پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گیلاس فرنگی

نهال گیلاس فرنگی

آیا میدانید نهال گیلاس فرنگی بهترین انتخاب برای مناطق سردسیری؛ گرمسیری و حتی معتدل است؟ شما میتوانید نهال‌های گیلاس فرنگی را در مناطقی با ارتفاع 100 – 3000 متر از سطح دریا بکارید. و از سازگاری پذیری عالی و عملکرد بالای درختان بهره مند شوید. باردهی درخت گیلاس فرنگی بالغ به طور متوسط تا 15 تن در هکتار است. درختان تا 55 سال پس از بلوغ به این باردهی عالی و اقتصادی خود ادامه میدهند.

جهت خرید نهال گیلاس فرنگی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گیلاس فرنگی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گیلاس فرنگی نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گیلاس فرنگی

نهالستان غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال گیلاس فرنگی شناسنامه دار در کشور میباشد. که کلیه مدارک معتبر و رسمی را از جهاد کشاورزی دریافت نموده است. این مرکز با بیش از نیم قرن تجربه کلیه ارقام نهال گیلاس را برای کاشت در سرتاسر کشور تولید و عرضه مینماید.از این پس برای خرید اینترنتی گیلاس فرنگی کافیست در وبسایت غرب نهال و در صفحه محصول؛ رقم نهال مورد نظرتان را به سبد خرید بیافزایید. با خرید نهال گیلاس فرنگی از وبسایت غرب نهال؛ مرکز فروش نهال گیلاس فرنگی در کشور؛ کلیه نهال‌ها به همراه شناسنامه رسمی نهال؛ گواهی سلامت؛ گواهی عاری از افات؛ کارت قرنطینه برای شما باغداران محترم در سرتاسر کشور ارسال میشوند. با خرید نهال گیلاس از غرب نهال گارانتی معتبر 2 ساله و پشتیبانی دائمی را از ما دریافت کنید.برای مشاهده انواع نهال گیلاس در وبسایت غرب نهال کافیست برروی لینک مقابل (نهال گیلاس) کلیک فرمایید.

کشور سازنده :

کشور فرانسه اولین تولید کننده نهال گیلاس فرنگی در دنیا شناخته میشود. این رقم امروزه با تلاش متخصصین ما در نهالستان غرب نهال برای کاشت در باغ‌های کشورمان تولید و عرضه میشود.

شروع محصول دهی :

باردهی درخت گیلاس فرنگی اصلاح شده از دومین سال آغاز میشود. لازم به ذکر است باردهی حداکثری درختان پس از رسیدن به سن بلوغ در 5 سالگی آغاز خواهد شد.

گلدهی :

درخت گیلاس فرنگی میان گل است. گلدهی این درختان معمولا در اوایل ماه فروردین آغاز میشود. در مناطقی با زمستان‌های طولانی و احتمال سرمازدگی بهاره بهتر است از کاشت این رقم صرف نظر کنید.

فاصله کاشت :

فاصله استاندارد کاشت نهال گیلاس فرنگی با توجه به نقشه و شیب زمین، و رشد تاج و ارتفاع درخت در بزرگسالی؛ همچنین لزوم دریافت نور خورشید تعیین میشود. از آنجایی که درخت گیلاس فرنگی در بزرگسالی تاج متوسطی دارد. شما میتوانید این درختان را در فاصله 4 در 4 متر از یکدیگر بکارید. در زمین‌های شیب دار و با دریافت نور کافی میتوانید فواصل کاشت را تا 3 در 4 متر کاهش دهید.

میزان باردهی :

باردهی درخت در طول عمر اقتصادی حداکثری؛ با کیفیت بالا و بازار پسند است. در صورت کاشت نهال گیلاس فرنگی در شرایط آب وهوایی و اقلیمی سازگار؛ باردهی این رقم به 25 کیلوگرم میرسد.

ارتفاع از سطح دریا :

ارتفاع از سطح دریا در واقع نشان دهند سازگاری و یا عدم سازگاری یک رقم با شرایط آب وهوایی و اقلیمی در باغ است. تحقیقات نشان میدهد درختان گیلاس فرنگی در ارتفاع 100 – 3000 متر از سطح دریا بهترین عملکرد را از خود به نمایش میگذارند. بی توجهی به ارتفاع سازگار موجب سوختن محصول؛ یا درخت 2 تا 3 سال پس از کاشت خواهد شد.

پایه :

از آلبالو تلخ و پایه گزیلا برای تکثیر رقم گیلاس فرنگی استفاده میشود.

گرده افشان :

برای بهبود عملیات گرده افشانی درخت گیلاس فرنگی؛ با نسبت 10 بر 1؛ نهال گیلاس‌ هارت در باغ بکارید. درخت گرده زا و رقم اصلی را همزمان در باغ بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار :

باردهی اقتصادی و حداکثری ارقام گیلاس فرنگی به طور متوسط تا 15 تن در هکتار است. در صورت کاشت رقم در شرایط آب وهوایی و اقلیمی سازگار؛ همچنین نگهداری و ابیاری و کوددهی کافی و حفظ سلامت درختان قادرند به بیشترین عملکرد خود در هکتار دست یابند.

عمر اقتصادی :

عمر اقتصادی بالا یکی از مزایای خرید نهال گیلاس فرنگی برای کاشت در باغ است. با خرید و کاشت نهال گیلاس فرنگی در باغ و رسیدن به سن بلوغ در صورت حفظ سلامتی، درختان قادرند باردهی حداکثری خود را تا بیش از 55 سال حفظ کنند. با پایان عمر اقتصادی باردهی درختان نیز افت نموده و برای عرضه در بازار مناسب نیست.

میزان آبیاری :

برای برطرف سازی نیاز آبی درختان گیلاس فرنگی با توجه به میزان بارندگی در منطقه؛ شرایط آب وهوایی؛ فصل و سن درخت؛ باغ گیلاس فرنگی را هر 7 – 10 روز یکبار آبیاری نمایید. آبیاری درختان در فصل بهار و تابستان و با روش آبیاری تحت فشار قطره ای انجام میشود. درختان جوان نیاز بیشتری به آبیاری دارند.

حداکثر ارتفاع درخت :

درختان رقم گیلاس فرنگی اصلاح شده قادرند تا ارتفاع 4 متری رشد کنند. ارتفاع کمتر این درختان باعث کاهش هزینه‌های نگهداری و برداشت محصول خواهد شد. از این رو برخی از باغداران با انجام هرس فرم در سالهای اولیه کاشت نهال؛ ارتفاع درخت را تا حدودی کنترل میکنند.

نیاز سرمایی :

درخت گیلاس فرنگی برای بیدار شدن از خواب زمستانه و آغاز گلدهی در سال جدید نیاز دارد تا در فصل پاییز و زمستان بین 800 تا 1600 ساعت در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد قرار بگیرد. درخت این نیاز را از سرمای هوا در فصل پاییز و زمستان دریافت میکند.


ارقام دیگر نهال گیلاس