پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گیلاس مالیزیا

نهال گیلاس مالیزیا

اگر قصد احداث باغ گیلاس پربار در شهرتان را دارید؛ درخت گیلاس مالیزیا بهترین انتخاب برای شما محسوب میشود. درختان گیلاس مالیزیا با مقاومت عالی در برابر سرما؛ گرما؛ رطوبت و خشکی؛ یک انتخاب عالی حتی در شهرهای گرمسیری؛ سردسیری؛ و معتدل و مرطوب به حساب میایند. این درختان در بیش از 26 استان کشور با ارتفاع 100 – 3000 متر از سطح دریا رشد عالی دارند. نحوه عملکرد درختان و کیفیت محصولات به نوع نگهداری و برطرف سازی نیاز درختان وابسته است. در شرایط استاندارد یک درخت گیلاس مالیزیا بالغ قادر است تا 30 کیلوگرم باردهی سالیانه به همراه داشته باشد.

جهت خرید نهال گیلاس مالیزیا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گیلاس مالیزیا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گیلاس مالیزیا نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گیلاس مالیزیا

بعد از باردهی عالی؛ عمر اقتصادی بالا دومین نقطه قوت رقم مالیزیا محسوب میشود. درخت گیلاس مالیزیا قادر است تا بیش از 45 سال پس از رسیدن به سن بلوغ باردهی حداکثری خود را حفظ نماید.این یعنی سودآوری عالی؛ حداکثری، دائمی برای شما!برای خرید نهال گیلاس مالیزیا به مراکز معتبر فروش نهال گیلاس مالیزیا مجوز دار در سرتاسر کشور مراجعه نمایید.جهت افزایش رفاه شما باغداران محترم و سهولت در امر خرید محصول؛ امکان خرید اینترنتی گیلاس مالیزیا از طریق وبسایت غرب نهال فراهم شده است. شما عزیزان از این پس میتوانید محصول مورد نظر خود را از طریق صفحه جاری به سبد محصول بیافزایید. نهال گیلاس مالیزیا شناسنامه دار به همراه کارت سلامت، گواهی عاری از آفات؛ کارت قرنطینه و کارت گارانتی معتبر 2 ساله و پشتیبانی دائمی برای شما عزیزان در سرتاسر کشور ارسال میشود.

کشور سازنده :

درخت گیلاس مالیزیا برای اولین بار در کشور ایتالیا اصلاح و تولید شد. بنابراین یک رقم ایتالیایی شناخته میشود. البته سایر کشورهای اروپایی و آسیایی از جمله ایران با انجام اصلاحات این رقم را در باغ‌های خود کشت میکنند.

شروع محصول دهی :

شروع محصول دهی نهال گیلاس مالیزیا از دومین سال است. البته باردهی درخت در سنین اولیه جوانی معمولا کمتر است. و با رسیدن به سن بلوغ به میزان حداکثری خود میرسد.

گلدهی :

گیلاس مالیزیا یک رقم دیرگل است. دوره گلدهی این رقم در اواسط فصل بهار است. بنابراین شما میتوانید درختان مالیزیا را حتی در مناطقی با احتمال سرمازدگی بهاره نیز بکارید.

فاصله کاشت :

فاصله کاشت درخت گیلاس مالیزیا باتوجه به رشد ارتفاع و تاج در بزرگسالی؛ نوع برداشت محصول، تردد ماشین آلات باغداری؛ شیب و نقشه زمین تعیین میشود. درختان گیلاس مالیزیا را در فواصل استاندارد 4 در 4 متر مربع بکارید. از کاشت نهال در مناطق سایه و یا در نزدیکی دیوار بپرهیزید.

میزان باردهی :

باردهی رقم گیلاس مالیزیا بسیار عالی و باکیفیت است. این رقم در طول عمر اقتصادی خود قادر است تا بیش از 30 کیلوگرم محصول دهی عالی به همراه داشته باشد.

ارتفاع از سطح دریا :

ارتفاع مناسب و استاندارد از سطح دریا برای احداث باغ گیلاس مالیزیا بین 100 – 3000 متر است. درخت گیلاس مالیزیا با شرایط اقلیمی در این ارتفاع بهترین سازگاری و گیرایی را داشته و در صورت کاشت در این مناطق بالاترین محصول دهی را به همراه خواهد داشت.

پایه :

برای تکثیر رقم گیلاس مالیزیا از آلبالو تلخ و پایه گزیلا استفاده میشود.

گرده افشان :

سازگاری گل‌های رقم گرده زا و رقم اصلی در بهبود عملیات گرده افشانی و در نتیجه بهبود محصول دهی درختان تاثیرگذار است. گیلاس سم بهترین گرده زا برای درختان گیلاس مالیزیا محسوب میشود. که باید همزمان با کاشت رقم اصلی و با نسبت 1 بر 10 در باغ کاشته بشود.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار :

رقم گیلاس مالیزیا یک رقم پرمحصول و با سوددهی عالی در باغ است. درختان گیلاس مالیزیا در شرایط استاندارد قادر به باردهی تا بیش از 20 تن در هکتار هستند. باردهی در طول دوره عمر اقتصادی در صورت برطرف سازی نیاز آبیاری؛ کوددهی و سمپاشی و… درختان، به بیشترین مقدار خود میرسد.

عمر اقتصادی :

رقم گیلاس مالیزیای بالغ محصول دهی حداکثری خود را آغاز نموده و در صورت سلامتی قادر است تا بیش از 45 سال به این باردهی اقتصادی خود ادامه دهد.

میزان آبیاری :

آبیاری باغ گیلاس مالیزیا در هر شهری با آب وهوا و شرایط اقلیمی متفاوت است. در مناطقی با بارندگی متوسط هر 7 – 10 روز یکبار باغ گیلاس مالیزیا را آبیاری کنید. درختان در سالهای اولیه کاشت نیاز بیشتری به آبیاری دارند. همچنین آبیاری در فصل گرم (فصل تابستان) و فصل رشد درختان (فصل بهار) انجام میشود. با رفع نیاز آبیاری درختان به حفظ سلامت درختان؛ بهبود محصول دهی و افزایش کیفیت محصولات؛ همچنین افزایش عمر اقتصادی درختان کمک کنید.

حداکثر ارتفاع درخت :

براساس مشاهدات ارتفاع حداکثری درختان گیلاس مالیزیا تا 4 متر است.

نیاز سرمایی :

یکی از نیازهای مهم و هرساله درختان گیلاس مالیزیا؛ نیاز سرمایی درختان است. این نیاز سرمایی به صورت یک دوره سرمایی هرساله بین 800 تا 1600 ساعت در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد میباشد. با گذر از این دوره سرمایی درخت از خواب زمستانه بیدار شده و گلدهی در سال بعد خود را آغاز میکند.


ارقام دیگر نهال گیلاس