پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گیلاس رژینا

نهال گیلاس رژینا

نهال گیلاس رژینا یک رقم فرانسوی است. این رقم در آب وهوای گرم و خشک؛ سرد و کوهستانی؛ معتدل و مرطوب سازگاری عالی دارد. بهترین ارتفاع از سطح دریا برای کاشت رقم گیلاس رژینا؛ بین 100 تا 3000 متر است. خوشبختانه بیش از 90 درصد باغ‌های کشور در این ارتفاع از سطح دریا قرار دارند. درخت گیلاس رژینا در شرایط ذکر شده و آبیاری و کوددهی و هرس صحیح قادر است تا 20 تن در هکتار محصول دهی به همراه داشته باشد. عمر اقتصادی حداکثری این رقم تا بیش از 60 سال است. به طور کلی خرید نهال گیلاس رژینا به علت سازگاری عالی؛ محصول دهی باکیفیت و عمر اقتصادی بالایی که دارد؛ مورد توجه باغداران در سرتاسر کشور قرار دارد.

جهت خرید نهال گیلاس رژینا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گیلاس رژینا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گیلاس رژینا نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گیلاس رژینا

نهالستان غرب نهال با افتخار بزرگترین مرکز تولید کننده نهال گیلاس رژینا در شمال غربی کشورمان است. این مرکز دارای مجوزهای رسمی و معتبر از سوی جهاد کشاورزی بوده و به با کار گیری نیروی خبره و تجهیزات پیشرفته اقدام به تولید؛ اصلاح و فروش نهال گیلاس رژینا و سایر ارقام نهال گیلاس برای کاشت در سرتاسر کشور نموده است.جهت افزایش رفاه مشتریان محترم؛ از این پس شما باغداران محترم میتوانید از طریق وبسایت غرب نهال، اقدام به خرید اینترنتی گیلاس رژینا نمایید. با خرید اینترنتی نهال گیلاس رژینا از طریق وبسایت غرب نهال؛ شناسنامه نهال؛ کارت سلامت؛ گواهی عاری از آفات؛ کارت قرنطینه و گارانتی معتبر 2 ساله و پشتیبانی دائمی را از ما دریافت نمایید.برای مشاهده انواع نهال گیلاس در وبسایت غرب نهال برروی لینک روبرو (نهال گیلاس) کلیک کنید.

کشور سازنده :

خواستگاه ابتدایی رقم گیلاس رژینا کشور فرانسه است. در مدت زمانی کوتاهی سایر کشورهای اروپایی و آمریکایی اقدام به اصلاح و پرورش این رقم در باغ‌های خود شدند.

شروع محصول دهی :

باردهی رقم گیلاس رژینا از دومین سال پس از کاشت است.

گلدهی :

رقم گیلاس رژینا دیرگل است. گلدهی رقم رژینا در اواسط فصل بهار از اواخر ماه فروردین تا اواسط ماه اردیبهشت انجام میشود.

فاصله کاشت :

درخت گیلاس رژینا یک رقم با تاج گسترده و ارتفاع متوسط است. باغ گیلاس رژینا را با الگوی مربعی و در فواصل 5 در 4 متر احداث نمایید. در زمین‌های شیب دار میتوانید فواصل کاشت را تا 4 در 4 متر کاهش دهید.

میزان باردهی :

باردهی درخت گیلاس رژینا به 30 کیلوگرم میرسد. این باردهی در صورت نگهداری صحیح و آبیاری کافی پس از سن بلوغ درخت در 5 سالگی آغاز شده و تا پایان عمر اقتصادی درخت ادامه میابد.

ارتفاع از سطح دریا :

ارتفاع از سطح دریا نشان دهنده سازگاری و یا عدم سازگاری درخت با شرایط اقلیمی در منطقه است. درختان گیلاس رژینا قادرند در ارتفاع 100 – 3000 متر بهترین عملکرد را از خود به نمایش بگذارند. لازم به ذکر است بیشتر باغ‌ها در کشورمان در این بازه ارتفاعی قرار دارند.

پایه :

پایه اصلی برای تکثیر رقم گیلاس رژینا استفاده از آلبالو تلخ و پایه گزیلا میباشد.

گرده افشان :

گلدهی رقم گیلاس‌ هارت با درخت گیلاس رژینا بالاترین سازگاری را به همراه دارد. از این رو توصیه میکنیم درخت گیلاس‌هارت را همزمان با کاشت رقم اصلی با نسبت 1 بر 10 در باغ بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار :

با کاشت رقم گیلاس رژینا در باغ و رسیدگی به درختان قادرند باردهی تا 20 تن در هکتار به همراه داشته باشند. باردهی حداکثری رقم رژینا به سلامتی؛ آبیاری؛ کوددهی؛ هرس و رسیدگی صحیح به درختان وابسته است.

عمر اقتصادی :

یکی از مزایای خرید نهال گیلاس رژینا عمر اقتصادی بالای این رقم میباشد. با کاشت رقم رژینا در باغ؛ درختان تا بیش از 60 سال باردهی عالی و حداکثری و با کیفیت به همراه دارند.

میزان آبیاری :

ابیاری باغ گیلاس رژینا به میزان بارندگی در منطقه و شرایط اب و هوایی؛ فصل؛ سن درختان و روش ابیاری وابسته است. به طور متوسط رقم گیلاس رژینا هر 7 – 10 روز یکبار به آبیاری نیاز دارد. در فصل بهار و تابستان نیاز آبی درخت بیشتر است. و در فصل پاییز و زمستان نیازی به ابیاری درخت وجود ندارد.

درختان جوان در سنین 1 تا 2 سالگی را به علت ریشه کوتاه تر در فواصل زمانی کمتری ابیاری نمایید. بهترین روش آبیاری درخت گیلاس رژینا؛ آبیاری به روش تحت فشار قطره ای میباشد.

حداکثر ارتفاع درخت :

ارتفاع رقم گیلاس رژینا در بزرگسالی حداکثری به 4 متر میرسد.

نیاز سرمایی :

نیاز سرمایی درخت گیلاس رژینا در واقع به دوره سرمایی بین 800 تا 1600 ساعته گفته میشود که در این مدت درخت در دمای کمتر از 7 درجه سانتی گراد قرار میگیرد. درختان این نیاز سرمایی را در طول فصل پاییز و زمستان به پایان میرسانند. پس از پایان دوره سرمایی درخت گیلاس رژینا از خواب زمستانه بیدار شده و برای گلدهی در سال جدید آماده میباشد.


ارقام دیگر نهال گیلاس