پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گیلاس لامبرت

نهال گیلاس لامبرت

درخت گیلاس لامبرت یک رقم آمریکایی است. متخصصین ما در نهالستان غرب نهال با انجام اصلاحات برروی این رقم آن را برای کاشت در بیش از 26 استان کشور با آب وهوای گرم و خشک؛ معتدل و مرطوب؛ سرد و کوهستانی تولید میکنند. بهترین ارتفاع از سطح دریا برای کاشت درختان لامبرت ارتفاع بین 100 تا 3000 متر است. این رقم با رسیدن به سن بلوغ در 5 سالگی باردهی حداکثری و با کیفیت تا 35 کیلوگرم خود را آغاز میکند. باردهی درخت گیلاس لامبرت تا 22 تن در هکتار است. درختان به این باردهی حداکثری و باکیفیت خود تا بیش از 55 سال ادامه میدهند.

جهت خرید نهال گیلاس لامبرت کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گیلاس لامبرت کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گیلاس لامبرت نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گیلاس لامبرت

نهالستان غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال گیلاس لامبرت واقع در شمال غربی کشور؛ شهر میاندوآب است. متخصصین ما در این مرکز با بهره گیری از دانش روز باغداری و استفاده از تجهیزات پیشرفته اقدام به تولید و اصلاح و عرضه انواع نهال گیلاس به سرتاسر کشور نموده اند.جهت مشاهده و خرید اینترنتی گیلاس لامبرت از وبسایت غرب نهال در صفحه محصول؛ رقم مورد نظرتان را به سبد خرید بیافزایید. با خرید نهال گیلاس لامبرت از غرب نهال شناسنامه نهال؛ کارت سلامت؛ گواهی عاری از آفات؛ کارت قرنطینه را از ما دریافت نمایید.کلیه نهال‌ها در غرب نهال دارای 2 سال گارانتی معتبر و پشتیبانی دائمی محصول از سوی این مرکز میباشند.

کشور سازنده :

رقم گیلاس لامبرت یک رقم آمریکایی است. امروزه درختان لامبرت اصلاح شده با کیفیت و سازگار با شرایط اقلیمی در کشورمان توسط نهالستان غرب نهال تولید و عرضه میشوند.

شروع محصول دهی :

باردهی درخت گیلاس لامبرت تنها 2 سال پس از کاشت آغاز خواهد شد. این باردهی در سنین جوانی درخت بسیار کم و محدود است. درخت لامبرت در 5 سالگی به بلوغ رسیده و باردهی حداکثری و باکیفیت خود را آغاز مینماید.

گلدهی :

دوره گلدهی رقم گیلاس لامبرت از اواخر ماه فروردین تا اواسط ماه اردیبهشت است. رقم گیلاس لامبرت دیرگل است. و کاشت آن حتی در مناطق سردسیری با احتمال سرمازدگی بهاره نیز امکان پذیر است.

فاصله کاشت :

هنگام ایجاد چاله‌های کاشت نهال گیلاس لامبرت؛ رشد ارتفاع و تاج درخت در بزرگسالی؛ نحوه برداشت محصول؛ عبور و مرور وسایل نقلیه باغی و همچنین شیب و نقشه زمین را در نظر داشته باشید. باغ گیلاس لامبرت با الگوی مربعی و در فواصل منظم 4 در 4 متر مربع ایجاد میشود. در زمین های شیب دار با دریافت نور مناسب میتوانید فواصل کاشت را تا 3 در 4 متر مربع کاهش دهید.

میزان باردهی :

باردهی درخت گیلاس بارلت در صورت کاشت در شرایط اقلیمی سازگار و نگهداری صحیح و آبیاری کافی معمولا به 35 کیلوگرم میرسد. درختان از سال پنجم به بعد باردهی حداکثری خود را آغاز میکنند.

ارتفاع از سطح دریا :

توجه به فاکتور ارتفاع از سطح دریا نشان دهنده سازگاری و یا عدم سازگاری یک رقم با باغ است. شما میتوانید رقم گیلاس بارلت را در ارتفاع بین 100 – 3000 متر از سطح دریا بکارید. خوشبختانه بیش از 80 درصد باغ‌ها در کشور در این ارتفاع از سطح دریا قرار دارند.

پایه :

آلبالو تلخ و پایه گزیلا پایه اصلی برای تکثیر رقم گیلاس لامبرت است.

گرده افشان :

یکی از بهترین و سازگار ترین ارقام گیلاس سازگار با نهال گیلاس لامبرت؛ رقم گیلاس بارلت است. شما باید رقم گرده زا و رقم اصلی را همزمان و با نسبت 1 بر 10 در باغ بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار :

حداکثر عملکرد درختان گیلاس لامبرت تا 22 تن در هکتار است. این باردهی هرساله با کیفیت بالا و درشت و بازار پسند بوده و هرساله سودآوری بسیار عالی را برای باغ به ارمغان خواهد داشت.

عمر اقتصادی :

رقم گیلاس لامبرت عمر اقتصادی نسبتا بالایی دارد. این رقم باردهی حداکثری و باکیفیت خود را از 5 سالگی آغاز نموده و در صورت برطرف سازی نیازهای درخت و حفظ سلامت آن؛ تا بیش از 55 سال به این باردهی حداکثری خود ادامه میدهد.

میزان آبیاری :

آبیاری به موقع و کافی درختان در حفظ سلامت آنها و بهبود عملکرد درختان موثر خواهد بود. باغ گیلاس لامبرت را با توجه به میزان بارندگی در منطقه و آب وهوا و فصل هر 7 – 10 روز یکبار آبیاری نمایید. بهترین روش برای آبیاری باغ گیلاس لامبرت؛ آبیاری تحت فشار بابلر است.

حداکثر ارتفاع درخت :

درختان گیلاس لامبرت اصلاح شده در بزرگسالی قادرند تا ارتفاع حداکثری 4 متر رشد نمایند.

نیاز سرمایی :

نیاز سرمایی به دوره سرمایی بین 800 تا 1600 ساعته گفته میشود. که درختان گیلاس لامبرت در فصل پاییز و زمستان در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد قرار میگیرند. پس از پایان این دوره سرمایی درخت گیلاس لامبرت از خواب زمستانه بیدار شده و به گلدهی در سال بعدی میپردازد.


ارقام دیگر نهال گیلاس