پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گیلاس لیندا

نهال گیلاس لیندا

آیا میدانید درخت گیلاس لیندا یکی از پربارترین ارقام مجارستانی در کشور شناخته میشود؟ رقم گیلاس لیندا با سازگاری عالی با شرایط آب وهوایی و اقلیمی مختلفی که دارد. برای کاشت در بیش از 26 استان کشور با آب وهوای گرم و خشک؛ سرد و کوهستانی؛ معتدل و مرطوب مناسب است. ارتفاع از سطح دریای این رقم بین 100 – 3000 متر است. شما میتوانید رقم گیلاس لیندا را در بیش از 80 درصد باغ ها در کشور بکارید.

جهت خرید نهال گیلاس لیندا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گیلاس لیندا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گیلاس لیندا نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گیلاس لیندا

درخت گیلاس لیندا از سال پنجم باردهی اقتصادی و حداکثری خود را آغاز میکند. این باردهی تا 30 کیلوگرم و بیش از 20 تن در هکتار است. عمر مفید یا اقتصادی یکی دیگر از فاکتورهای تاثیر گذار در خرید نهال گیلاس لیندا محسوب میشود. این درختان قادرند تا بیش از 50 سال پس از سن بلوغ به باردهی اقتصادی خود ادامه دهند. پس از پایان عمر اقتصادی؛ باردهی رقم افت چشمگیری میابد.فروش نهال گیلاس لیندا تنها در مراکز معتبر و مجوز دار از سوی جهاد کشاورزی در سرتاسر کشور امکان پذیر است.نهالستان غرب نهال تولید کننده نهال گیلاس لیندا شناسنامه دار در کشور میباشد. که به همراه کلیه نهال‌های تولید شده شناسنامه معتبر؛ کارت سلامت؛ گواهی عاری از آفت؛ کارت قرنطینه ارائه میدهد. نهال‌ها در غرب نهال دارای 2 سال گارانتی معتبر و پشتیبانی دائمی از سوی این مرکز میباشند.جهت افزایش رفاه باغداران محترم از این پس امکان خرید اینترنتی گیلاس لیندا در سرتاسر کشور امکان پذیر است. برای خرید نهال گیلاس لیندا کافیست در صفحه جاری؛ محصول مورد نظرتان را به سبد خرید بیافزایید.

کشور سازنده :

خواستگاه ابتدایی رقم گیلاس لیندا؛ کشور مجارستان است.

شروع محصول دهی :

درختان گیلاس لیندا از دومین سال باردهی خود را در حجم محدود آغاز میکنند. سن بلوغ این رقم در 5 سالگی میباشد.

گلدهی :

درخت گیلاس لیندا دیرگل است. دوره گلدهی درختان در اواسط فصل بهار و از اواخر فروردین ماه تا اواسط ماه اردیبهشت میباشد.

فاصله کاشت :

فاصله کاشت استاندارد درختان گیلاس لیندا با الگوی مربعی 4 در 4 متر مربع است. با کاشت درخت در این فاصله، شاخه و برگ تاج درخت به خوبی نور خورشید را دریافت میکنند. درخت گیلاس لیندا نیاز دارد تا 8 ساعت در طول روز را در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرد. از کاشت این رقم در نزدیکی دیوار و مناطق سایه خودداری فرمایید.

میزان باردهی :

باردهی درخت گیلاس لیندا بسیار عالی و باکیفیت است. یک درخت لیندای 5 ساله قادر است تا 30 کیلوگرم باردهی اقتصادی و بازار پسند به همراه داشته باشد.

ارتفاع از سطح دریا :

هریک از ارقام نهال گیلاس با شرایط آب وهوایی و اقلیمی؛ رطوبت و خشکی و… در ارتفاع خاصی از سطح دریا سازگاری دارند. این ارتفاع از سطح دریا برای کاشت رقم گیلاس لیندا بین 100 – 3000 متر است. هنگام کاشت نهال گیلاس لیندا به ارتفاع از سطح دریای درختان و باغ توجه فرمایید.

پایه :

رقم گیلاس لیندا از طریق آلبالو تلخ و پایه گزیلا تکثیر میشود.

گرده افشان :

برای بهبود عملیات گرده افشانی در باغ؛ رقمی را در باغ بکارید که گلهای آن با گلهای رقم اصلی سازگاری حداکثری داشته باشد. رقم گیلاس ‌هارت با گلهای سازگار؛ بهترین رقم برای درختان گیلاس لیندا محسوب میشود. شما باید رقم گرده زا (گیلاس ‌هارت) را با نسبت 1 بر 10 اصله از رقم اصلی (گیلاس لیندا) در باغ بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار :

باردهی درختان گیلاس لیندا به 20 تن در هکتار میرسد. این باردهی حداکثری در طول عمر اقتصادی درختان؛ سودآوری دائمی و بالایی را برای شما به همراه دارد.

عمر اقتصادی :

درخت گیلاس لیندا اصلاح شده توسط نهالستان غرب نهال عمر اقتصادی حداکثری تا 50 سال به همراه دارد. باردهی درخت در طول دوره عمر اقتصادی، حداکثری و باکیفیت بالا انجام میشود.

میزان آبیاری :

آبیاری کافی درختان به حفظ سلامت آنها و افزایش کیفیت محصول دهی درختان کمک میکند. آبیاری رقم گیلاس لیندا هر 7 – 10 روز یکبار است. باغ لیندا را با توجه به آب وهوا و میزان بارندگی در منطقه آبیاری نمایید. باغ گیلاس باید در فصل بهار و تابستان آبیاری شود. بهترین روش آبیاری؛ آبیاری تحت فشار قطره ای میباشد.

حداکثر ارتفاع درخت :

یک درخت گیلاس لیندا در صورت دریافت آب کافی و حفظ سلامتی تا ارتفاع 4 متر رشد میکند. با انجام هرس فرمدهی در سالهای اولیه کاشت نهال؛ میتوانید ارتفاع درختان را تا حدودی کنترل کنید.

نیاز سرمایی :

نیاز سرمایی درختان به یک دوره سرمایی ویژه گفته میشود که درخت هرساله باید در آن شرکت کند. این دوره سرمایی برای رقم گیلاس لیندا بین 800 تا 1600 ساعت است. که طی آن درخت گیلاس لیندا در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد قرار میگیرد. نیاز سرمایی درختان در فصل پاییز و زمستان و در دوره خواب درختان پشت سر گذاشته میشود. با پایان دوره سرمایی؛ خواب زمستانه درختان نیز پایان یافته و در سال جدید گلدهی خود را آغاز میکنند.


ارقام دیگر نهال گیلاس