پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گیلاس دورون نری

نهال گیلاس دورون نری

درخت گیلاس دورون نری یکی از ارقام باکیفیت ایتالیایی است. که امروزه با انجام اصلاحات توسط نهالستان غرب نهال برای کاشت در بیشتر استان‌های کشور مناسب است. درخت گیلاس دورون نری را میتوانید در ارتفاع بین 100 – 3000 متر در مناطقی با اب وهوای گرم و خشک؛ سرد و کوهستانی و معتدل و مرطوب بکارید. و از سازگاری عالی و محصول دهی حداکثری درختان بهره مند شوید. باردهی رقم گیلاس دورون نری از سال پنجم کاشت که سن بلوغ درخت است آغاز میشود.

جهت خرید نهال گیلاس دورون نری کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گیلاس دورون نری کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گیلاس دورون نری نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات گیلاس دورون نری

این باردهی در طول عمر اقتصادی به 15 تن میرسد. عمر اقتصادی رقم دورون نری در صورت سازگاری با منطقه و نگهداری صحیح و آبیاری و کوددهی کافی به بیش از 60 سال میرسد. یعنی با خرید نهال گیلاس دورون نری و کاشت آن در باغ تا 60 سال پس از سن بلوغ درخت میتوانید از محصول دهی عالی؛ باکیفیت و بازار پسند درختان بهره مند شوید.نهالستان غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال گیلاس دورون نری در شمال غربی کشورمان است. این مرکز با دریافت مجوزهای معتبر و رسمی از سوی جهاد کشاورزی بیش از نیم قرن است که به فعالیت در حوزه تولید؛ اصلاح و فروش نهال گیلاس دورون نری و سایر ارقام نهال گیلاس میپردازد.برای خرید اینترنتی گیلاس درورن نری میتوانید در صفحه محصول؛ نهال را در تعداد دلخواه به سبد خرید بیافزایید. با خرید نهال گیلاس دورون نری شناسنامه دار؛ گواهی سلامت؛ کارت قرنطینه؛ گواهی عاری از آفات را از ما دریافت کنید. نهال‌های گیلاس دورون نری دارای گارانتی 2 ساله و پشتیبانی دائمی از سوی این مرکز میباشند.برای مشاهده انواع نهال گیلاس در نهالستان غرب نهال؛ برروی لینک مقابل (نهال گیلاس) کلیک کنید.

کشور سازنده :

درخت گیلاس دورون نری محصول کشور ایتالیا است. این رقم امروزه در بیشتر کشورهای اروپایی و آسیایی از جمله ایران کشت میشود.

شروع محصول دهی :

محصول دهی درخت گیلاس دورون نری از دومین سال آغاز میشود. البته باردهی حداکثری درختان گیلاس پس از سن بلوغ شروع میشود.

گلدهی :

گلدهی رقم گیلاس دورون نری از اواخر ماه فروردین تا اواسط ماه اردیبهشت ادامه دارد. به این ترتیب درخت گیلاس دورون نری دیرگل است.

فاصله کاشت :

برای کاشت نهال گیلاس دورون نری؛ توجه به فاصله کاشت استاندارد میتواند در بهبود دریافت نور و همچنین افزایش عملکرد درختان موثر باشد. بهترین فاصله برای کاشت این رقم فاصله 4 در 4 متر با الگوی مربعی است. در زمین‌های شیب دار به علت دریافت بهتر نور خورشید میتوانید فواصل کاشت را کمی کاهش دهید.

میزان باردهی :

باردهی حداکثری درختان در گرو کاشت در شرایط اب وهوایی و اقلیمی سازگار و همچنین نگهداری صحیح از درختان است. باردهی درخت گیلاس دورون نری به 35 کیلوگرم میرسد. آبیاری، هرس؛ کوددهی، سمپاشی و حفظ سلامت درختان برای دستیابی به محصول دهی حداکثری و سالیانه ضروری است.

ارتفاع از سطح دریا :

ارتفاع از سطح دریا یکی از مهم ترین فاکتورها در تعیین سازگاری و یا عدم سازگاری نهال است. ارتفاع از سطح دریای استاندارد کاشت رقم دورون نری بین 100 – 3000 متر است. اگر درخت گیلاس در ارتفاع تعیین شده کاشته نشود؛ ممکن است گلدهی؛ محصول دهی و یا رشد درخت با مخاطره مواجه شود.

پایه :

برای تکثیر رقم گیلاس دورون نری از آلبالو تلخ و پایه گزیلا استفاده میشود.

گرده افشان :

برای بهبود عملیات گرده افشانی و افزایش محصول دهی درختان؛ استفاده از یک رقم با گلهای سازگار ضروری است. رقم گیلاس بارلت بیشترین سازگاری را با رقم گیلاس دورون نری از خود نشان میدهد. شما باید رقم گرده زا (گیلاس بارلت) را با نسبت 1 بر 10 اصله از رقم اصلی (گیلاس دورون نری) در باغ بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار :

باردهی درخت گیلاس دورون نری پس از رسیدن به سن بلوغ و در سن 5 سالگی آغاز میشود. در صورت نگهداری صحیح و برطرف سازی نیاز درختان از زمان بلوغ و تا پایان عمر اقتصادی میتوانید از محصول دهی عالی درختان تا 15 تن در هکتار بهره مند شوید.

عمر اقتصادی :

عمر اقتصادی درخت گیلاس دورون نری در صورت سلامتی درختان به بیش از 60 سال میرسد. پس از پایان عمر اقتصادی؛ عملکرد درختان افت چشمگیری میابد.

میزان آبیاری :

آبیاری رقم گیلاس دورون نری به میزان بارندگی در منطقه و شرایط آب وهوایی وابسته است. به طور متوسط درخت گیلاس دورون نری هر 7 تا 10 روز یکبار به آبیاری نیاز دارد. درختان را در فصل بهار و تابستان آبیاری نمایید. بهترین روش برای ابیاری این رقم استفاده از آبیاری تحت فشار قطره ای است.

حداکثر ارتفاع درخت :

ارتفاع درختان گیلاس دورون نری به 4 متر میرسد. ارتفاع کمتر درختان به برداشت محصول آسان تر و نگهداری کم هزینه تر کمک میکند. باغداران برای کنترل ارتفاع درختان در سالهای اولیه کاشت درختان را هرس فرمدهی میکنند.

نیاز سرمایی :

نیاز سرمایی درختان گیلاس دورون نری بین 800 تا 1600 متر میباشد. درختان باید در فصل پاییز و زمستان در این دوره سرمایی ویژه تحت دمای کمتر از 7 درجه سانتی گراد قرار بگیرند. به این ترتیب پس از تکمیل خواب زمستانه از خواب بیدار شده و برای محصول دهی در سال جدید آماده میشوند.


ارقام دیگر نهال گیلاس