پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گیلاس تک دانه

نهال گیلاس تک دانه

درخت گیلاس تک دانه یک رقم اصلاح شده و با محصول دهی عالی در بیشتر شهرهای کشورمان است. این رقم در مناطقی با آب وهوای گرم و خشک؛ سرد و کوهستانی؛ معتدل و مرطوب رشد عالی دارد. شهرهایی با ارتفاع از سطح دریای بین 100 – 3000 متر بالاترین سازگاری را با رقم گیلاس تک دانه از خود نشان میدهند. نهال‌های گیلاس تک دانه از سال دوم باردهی خود را آغاز میکنند. باردهی حداکثری درختان پس از رسیدن به سن بلوغ در 5 سالگی و پس از آن، به 60 کیلوگرم میرسد. درخت گیلاس تک دانه عمر اقتصادی عالی تا 80 سال دارد. یعنی با خرید و کاشت رقم تک دانه در باغ و رسیدن درخت به سن بلوغ، باردهی حداکثری درخت تا 80 سال ادامه دارد.

جهت خرید نهال گیلاس تک دانه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گیلاس تک دانه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گیلاس تک دانه نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات گیلاس تک دانه

نهالستان غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال گیلاس تک دانه شناسنامه دار؛ با مجوزهای رسمی و معتبر میباشد. این مرکز دارای گواهینامه رسمی؛ مجوز رسمی از جهاد کشاورزی و شناسنامه معتبر میباشد.جهت مشاهده و خرید اینترنتی گیلاس تک دانه به وبسایت غرب نهال مراجعه فرموده و محصول مورد نظر خود را به سبد خرید بیافزایید. با خرید نهال گیلاس تک دانه از نهالستان غرب نهال شناسنامه معتبر نهال؛ گواهی سلامت؛ گواهی عاری از آفات و کارت قرنطینه را از ما دریافت نمایید. از خدمات پس از فروش نهال گیلاس تک دانه در نهالستان غرب نهال؛ گارانتی معتبر 2 ساله و پشتیبانی دائمی این مرکز میباشد.برای مشاهده انواع نهال گیلاس در نهالستان غرب نهال؛ برروی لینک روبرو (نهال گیلاس) کلیک کنید.

کشور سازنده :

درخت گیلاس تک دانه یک رقم بومی و ایرانی است. این رقم توسط متخصصین ما در نهالستان غرب نهال اصلاح و تولید میشود.

شروع محصول دهی :

شروع محصول دهی درختان گیلاس تک دانه در سال دوم است. البته باردهی درخت پس از رسیدن به سن بلوغ از پنجمین سال آغاز میشود.

گلدهی :

درخت گیلاس تک دانه یک رقم دیرگل است. درختان گیلاس تک دانه در اواسط فصل بهار (اواخر ماه فروردین تا اواسط ماه اردیبهشت) شکوفه زنی میکنند.

فاصله کاشت :

فاصله کاشت استاندارد رقم گیلاس تک دانه با توجه به رشد تاج درخت و سهولت در عبور و مرور وسایل نقلیه کشاورزی در بزرگسالی تعیین میشود. به طور متوسط فاصله کاشت رقم گیلاس تک دانه 4 در 4 متر مربع است.

میزان باردهی :

رقم گیلاس تک دانه یکی از ارقام با باردهی بالا و کیفیت مطلوب است. درخت گیلاس تک دانه بالغ قادر است تا 60 کیلوگرم باردهی سالیانه به همراه داشته باشد.

ارتفاع از سطح دریا :

ارتفاع از سطح دریا یکی از فاکتورهای تعیین کننده سازگاری و عدم سازگاری نهال است. درخت گیلاس تک دانه در ارتفاع از سطح دریای بین 100 – 3000 متر بالاترین سازگاری و بهترین عملکرد را از خود نشان میدهد. خوشبختانه بیش از 80 درصد باغ‌های کشور در این بازه ارتفاعی از سطح دریا قرار دارند.

پایه :

برای تکثیر رقم گیلاس تک دانه از آلبالو تلخ و پایه گزیلا استفاده میشود.

گرده افشان :

درخت گیلاس بارلت بهترین رقم گرده زا برای درختان گیلاس تک دانه به حساب میاید. برای بهبود عملیات گرده افشانی رقم گرده زا را با نسبت 1 بر 10 اصله از رقم اصلی در باغ بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار :

باردهی درخت گیلاس تک دانه به 35 تن در هکتار میرسد. درختان بالغ تا پایان عمر اقتصادی به باردهی باکیفیت؛ درشت و بازار پسند خود ادامه میدهند.

عمر اقتصادی :

عمر مفید درخت گیلاس تک دانه در صورت سازگاری با منطقه و ارتفاع از سطح دریا و آبیاری؛ کوددهی و نگهداری صحیح به بیش از 80 سال میرسد.

میزان آبیاری :

آبیاری درختان گیلاس تک دانه با توجه به شرایط اب وهوایی و اقلیمی و میزان بارندگی در منطقه تعیین میشود. به طور کلی درختان گیلاس تک دانه هر 7 – 10 روز یکبار آبیاری میشوند. در سالهای اول کاشت بهتر است فواصل آبیاری را کاهش دهید.

حداکثر ارتفاع درخت :

ارتفاع درخت گیلاس تک دانه در بزرگسالی حداکثر به 4 متر میرسد. شما میتوانید با انجام هرس فرمدهی در سالهای اول کاشت؛ ارتفاع درختان را تا حدودی کنترل کنید. ارتفاع کمتر درخت به برداشت آسانتر محصول و کاهش هزینه‌های نگهداری منجر خواهد شد.

نیاز سرمایی :

یکی از نیازهای مهم و سالیانه درختان گیلاس تک دانه؛ نیاز سرمایی میباشد. درختان گیلاس تک دانه در فصل پاییز و زمستان (دوره خواب) بین 800 تا 1600 ساعت در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد قرار میگیرند. پس از پایان این دوره سرمایی درخت از خواب زمستانه خود بیدار شده و به محصول دهی در سال جدید میپردازد.


ارقام دیگر نهال گیلاس