پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گیلاس نوبل

نهال گیلاس نوبل

آیا میدانید رقم گیلاس نوبل بالاترین عمر اقتصادی را در بین سایر ارقام گیلاس در کشورمان به خود اختصاص داده است؟ درخت گیلاس نوبل متعلق به کشور انگلستان است. این رقم امروزه با تلاش متخصصین باغداری در نهالستان غرب نهال برای کاشت در بیش از 26 استان کشور تولید و عرضه میشود. بهترین شهرها برای کاشت رقم نوبل مناطقی با آب وهوای سردسیری؛ گرمسیری و معتدل میباشد.

جهت خرید نهال گیلاس نوبل کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گیلاس نوبل کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گیلاس نوبل نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گیلاس نوبل

هنگام کاشت نهال گیلاس نوبل به ارتفاع از سطح دریای منطقه باغتان توجه فرمایید. این ارتفاع باید بین 100 تا 3000 متر باشد تا درخت بتواند بهترین گیرایی و سازگاری را با منطقه از خود نشان دهد. درخت گیلاس نوبل در 5 سالگی باردهی حداکثری خود را آغاز میکند. این باردهی حداکثری 20 تن در هکتار، و تا بیش از 70 سال ادامه خواهد داشت.درخت گیلاس نوبل در طول عمر اقتصادی بالای خود؛ محصول دهی حداکثری؛ باکیفیت و اقتصادی به همراه خواهد داشت!

جهت سهولت در امر خرید و بهبود کیفیت ارائه خدمات به مشتری از این پس امکان خرید اینترنتی گیلاس نوبل از طریق وبسایت غرب نهال فراهم است. برای خرید نهال گیلاس نوبل کافیست به صفحه محصول مراجعه فرموده و رقم مورد نظرتان را به سبد خرید بیافزایید.از خدمات پس از فروش نهال گیلاس نوبل در نهالستان غرب نهال (بزرگترین تولید کننده نهال گیلاس نوبل در کشور)؛ ارائه شناسنامه نهال؛ گارانتی معتبر 2 ساله؛ گواهی سلامت؛ گواهی عاری از آفات و کارت قرنطینه و همچنین پشتیبانی دائمی کارشناسان ما میباشد.

کشور سازنده :

بررسی‌ها نشان میدهد رقم گیلاس نوبل متعلق به کشور انگلستان است. این رقم امروزه با انجام اصلاحات توسط متخصصین غرب نهال؛ برای کاشت در بیشتر شهرهای کشور تولید میشود.

شروع محصول دهی :

محصول دهی رقم گیلاس نوبل از دومین سال آغاز میشود. این رقم باردهی حداکثری خود را از سال پنجم به بعد آغاز میکند.

گلدهی :

گلدهی رقم گیلاس نوبل از اواخر ماه فروردین تا اواسط ماه اردیبهشت است. این رقم دیرگل است. از این رو میتوانید آن را در مناطقی با احتمال سرمازدگی بهاره نیز کاشته و نگرانی بابت سوختن جوانه‌ها نداشته باشید.

فاصله کاشت :

درختان با هدف دریافت نور خورشید کافی توسط شاخه و برگ در بزرگسالی، در فواصل منظمی کاشته میشوند. فواصل کاشت رقم گیلاس نوبل با الگوی مربعی 4 در 4 متر مربع است. در زمین‌های شیب دار میتوانید فواصل کاشت را کمی کاهش دهید. به علت نیاز روزانه درخت به دریافت نور خورشید؛ این رقم را در نزدیکی دیوار و در مناطق سایه نکارید.

میزان باردهی :

باردهی درختان به شرایط اقلیمی و آب وهوایی در باغ و نحوه آبیاری و کوددهی و همچنین سن درخت وابسته است. بررسی‌ها نشان میدهد درخت گیلاس نوبل بالغ قادر است تا 30 کیلوگرم محصول دهی به همراه داشته باشد.

ارتفاع از سطح دریا :

برای گیرایی حداکثری و سازگاری در منطقه، درختان گیلاس نوبل را در ارتفاع از سطح دریای 100 – 3000 متر بکارید. خوشبختانه بیش از 80 درصد باغ‌ها در کشورمان در این ارتفاع از سطح دریا قرار دارند. بی توجهی به ارتفاع از سطح دریای نهال میتواند منجر به سوختن نهال؛ محصول و جوانه‌ها شود.

پایه :

پایه اصلی برای تکثیر نهال گیلاس نوبل پایه آلبالو تلخ است.

گرده افشان :

درختان گیلاس نوبل برای انجام بهتر عملیات گرده افشانی و بهبود عملکرد درختان بهتر است در نزدیکی یک رقم گرده زا با گل‌های سازگار کاشته شوند. بهترین رقم گرده زا برای این رقم؛ گیلاس بارلت است. که باید همزمان با کاشت رقم اصلی و با نسبت 1 بر 10 در باغ کشت شود.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار :

درخت گیلاس نوبل از 5 سالگی باردهی حداکثری خود را آغاز میکند. عملکرد درختان گیلاس نوبل در بزرگسالی به 20 تن در هکتار میرسد. این باردهی عالی و حداکثری در صورت سلامتی درخت در طول عمر مفید درخت ادامه دارد.

عمر اقتصادی :

درخت گیلاس نوبل بالاترین عمر اقتصادی را در بین سایر ارقام گیلاس به خود اختصاص داده است. این رقم قادر است تا 70 سال پس از سن بلوغ باردهی حداکثری برای شما به همراه داشته باشد.

میزان آبیاری :

آبیاری اصولی و کافی به افزایش محصول دهی درختان و حفظ سلامت آنها کمک میکند. آبیاری درختان در آب وهوا و شرایط آب وهوایی مختلف؛ متفاوت است. به طور کلی در مناطقی با بارندگی متوسط باغ گیلاس نوبل هر 7 – 10 روز یکبار آبیاری میشود. برای افزایش راندمان آبیاری و کاهش مصرف آب بهتر است درختان را به روش آبیاری تحت فشار بابلر آبیاری نمایید.

حداکثر ارتفاع درخت :

ارتفاع رقم گیلاس نوبل در بزرگسالی به 4 متر میرسد. شما میتوانید با انجام هرس فرمدهی در سالهای اولیه کاشت؛ ارتفاع درختان را کنترل کنید.

نیاز سرمایی :

نیاز سرمایی درختان گیلاس نوبل بین 800 تا 1600 ساعت قرار گیری در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد میباشد. این دوره سرمایی در فصل پاییز و زمستان هر سال گذرانده میشود. پس از پایان این دوره سرمایی درخت از خواب زمستانه بیدار میشود.


ارقام دیگر نهال گیلاس