پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گیلاس هارت

نهال گیلاس هارت

خواستگاه اولیه درخت گیلاس هارت؛ کشورهای اروپایی و آسیای غربی میباشند. به علت عملکرد عالی این درختان در باغ؛ سایر کشورهای آسیایی و اروپایی نیز علاقه مند به اصلاح و کاشت این رقم در باغ های خود شدند. نهالستان غرب نهال با بهره گیری از تیم متخصص باغداری و با توجه به دانش روز باغداری و کشاورزی؛ اقدام به اصلاح و تولید این رقم برای کاشت در بیش از 26 استان در کشور نموده است.

جهت خرید نهال گیلاس هارت کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گیلاس هارت کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گیلاس هارت نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات گیلاس هارت

نهال گیلاس هارت 2 ساله باردهی خود را در حجم محدود آغاز نموده و در 5 سالگی به بلوغ میرسد. باردهی این رقم در سن بلوغ و پس از آن بیش از 40 کیلوگرم خواهد بود. به طور متوسط هر هکتار باغ گیلاس هارت تا 25 تن محصول با کیفیت تولید میکند. عمر مفید و اقتصادی محصول دهی این درختان تا 55 سال است.نهالستان غرب نهال بزرگترین مرکز تولید کننده نهال گیلاس هارت و عرضه کننده آن به سرتاسر کشورمان است. این مرکز دارای تاییدیه از جهاد کشاورزی؛ گواهینامه معتبر و شناسنامه رسمی بوده و بیش از نیم قرن است که اقدام به تولید؛ عرضه و فروش نهال گیلاس هارت و سایر ارقام نهال به سرتاسر کشور نموده است.جهت خرید اینترنتی گیلاس هارت کافیست در صفحه جاری محصول مورد نظرتان را به سبد خرید بیافزایید. نهال گیلاس هارت در نهالستان غرب نهال به همراه شناسنامه نهال؛ گارانتی 2 ساله معتبر؛ کارت سلامت؛ گواهی عاری از آفت و کارت قرنطینه برای شما باغداران محترم در سرتاسر کشور ارسال میشود.

کشور سازنده :

خواستگاه اولیه نهال گیلاس هارت به کشورهای اروپایی و آسیای غربی بازمیگردد.

شروع محصول دهی :

درخت گیلاس هارت از سال دوم پس از کاشت باردهی خود را آغاز نموده و در 5 سالگی به بلوغ میرسد.

گلدهی :

درخت گیلاس هارت دیرگل است. و دوره گلدهی این رقم در اواسط فصل بهار (اواخر ماه فروردین تا اواسط ماه اردیبهشت) میباشد.

فاصله کاشت :

فاصله استاندارد کاشت نهال گیلاس با توجه به ارتفاع نهال و رشد شاخه و برگ؛ همچنین نیاز درخت به دریافت نور خورشید؛ شیب و نقشه زمین اعلام میشود. بهتر است باغ گیلاس هارت با الگوی مربعی در فواصل استاندارد 4 در 4 متر مربع احداث شود. در زمین های شیب دار میتوانید این رقم را در فواصل 3 در 4 متر مربع نیز بکارید.

میزان باردهی :

درخت گیلاس هارت یکی از بالاترین محصول دهی ها را در بین سایر ارقام گیلاس به خود اختصاص داده است. پیش بینی میشود محصول دهی رقم گیلاس هارت پس از سن بلوغ و تا پایان عمر اقتصادی تا 40 کیلوگرم باشد.

ارتفاع از سطح دریا :

در هر ارتفاعی از سطح دریا؛ شرایط اب وهوایی و اقلیمی؛ رطوبت و خشکی و… خاصی حاکم است. که شرایط مساعد برای رشد ارقام خاصی از درختان را فراهم میسازد. شرایط آب وهوایی و اقلیمی در ارتفاع 100 – 3000 متر از سطح دریا بیشترین سازگاری را با رقم گیلاس هارت از خود نشان میدهد. در صورت بی توجهی به ارتفاع از سطح دریای نهال؛ درخت؛ یا محصول درخت میسوزد.

پایه :

درخت گیلاس هارت از طریق آلبالو تلخ و پایه گزیلا تکثیر میشود.

گرده افشان :

درخت گیلاس بارلت با گلهای سازگار؛ بهترین رقم گرده افشان برای رقم گیلاس هارت است. شما باید نهال گیلاس هارت را با نسبت 10 بر 1 اصله از نهال گیلاس بارلت در باغ بکارید. بهتر است رقم گرده زا و اصلی همزمان در باغ کاشته بشوند.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار :

درخت گیلاس هارت بیشترین محصول دهی در باغ را به همراه دارد. با یکبار کاشت نهال گیلاس هارت در باغ و رسیدگی به آن تا رسیدن به سن بلوغ، باغ گیلاس هارت تا 25 تن در هکتار باردهی عالی برای ما به دنبال خواهد داشت.

عمر اقتصادی :

عمر اقتصادی رقم هارت بسیار عالی و تا 55 سال است. آبیاری به موقع و کافی؛ کاشت نهال در شرایط اقلیمی سازگار؛ کوددهی و هرس مناسب؛ حفظ سلامت درختان به افزایش طول عمر آنها کمک میکند.

میزان آبیاری :

برای آبیاری درخت گیلاس هارت به آب وهوای منطقه و میزان بارندگی در باغتان توجه فرمایید. درخت گیلاس هارت هر 7 – 10 روز یکبار نیاز به ابیاری دارد. بهترین روش برای آبیاری باغ گیلاس هارت؛ آبیاری تحت فشار قطره ای است.

حداکثر ارتفاع درخت :

درختان با ارتفاع متوسط، عملیات برداشت محصول و نگهداری از درخت را با سهولت همراه میسازند. با انجام اصلاحات برروی رقم گیلاس هارت توسط نهالستان غرب نهال؛ ارتفاع این رقم در کشورمان حداکثر تا 4 متر است.

نیاز سرمایی :

نیاز سرمایی درختان به دوره سرمایی ویژه و هرساله ای گفته میشود که درخت در فصل پاییز و زمستان در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد قرار میگیرد. پس از این دوره سرمایی درخت گیلاس از خواب زمستانه خود بیدار شده و در سال جدید گلدهی خود را آغاز مینماید. نیاز سرمایی درخت گیلاس هارت بین 800 – 1600 ساعت میباشد.


ارقام دیگر نهال گیلاس