتفاع قرار دارند بکارید. نهالستان غرب نهال بزرگترین مرکز فروش نهال گردو فرنور اصلاح شده و شناسنامه دار به سرتاسر میباشد. این مرکز نهال گردو فرنور را با 2 سال ضمانت کتبی برای شما در سرتاسر کشور ارسال میکند.جهت افزایش رفاه حال شما باغداران محترم امروزه امکان خرید اینترنتی نهال گردو فرنور در وبسایت غرب نهال فراهم شده است. برای سفارش نهال به صورت عمده یا خرده از صفحه جاری کافیست محصول مورد نظر را به سبد خرید بیافزایید.

کشور سازنده گردو فرنور

نهال گردو فرنور محصول کشور فرانسه است. امروزه این رقم اصلاح شده توسط نهالستان غرب نهال برای کاشت در سرتاسر شهرهای کشورمان تولید میشود.

شروع محصول دهی گردو فرنور

درختان گردو فرنور از همان سال اول پس از کاشت باردهی خود را آغاز میکنند. لازم به ذکر است باردهی درختان در این سال معمولا با کیفیت و حجم کمتر انجام میشود.

گلدهی درخت گردو فرنور

درخت گردو فرنور گلدهی خود را پس از پایان سرمای زمستانه و در اواسط فصل بهار آغاز میکند. گلدهی این رقم در بازه زمانی بین اواخر فروردین ماه تا اواسط اردیبهشت ماه انجام میشود؛ بنابراین یک رقم دیرگل است.

فاصله کاشت نهال گردو فرنور

برای کاشت نهال گردو فرنور رعایت فاصله کاشت استاندارد به شما در نگهداری بهتر؛ برداشت محصول ماشینی و آسانتر و همچنین افزایش سلامت درختان کمک میکند. توصیه میکنیم درختان گردو فرنور را با الگوی مربعی و فاصله کاشت استاندارد 7 در 7 متر مربع از یکدیگر بکارید.

میزان باردهی درخت گردو فرنور

درخت گردو فرنور در پنجمین سال به سن بلوغ میرسد. با توجه به پیش بینی‌های انجام شده درختان بالغ قادرند تا 20 کیلوگرم باردهی به همراه داشته باشند.

ارتفاع از سطح دریا گردوی فرنور

بهترین مناطق برای کاشت درخت گردو فرنور؛ شهرهایی با ارتفاع متوسط بین 800 – 3000 از سطح دریا هستند. درخت گردو فرنور با شرایط اقلیمی و آب وهوایی در این مناطق سازگاری صد درصدی دارد.

گرده افشان گردو فرنور

با کاشت نهال گردو فرانکت به نسبت 1 بر 10 اصله از رقم اصلی؛ به بهبود عملیات گرده زایی درختان در فصل بهار کمک کنید. توصیه میکنیم رقم گرده زا و رقم اصلی را همزمان در باغ بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار گردو فرنور

درخت گردو فرنور در 5 سالگی به سن بلوغ میرسد. در این سال و پس از آن درختان به بیشترین باردهی خود دست میابند. به طور متوسط هر هکتار از باغ گردو فرنور تا 5 تن محصول یکدست؛ درشت و با کیفیت و هرساله تولید میکند.

عمر اقتصادی درخت گردو فرنور

عمر اقتصادی یا همان عمر مفید درختان گردو فرنور در صورت سلامتی درختان؛ آبیاری کافی؛ نگهداری و کوددهی و هرس صحیح تا بیش از 100 سال ادامه دارد.

میزان آبیاری درخت گردو فرنور

آبیاری در هر شهر با توجه به میزان بارندگی و شرایط آب وهوایی و فصل تعیین میشود. به طور کلی درختان در فصل رشد و فصل گرم سال نیاز به دریافت آب بیشتری دارند. بنابراین باغ گردو فرنور را در فصل بهار و تابستان هر 10 روز یکبار آبیاری کنید. در فصل پاییز و زمستان با توجه به نیاز کمتر درختان و دریافت آب کافی توسط بارندگی؛ نیازی به آبیاری درختان وجود ندارد.

حداکثر ارتفاع درخت فرنور

درخت گردو فرنور در بزرگسالی قادر است حداکثر تا ارتفاع 4 متر رشد کند.

نیاز سرمایی درخت گردو فرنور

برای بیدار شدن از خواب زمستانه درختان گردو فرنور باید هرساله و در فصل زمستان بین 700 تا 1500 ساعت تحت دمای 7 درجه سانتی گراد قرار بگیرند. گذراندن دوره سرمایی هرساله برای درختان الزامی است. از این رو هنگام کاشت درخت گردو فرنور به سرمای منطقه خود توجه داشته باشید.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی گردو فرنور

یکی از دلایل محبوبیت میوه گردو فرنور از نگاه خریداران، سهولت در جداسازی پوسته چوبی از مغز آن است.

وزن و رنگ گردو فرنور

میوه گردو فرنور به طور متوسط تا 13 گرم وزن داشته و رنگ آن سفید و بسیار روشن است.


ارقام دیگر نهال گردو