پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 6 گرمسیری

نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 6 گرمسیری

نهال گردو تیپ 6 کانادایی یک رقم پرطرفدار به خصوص در مناطق گرم و مرطوب استان‌های جنوبی کشور شناخته میشود. البته توجه به ارتفاع از سطح دریای منطقه تاثیر زیادی در سازگار یا عدم سازگاری درختان دارد. درخت گردو تیپ 6 گرمسیری در ارتفاع 100 تا 2800 متر از سطح دریا بهترین سازگاری و گیرایی را از خود نشان میدهد. در صورت عدم سازگاری ارتفاع منطقه با درخت؛ باردهی نهال گردو کاهش یافته و یا 2 تا 3 سال پس از کاشت میسوزد.

جهت خرید نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 6 گرمسیری کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 6 گرمسیری کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 6 گرمسیری نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گردو ژنوتیپ غرب نهال تیپ 6 گرمسیری

با خرید و کاشت این رقم در مناطق با شرایط آب وهوایی و اقلیمی سازگار؛ درختان به سرعت باردهی خود را آغاز نموده و در 5 سالگی به باردهی حداکثری خود میرسند. درخت گردو تیپ 6 یکی از پربارترین درختان مناطق گرمسیری به حساب میاید. این رقم محصول دهی سالیانه تا 7 تن در هکتار دارد. محصولات درخت گردو تیپ 6، هرساله و درشت و بازار پسند هستند. وزن این گردوها به طور میانگین 8.9 گرم میباشد.

نهالستان غرب نهال با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه تولید انواع ارقام نهال گردو برای کاشت در کلیه شهرهای کشور فعالیت میکند. این مرکز دارای مجوزهای مربوطه از جمله تاییدیه از جهاد کشاورزی؛ گواهی رسمی و شناسنامه معتبر میباشد. کلیه نهال‌های تولید شده توسط غرب نهال دارای شناسنامه؛ کارت قرنطینه؛ گواهی عاری از آفات و کارت گارانتی معتبر 2 ساله از سوی نهالستان میباشند. همچنین شما میتوانید از خدمات و مشاوره‌های رایگان کارشناسان ما در غرب نهال بهره مند شوید. برای خرید اینترنتی نهال گردو تیپ 6 گرمسیری اصلاح شده از صفحه جاری میتوانید محصول مد نظر را به سبد خرید اضافه نمایید.

کشور سازنده

کشور سازنده و اولین تولید کننده نهال گردو تیپ 6 کشور کانادا است. امروزه با اصلاحات انجام شده برروی نهال گردو توسط نهالستان غرب نهال، این رقم برای کاشت در استان‌های گرم و مرطوب کشور مناسب است.

شروع محصول دهی

درخت گردو تیپ 6 از سال اول پس از کاشت باردهی خود را در حجم کمتر آغاز میکند.

گلدهی

درخت گردو تیپ 6 دیرگل است. این درختان گلدهی خود را در فصل بهار و در اواخر فروردین ماه آغاز میکنند. این گلدهی معمولا تا اواسط اردیبهشت ادامه دارد.

فاصله کاشت

فاصله کاشت استاندارد برای درخت گردو تیپ 6، کاشت درختان با الگوی مربعی در فواصل 6 در 6 متر مربع است.

میزان باردهی

با توجه به پیش بینی‌های انجام شده، درخت گردو تیپ 6 در پنجمین سال به سن بلوغ رسیده و باردهی آن به 25 کیلوگرم میرسد.

ارتفاع از سطح دریا

یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در گیرایی و یا عدم گیرایی نهال، سازگاری آن با ارتفاع از سطح دریای منطقه است. درخت گردو تیپ 6 در ارتفاع بین 100 – 2800 متر از سطح دریا؛ بهترین عملکرد را از خود به نمایش میگذارد.

گرده افشان

نهال گردو تیپ 6 یک رقم خود گرده زا است. که گلهای نر و ماده برروی پایه اصلی نهال قرار دارند.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

نهال گردو تیپ 6 یکی از پرمحصول ترین درختان گردو به خصوص در مناطق گرم و مرطوب شناخته میشود. این رقم پس از رسیدن به سن بلوغ قادر است تا 7 تن باردهی در هکتار به همراه داشته باشد.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی یا همان عمر مفید درخت گردو تیپ 6 بیش از 100 سال است. درخت گردو تیپ 6 در طول عمر اقتصادی خود باردهی حداکثری و هرساله دارد.

میزان آبیاری

با توجه به میزان بارندگی و شرایط آب وهوایی در شهرتان؛ میزان آبیاری درختان را تعیین کنید. به طور متوسط درختان گردو تیپ 6 باید در فصل بهار و تابستان هر 10 روز یکبار آبیاری شوند.

حداکثر ارتفاع درخت

درخت گردو تیپ 4 در دوران بزرگسالی حداکثر به ارتفاع 4 متر میرسد. ارتفاع این درختان متوسط است.

نیاز سرمایی

دوره سرمایی درخت گردو تیپ 6 بین 600 تا 800 ساعت قرارگیری در دمای بین 5 تا 10 درجه سانتیگراد است. این دوره هرساله و در فصل زمستان انجام شده و پس از آن درخت از خواب زمستانی بیدار میشود.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی

پوسته گردو تیپ 6 به آسانی از مغز آن جدا میشود.

وزن و رنگ گردو

مغز گردو تیپ 6 به رنگ سفید و وزن آن به طور میانگین 8.9 گرم است.


ارقام دیگر نهال گردو