پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گیلاس بارلت

نهال گیلاس بارلت

درخت گیلاس بارلت یکی از ارقام پرمحصول فرانسوی در کشور شناخته میشود. باردهی این رقم از سال دوم آغاز شده و درختان قادرند در 5 سالگی محصول دهی حداکثری و با کیفیت خود را شروع کنند. عمر اقتصادی رقم گیلاس بارلت در صورت کاشت در شرایط آب وهوایی و اقلیمی مطلوب و نگهداری صحیح به 70 سال میرسد. باردهی این رقم در طول عمر اقتصادی 20 تن در هکتار است. شما میتوانید رقم گیلاس بارلت را در شهرهایی با آب وهوای گرم و خشک؛ سرد و کوهستانی؛ همچنین معتدل و مرطوب بکارید.

جهت خرید نهال گیلاس بارلت کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گیلاس بارلت کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گیلاس بارلت نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گیلاس بارلت

نهالستان غرب نهال تولید کننده نهال گیلاس بارلت و سایر ارقام گیلاس دارای مجوزهای معتبر و رسمی از سوی جهاد کشاورزی میباشد.جهت سهولت در امر خرید نهال؛ امروزه امکان خرید اینترنتی گیلاس بارلت در وبسایت غرب نهال فراهم شده است. از این پس شما باغداران محترم برای خرید نهال گیلاس بارلت و سایر انواع نهال گیلاس میتوانید به صفحه محصول در وبسایت غرب نهال مراجعه فرمایید. کلیه نهال‌ها دارای گارانتی معتبر 2 ساله و پشتیبانی دائمی از سوی نهالستان غرب نهال میباشند.برای مشاهده انواع نهال گیلاس موجود در وبسایت غرب نهال برروی لینک روبرو (نهال گیلاس) کلیک کنید.

کشور سازنده :

خواستگاه اولیه درخت گیلاس بارلت کشور فرانسه است.

شروع محصول دهی :

آغاز محصول دهی رقم گیلاس بارلت در دومین سال است.

گلدهی :

درخت گیلاس بارلت دیرگل است. گلدهی درختان بارلت از اواخر فروردین ماه تا اواسط اردیبهشت ماه ادامه دارد.

فاصله کاشت :

فاصله کاشت درخت گیلاس بارلت به رشد تاج و ارتفاع درخت و نیاز روزانه درخت به دریافت نور خورشید در طول عمر آن وابسته است. کاشت درخت گیلاس بارلت با الگوی مستطیلی یا مربعی در فواصل استاندارد 3 در 4 متر مربع انجام میشود. با وجود این فاصله درختان به خوبی نور خورشید را دریافت میکنند. درخت بارلت را در نزدیکی دیوار و یا مناطق سایه نکارید.

میزان باردهی :

باردهی درخت گیلاس بارلت به شرایط آب وهوایی و اقلیمی در منطقه و نحوه نگهداری از درختان وابسته است. درخت گیلاس بارلت سالم در صورت سلامتی در پنجمین سال به بلوغ میرسد. باردهی درخت پس از رسیدن به بلوغ و تا پایان عمر اقتصادی به طور متوسط تا 30 کیلو گرم است.

ارتفاع از سطح دریا :

برای کاشت رقم بارلت، رعایت ارتفاع از سطح دریای استاندارد نهال ضروری است. در هر ارتفاعی شرایط آب وهوایی و اقلیمی؛ رطوبت و خشکی و… خاصی حکم فرما است. و درخت بارلت بیشترین سازگاری را با ارتفاع 100 تا 3000 متر از سطح دریا از خود نشان میدهد.

پایه :

برای تکثیر رقم بارلت از آلبالو تلخ و پایه گزیلا استفاده میشود.

گرده افشان :

در باغ گیلاس بارلت از رقم گرده زا با گلهای سازگار استفاده میشود. گلهای درخت گیلاس‌ هارت بیشترین سازگاری را با رقم بارلت از خود نشان میدهند. شما میتوانید از این رقم به عنوان گرده زا با نسبت 1 بر 10 در باغ بارلت بهره مند شوید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار :

درخت گیلاس بارلت یکی از ارقام پرمحصول و باکیفیت در باغ شناخته میشود. این رقم در صورت سلامتی و پس از رسیدن به سن بلوغ قادر به محصول دهی تا بیش از 20 تن در هکتار است.

عمر اقتصادی :

گیلاس بارلت یکی از بیشترین عمرهای اقتصادی را در بین ارقام گیلاس به خود اختصاص داده است. درختان گیلاس بارلت عمر مفید برابر 70 سال دارند.

میزان آبیاری :

آبیاری یکی از مهم ترین مراحل در نگهداری ارقام نهال گیلاس است. درختان در سالهای اولیه به علت کوتاه بودن ریشه نیاز بیشتری به آبیاری دارند. به طور کلی آبیاری درخت گیلاس بارلت به میزان بارندگی و منطقه آب وهوایی وابسته است. شما میتوانید باغ گیلاس بارلت را هر 7 تا 10 روز یکبار و در فصل بهار و تابستان آبیاری نمایید. در فصل پاییز و زمستان نیازی به آبیاری باغ گیلاس بارلت وجود ندارد.

حداکثر ارتفاع درخت :

درخت گیلاس بارلت در بزرگسالی قادر است تا ارتفاع 4 متری رشد نماید. ارتفاع متوسط این رقم مزایایی همچون برداشت محصول آسانتر؛ نگهداری کم هزینه تر؛ سهولت در هرس و… میباشد.

نیاز سرمایی :

نیاز سرمایی به دوره سرمایی گفته میشود که درخت گیلاس بارلت در فصل پاییز و زمستان در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد قرار میگیرد. گذراندن این دوره هرساله بین 800 تا 1500 ساعته، برای بیدار شدن از خواب زمستانه و بهبود محصول دهی در سال جدید الزامی است.


ارقام دیگر نهال گیلاس