پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گیلاس صورتی لواسان

نهال گیلاس صورتی لواسان

درخت گیلاس صورتی لواسان یک رقم بومی و ایرانی است. این رقم در نهالستان غرب نهال با بالاترین کیفیت اصلاح و تولید میشود. درختان جوان در 5 سالگی و با رسیدن به سن بلوغ باردهی حداکثری خود را آغاز میکنند. هرچه نگهداری (آبیاری؛ کوددهی، سمپاشی) درختان بهتر انجام شود. کیفیت باردهی و عملکرد؛ همچنین عمر اقتصادی درختان نیز افزایش میابد. درخت گیلاس صورتی لواسان بالغ قادر است تا 20 تن در هکتار باردهی باکیفیت و اقتصادی به همراه داشته باشد. یکی از دلایل خرید نهال گیلاس صورتی لواسان از نگاه باغداران؛ عمر اقتصادی بالای این رقم است. تحقیقات نشان میدهد درخت گیلاس صورتی لواسان بالغ در صورت سلامتی قادر است تا بیش از 60 سال به باردهی حداکثری خود ادامه دهد. بهترین شهرها برای کاشت نهال گیلاس صورتی لواسان شهرهایی با آب وهوای گرم و خشک، سرد و کوهستانی، و معتدل و مرطوب؛ با ارتفاع از سطح دریای بین 100 تا 3000 متر میباشد.

جهت خرید نهال گیلاس صورتی لواسان کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گیلاس صورتی لواسان کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گیلاس صورتی لواسان نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گیلاس صورتی لواسان

خرید نهال گیلاس صورتی لواسان باکیفیت و اصلاح شده تنها در مراکز معتبر فروش نهال گیلاس صورتی لواسان در سرتاسر کشور امکان پذیر است. شما باغداران محترم در سرتاسر کشور از این پس میتوانید با مراجعه به وبسایت غرب نهال اقدام به خرید اینترنتی گیلاس صورتی لواسان نمایید. نهال‌های گیلاس در غرب نهال همگی شناسنامه دار بوده و به همراه کارت سلامت؛ گواهی عاری از آفت؛ کارت قرنطینه و گارانتی معتبر و رسمی 2 ساله و پشتیبانی دائمی برای شما در سرتاسر کشور ارسال میشوند.برای مشاهده انواع نهال گیلاس تولید شده در نهالستان غرب نهال برروی لینک مقابل (نهال گیلاس) کلیک کنید.

کشور سازنده :

نهال گیلاس صورتی لواسان همانطور که از نام آن پیداست متعلق به کشور ایران و در شهر لواسان است.

شروع محصول دهی :

باردهی این درختان گیلاس در سال دوم پس از کاشت آغاز میشود.

گلدهی :

درخت گیلاس صورتی لواسان یک رقم دیرگل است. دوره گلدهی درختان در مدت زمان کوتاهی بین اواخر فروردین ماه تا اواسط اردیبهشت ماه انجام میشود.

فاصله کاشت :

برای کاشت رقم گیلاس صورتی لواسان باید رشد ارتفاع و تاج درخت در بزرگسالی و نیاز آن به دریافت نور خورشید را در نظر بگیرید. به این ترتیب بهترین فاصله کاشت درختان با الگوی مربعی فاصله 4 در 4 متر مربع است. درخت گیلاس صورتی لواسان نیاز دارد تا 8 ساعت از روز را در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرد. از این رو از کاشت درخت در نزدیکی دیوار و یا مناطق سایه خودداری فرمایید.

میزان باردهی :

رقم گیلاس صورتی لواسان یکی از ارقام سازگار با بیشتر شهرهای کشورمان است. که در صورت برطرف سازی نیازهای نهال در سن بلوغ و تا پایان عمر اقتصادی قادر است تا 30 کیلوگرم باردهی به همراه داشته باشد.

ارتفاع از سطح دریا :

درخت گیلاس صورتی لواسان قادر است در بیشتر شرایط اقلیمی و ارتفاع از سطح دریا به خوبی رشد نماید. تحقیقات نشان میدهد شما میتوانید رقم گیلاس صورتی لواسان را در ارتفاع از سطح دریا بین 100 – 3000 متر بکارید. خوشبختانه بیش از 80 درصد باغ‌ها در کشورمان در این بازه ارتفاعی قرار دارند.

پایه :

رقم گیلاس صورتی لواسان از طریق آلبالو تلخ و پایه گزیلا تکثیر میشود.

گرده افشان :

اگر میخواهید با بهبود گلدهی درختان؛ باردهی آنها را نیز افزایش دهید. توصیه میکنیم رقم گرده زای سازگار با گلهای درخت اصلی را در باغ بکارید. درخت گیلاس بارلت بهترین گرده زا برای درخت گیلاس صورتی لواسان محسوب میشود. برای انجام بهتر عملیات گرده افشانی رقم گرده زا (گیلاس بارلت) را همزمان با رقم اصلی (گیلاس صورتی لواسان) با نسبت 1 بر 10 در باغ بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار :

درخت گیلاس صورتی لواسان باردهی اقتصادی و با کیفیت بالای خود را از زمان بلوغ درخت آغاز میکند. این رقم در صورت کاشت در محیط سازگار و آبیاری و کوددهی کافی به بیشترین محصول دهی خود دست میابد. بالاترین باردهی درخت گیلاس صورتی لواسان تا 20 تن در هکتار است.

عمر اقتصادی :

عمر اقتصادی بالای درخت گیلاس صورتی لواسان نشان میدهد با یکبار خرید و کاشت این رقم درختان قادرند تا بیش از 60 سال برای شما سودآوری حداکثری و اقتصادی به همراه داشته باشند.

میزان آبیاری :

آبیاری کافی و صحیح به بهبود رشد و عملکرد درختان کمک میکند. باغ گیلاس صورتی لواسان را با توجه به میزان بارندگی در منطقه؛ سن نهال؛ فصل؛ هر 7 تا 10 روز یکبار آبیاری نمایید. بهترین روش آبیاری درختان صورتی لواسان استفاده از آبیاری تحت فشار قطره ای است. این روش آبیاری علاوه بر افزایش راندمان آبیاری؛ و کاهش مصرف آب؛ از رشد علف هرز در باغ؛ و انتشار بیماری و افت در باغ نیز جلوگیری میکند.

حداکثر ارتفاع درخت :

با انجام اصلاحات برروی رقم گیلاس صورتی لواسان توسط نهالستان غرب نهال این رقم قادر است حداکثر تا ارتفاع 4 متر رشد نماید. ارتفاع متوسط این رقم به برداشت محصول آسان تر و نگهداری کم هزینه تر کمک میکند.

نیاز سرمایی :

نیاز سرمایی به دوره سرمایی 800 تا 1600 ساعته گفته میشود که در طی آن درخت گیلاس صورتی لواسان در دمای کمتر از 7 درجه سانتی گراد قرار میگیرد. به وسیله این دوره سرمایی هرساله در فصل پاییز و زمستان درخت از خواب زمستانه خود بیدار شده و در سال بعد گلدهی خود را آغاز میکند.


ارقام دیگر نهال گیلاس