پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گیلاس سفید

نهال گیلاس سفید

درخت گیلاس سفید یکی از پرمحصول ترین ارقام فرانسوی است. که با انجام اصلاحات امروزه در بیشتر استان‌های کشور کشت میشود. بهترین ارتفاع از سطح دریا برای کاشت رقم گیلاس سفید بین 100 – 3000 متر است. درختان گیلاس سفید بهترین عملکرد خود را در باغ‌هایی با آب وهوای گرم و خشک؛ سرد و کوهستانی؛ معتدل و مرطوب از خود نشان میدهند. درخت گیلاس سفید بالغ قادر به محصول دهی باکیفیت؛ بازار پسند و عالی تا 15 تن در هکتار است. لازم به ذکر است باردهی حداکثری رقم گیلاس سفید از سن بلوغ درخت آغاز شده و تا بیش از 60 سال ادامه میابد.

جهت خرید نهال گیلاس سفید کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گیلاس سفید کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گیلاس سفید نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گیلاس سفید

نهالستان غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال گیلاس سفید در کشورمان است. که دارای مدارک رسمی و معتبر از سوی جهاد کشاورزی؛ گواهی فعالیت و شناسنامه رسمی میباشد. غرب نهال بیش از نیم قرن است که در حوزه تولید؛ اصلاح و فروش نهال گیلاس سفید و ارسال به سرتاسر کشور فعالیت میکند.از این پس برای خرید اینترنتی گیلاس سفید کافیست در صفحه محصول؛ نهال مورد نظرتان را در تعداد دلخواه به سبد خرید بیافزایید. با خرید نهال گیلاس سفید از نهالستان غرب نهال مرکز اصلی فروش نهال گیلاس سفید واقع در شمال غربی کشور؛ کارت سلامت؛ شناسنامه نهال؛ گواهی عاری از آفات؛ کارت قرنطینه؛ کارت گارانتی تضمین کیفیت 2 ساله و پشتیبانی مادام العمر را از ما دریافت کنید.برای مشاهده انواع نهال گیلاس در وبسایت غرب نهال کافیست برروی لینک مقابل (نهال گیلاس) کلیک فرمایید.

کشور سازنده :

درخت گیلاس سفید محصول کشور فرانسه است. با تلاش کارشناسان ما در نهالستان غرب نهال، این رقم اصلاح شده برای کاشت در بیشتر شهرهای کشور مناسب است.

شروع محصول دهی :

تنها 2 سال پس از کاشت درخت گیلاس سفید باردهی خود را آغاز میکند. این باردهی در ابتدا کمتر است و با رسیدن به سن بلوغ رفته رفته محصول دهی درختان افزایش میابد.

گلدهی :

گلدهی درخت گیلاس سفید در اوایل فصل بهار و ماه فروردین انجام میشود. این رقم میان گل است. از این رو بهتر است در مناطقی با احتمال سرمازدگی بهاره کاشته نشود.

فاصله کاشت :

فاصله کاشت درختان گیلاس سفید 3 در 4 متر است. با وجود این فاصله تردد ماشین آلات باغداری و برداشت محصول با سهولت انجام شده؛ و درختان به خوبی نور خورشید را دریافت میکنند. درخت گیلاس سفید 8 ساعت در طول روز باید در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرد. از کاشت درخت در کنار دیوار و یا سایه خودداری فرمایید.

میزان باردهی :

میزان باردهی درخت گیلاس سفید بالغ به 25 کیلوگرم میرسد. باردهی عالی و باکیفیت درختان تا پایان عمر اقتصادی ادامه دارد.

ارتفاع از سطح دریا :

هریک از درختان گیلاس قادرند در شرایط آب وهوایی و اقلیمی در ارتفاع خاصی از سطح دریا بهترین عملکرد را داشته باشند. ارتفاع از سطح دریای سازگار برای احداث باغ گیلاس سفید بین 100 – 3000 متر است. در صورت عدم توجه به ارتفاع از سطح دریای مطلوب نهال؛ ممکن است درختان 3 تا 4 سال پس از کاشت به طور کامل بسوزند.

پایه :

از آلبالو تلخ و پایه گزیلا برای تکثیر درخت گیلاس سفید استفاده میشود.

گرده افشان :

گلهای رقم گیلاس بینگ بیشترین سازگاری را با درختان گیلاس سفید از خود نشان میدهند. برای بهبود عملیات گرده افشانی؛ رقم گیلاس بینگ را با نسبت 1 بر 10 و همزمان با کاشت نهال گیلاس سفید در باغ بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار :

بیشترین باردهی درختان گیلاس سفید به 15 تن در هکتار میرسد. با کاشت نهال در شرایط اب وهوایی و اقلیمی سازگار و نگهداری صحیح، درختان پس از رسیدن به سن بلوغ این باردهی حداکثری خود را آغاز میکنند.

عمر اقتصادی :

عمر اقتصادی حداکثری درخت گیلاس سفید به 60 سال میرسد. عمر اقتصادی بالا در کنار محصول دهی عالی؛ سودآوری بالایی را برای شما به همراه خواهد داشت.

میزان آبیاری :

برای آبیاری درختان گیلاس سفید باید به میزان بارندگی در منطقه؛ فصل و شرایط آب وهوایی توجه فرمایید. درختان گیلاس سفید هر 7 – 10 روز یکبار به آبیاری نیاز دارند. آبیاری این درختان بهتر است به روش آبیاری تحت فشار قطره ای انجام شود. در سالهای اولیه کاشت نهال فواصل ابیاری را کاهش دهید.

حداکثر ارتفاع درخت :

درخت گیلاس سفید دارای ارتفاع متوسط است. ارتفاع این رقم در بزرگسالی حداکثر به 4 متر میرسد.

نیاز سرمایی :

درختان گیلاس سفید برای تکمیل خواب زمستانه و بهبود عملکردشان در سال جدید نیازمند به گذراندن یک دوره سرمایی ویژه هرساله میباشند. این رقم باید در فصل پاییز و زمستان بین 800 تا 1600 ساعت تحت دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد قرار بگیرد.


ارقام دیگر نهال گیلاس