پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گیلاس بینگ

نهال گیلاس بینگ

درخت گیلاس بینگ یک رقم پرمحصول و با عمر اقتصادی بالا در بیشتر استان‌های کشور است. سازگاری درخت با شرایط آب وهوایی گرم و خشک؛ سرد و کوهستانی؛ معتدل و مرطوب همچنین باردهی درخت تا 30 تن در هکتار و عمر اقتصادی بالا تا بیش از 70 سال از دلایل اصلی خرید نهال گیلاس بینگ از دیدگاه باغداران شناخته میشود. رقم گیلاس بینگ در ارتفاع 100 تا 3000 متر از سطح دریا بیشترین سازگاری را از خود نشان میدهد. خوشبختانه بیشتر باغ‌ها در کشور در این ارتفاع از سطح دریا قرار دارند و شما میتوانید رقم گیلاس بینگ را در بیش از 26 استان در کشور بکارید و از سازگاری عالی و محصول دهی بینظیر درختان بهره مند شوید.

جهت خرید نهال گیلاس بینگ کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گیلاس بینگ کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گیلاس بینگ نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات گیلاس بینگ

نهالستان غرب نهال بزرگترین مرکز فروش نهال گیلاس بینگ و کلیه ارقام نهال گیلاس در کشورمان است. این مرکز دارای مجوزهای رسمی و معتبر از سوی جهاد کشاورزی؛ شناسنامه رسمی؛ گواهی معتبر میباشد. برای خرید نهال گیلاس بینگ از وبسایت غرب نهال کافیست به صفحه محصول مراجعه نموده و محصول مورد نظرتان را در تعداد دلخواه به سبد خرید بیافزایید.پس از خرید اینترنتی گیلاس بینگ از وبسایت غرب نهال؛ کلیه نهال‌ها به همراه شناسنامه نهال؛ کارت سلامت؛ گواهی عاری از آفات؛ کارت قرنطینه برای شما باغداران محترم ارسال میشوند. کلیه نهال‌ها دارای 2 سال گارانتی رسمی و پشتیبانی دائمی از سوی نهالستان غرب نهال میباشند.برای مشاهده انواع نهال گیلاس در نهالستان غرب نهال؛ کافیست برروی لینک مقابل (نهال گیلاس) در وبسایت غرب نهال کلیک کنید.

کشور سازنده :

کشور آمریکا اولین تولید کننده نهال گیلاس بینگ به حساب میاید. نهال گیلاس بینگ امروزه در کشورمان توسط نهالستان غرب نهال اصلاح و تولید میشود.

شروع محصول دهی :

باردهی درختان گیلاس بینگ از دومین سال پس از کاشت درختان آغاز میشود. این باردهی در سالهای اولیه معمولا کمتر است. و با رسیدن به بلوغ درخت به مقدار حداکثری خود میرسد.

گلدهی :

درخت گیلاس بینگ دیرگل است. گلدهی این درختان از اواخر ماه فروردین تا اواسط اردیبهشت ماه ادامه دارد.

فاصله کاشت :

رعایت فاصله کاشت استاندارد به دریافت بهتر نور خورشید؛ رشد بهتر و افزایش عملکرد درختان کمک میکند. درخت گیلاس بینگ را در فاصله استاندارد 4 در 4 متر مربع بکارید. با وجود این فاصله، شاخه و برگ های تاج درخت در بزرگسالی به خوبی نور خورشید را دریافت میکنند.

میزان باردهی :

باردهی حداکثری درخت گیلاس بینگ در شرایط آب و هوایی و اقلیمی سازگار از 5 سالگی درخت آغاز میشود. پیش بینی میشود محصول دهی درخت گیلاس بینگ پس از سن بلوغ تا 50 کیلو گرم باشد.

ارتفاع از سطح دریا :

درخت گیلاس بینگ بیشترین سازگاری و گیرایی را در ارتفاع 100 – 3000 متر از سطح دریا به همراه دارد. خوشبختانه بیش از 80 درصد باغ‌های کشور در این ارتفاع از سطح دریا قرار دارند.

پایه :

برای تکثیر گیلاس بینگ از رقم تلخ و پایه‌های پرونوس آویوم استفاده میشود.

گرده افشان :

کاشت نهال گیلاس گرده زا به بهبود عملیات گرده افشانی و بهبود محصول دهی درخت کمک میکند. درخت گیلاس بارلت با گلهای سازگار؛ بهترین رقم گرده زا برای باغ گیلاس بینگ به حساب میاید. این رقم را با نسبت 1 بر 10 در باغ بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار :

در صورت کاشت نهال گیلاس بینگ در شرایط اقلیمی سازگار و نگهداری و آبیاری کافی، درختان قادرند به بیشترین محصول دهی خود در باغ دست یابند. حداکثر عملکرد میوه درخت گیلاس بینگ تا 30 تن در هکتار است.

عمر اقتصادی :

عمر اقتصادی درخت گیلاس بینگ به نوع نگهداری و حفظ سلامتی درختان وابسته است. عمر اقتصادی درخت گیلاس بینگ حداکثر تا 70 سال است.

میزان آبیاری :

آبیاری درخت گیلاس بینگ در هر شهری به شرایط اب وهوایی و شرایط اقلیمی درختان وابسته است. به طور کلی باغ گیلاس بینگ را هر 7 – 10 روز یکبار ابیاری نمایید. آبیاری کافی به حفظ سلامت درختان و افزایش باردهی آنها کمک میکند.

حداکثر ارتفاع درخت :

ارتفاع رقم گیلاس بینگ در بزرگسالی به 4 متر میرسد. شما میتوانید با انجام هرس در سالهای اولیه کاشت؛ ارتفاع درختان را تا حدودی کنترل کنید.

نیاز سرمایی :

نیاز سرمایی به دوره سرمایی گفته میشود که درخت در فصل پاییز و زمستان باید تحت دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد قرار بگیرد. این دوره برای رقم بینگ بین 800 تا 1600 ساعت میباشد. پس از پایان این دوره سرمایی درخت از خواب زمستانه بیدار شده و محصول دهی آن در سال جدید بهبود میابد.


ارقام دیگر نهال گیلاس