پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گیلاس گلد

نهال گیلاس گلد

درخت گیلاس گلد یک رقم آمریکایی است که توانایی سازگاری و رشد در بیشتر شهرهای کشورمان را نیز دارد. این رقم با شرایط آب وهوایی و اقلیمی در بیش از 26 استان کشور سازگار است. و شما میتوانید درخت گیلاس گلد را در مناطق سردسیری؛ گرمسیری؛ و معتدل با ارتفاع از سطح دریای بین 100 – 3000 متر بکارید.باردهی این درختان از سال دوم پس از کاشت آغاز میشود. ولی برای دستیابی به باردهی حداکثری بهتر است تا سن بلوغ درخت (5 سالگی نهال) صبر کنید. باردهی حداکثری درختان گیلاس گلد به 20 تن در هکتار میرسد. درختان گیلاس گلد در صورت سلامتی و آبیاری و کوددهی کافی قادرند تا بیش از 60 سال به این باردهی حداکثری خود ادامه دهند.

جهت خرید نهال گیلاس گلد کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گیلاس گلد کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گیلاس گلد نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گیلاس گلد

جهت رفاه حال شما باغداران محترم از این پس امکان خرید اینترنتی گیلاس گلد از طریق وبسایت غرب نهال فراهم شده است. شما باغداران محترم در هر شهری که هستید به راحتی و با چند کلیک میتوانید نهال مورد نظرتان را در صفحه محصول به سبد خرید بیافزایید. با خرید نهال گیلاس گلد از نهالستان غرب نهال؛ مرکز فروش نهال گیلاس گلد به سرتاسر کشور؛ کلیه نهال‌ها به همراه شناسنامه نهال؛ گارانتی معتبر 2 ساله؛ گواهی عاری از آفات؛ کارت سلامت و کارت قرنطینه به همراه پشتیبانی دائمی برای شما در سرتاسر کشور ارسال میشوند.برای مشاهده انواع نهال گیلاس تولید شده در نهالستان غرب نهال؛ بزرگترین تولید کننده نهال گیلاس گلد و سایر ارقام گیلاس در کشور؛ کافیست برروی لینک روبرو (نهال گیلاس) کلیک کنید.

کشور سازنده :

درخت گیلاس گلد یکی از ارقام شناخته شده و با کیفیت آمریکایی است. این رقم با انجام اصلاحات توسط نهالستان غرب نهال برای کاشت در شرایط اقلیمی در سرتاسر کشور مناسب سازی شده است.

شروع محصول دهی :

درخت گیلاس گلد در دومین سال محصول دهی خود را آغاز میکند. باردهی درخت در سالهای اولیه پس از کاشت معمولا کمتر است.

گلدهی :

گلدهی رقم گیلاس گلد از اواخر ماه فروردین تا اواسط ماه اردیبهشت ادامه دارد. این رقم دیرگل است. از این رو میتوانید آن را در شهرهایی با احتمال سرمازدگی ناگهانی بهاره نیز بکارید.

فاصله کاشت :

فاصله استاندارد برای کاشت رقم گیلاس گلد با توجه به نقشه و شیب زمین؛ همچنین رشد ارتفاع و تاج درخت در بزرگسالی تعیین میشود. این فاصله برای باغ گیلاس گلد به طور متوسط 4 در 4 متر مربع است. البته در باغ‌های شیب دار با شیب جنوبی میتوانید فواصل کاشت را کمی کاهش دهید. با وجود این فاصله عبور و مرور وسایل نقلیه باغداری نیز در باغ با سهولت انجام میشود.

میزان باردهی :

رقم گیلاس گلد باردهی مناسبی دارد. درختان بالغ گلد در صورت کاشت در شرایط اقلیمی سازگار و رفع نیازهای درخت قادرند تا 30 کیلوگرم باردهی سالیانه به همراه داشته باشند.

ارتفاع از سطح دریا :

ارتفاع استاندارد برای کاشت درخت گیلاس گلد بین 100 – 3000 متر از سطح دریا میباشد. درختان اگر در ارتفاع استاندارد خود کاشته نشوند؛ ممکن است 2 تا 3 سال پس از کاشت بسوزند.

پایه :

برای تکثیر رقم گیلاس گلد از آلبالو تلخ و پایه گزیلا استفاده میشود.

گرده افشان :

هنگام کاشت رقم گیلاس گلد، رقم گرده زای سازگار را در باغ بکارید. درخت گیلاس‌ هارت بهترین سازگاری را با درختان گلد دارد. بهتر است این رقم را با نسبت 1 بر 10 و همزمان با کاشت رقم اصلی در باغ بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار :

باردهی درختان گیلاس گلد بسیار عالی و با کیفیت است. این رقم در صورت سازگاری و برطرف سازی نیاز درخت قادر به محصول دهی تا 20 تن در هکتار خواهد بود. این باردهی حداکثری و عالی تا پایان عمر اقتصادی درختان ادامه دارد.

عمر اقتصادی :

رقم گیلاس گلد یکی از بالاترین عمرهای اقتصادی را در بین سایر ارقام گیلاس به خود اختصاص داده است. این رقم پس از رسیدن به سن بلوغ در 5 سالگی تا بیش از 60 سال به محصول دهی حداکثری خود ادامه میدهد. باردهی درختان در طول عمر اقتصادی با کیفیت؛ درشت و یکدست و با سودآوری بالا انجام میشود.

میزان آبیاری :

آبیاری درخت گیلاس به شرایط آب وهوایی و اقلیمی و میزان بارندگی در منطقه وابسته است. به طور کلی درختان گیلاس گلد را هر 7 – 10 روز یکبار آبیاری نمایید. آبیاری درختان در فصل گرم سال و فصل رشد درختان در فواصل زمانی اعلام شده و منظم انجام میشود. در فصل پاییز و زمستان نیازی به ابیاری درخت وجود ندارد. لازم به ذکر است درختان در سالهای اولیه کاشت؛ نیاز بیشتری به آبیاری دارند.

حداکثر ارتفاع درخت :

رقم گیلاس گلد با انجام اصلاحات قادر است تا ارتفاع 4 متری رشد کند. رشد متوسط ارتفاع این رقم به برداشت محصول آسان تر و نگهداری کم هزینه تر از درختان کمک میکند.

نیاز سرمایی :

یکی از نیازهای مهم و هرساله درختان گیلاس گلد؛ نیاز سرمایی میباشد. نیاز سرمایی به دوره زمانی گفته میشود که درخت در فصل پاییز و زمستان در دمای کمتر از 7 درجه سانتی گراد قرار میگیرد. این دوره سرمایی برای رقم گیلاس گلد بین 800 تا 1600 ساعت است. و پس از آن درخت از خواب زمستانه بیدار شده و در فصل بهار گلدهی خود را آغاز میکند.


ارقام دیگر نهال گیلاس