پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گیلاس شیشه ای

نهال گیلاس شیشه ای

خواستگاه ابتدایی درخت گیلاس شیشه ای کشور فرانسه است. این رقم فرانسوی امروزه توسط کارشناسان ما در نهالستان غرب نهال با کیفیت بالا تولید و برای کاشت در بیشتر استان‌های کشور آماده سازی میشود. درخت گیلاس شیشه ای را میتوانید در مناطق سردسیری؛ گرمسیری و حتی معتدل نیز بکارید. عملکرد عالی درختان در مدت زمان کوتاهی پس از کاشت؛ شما را به سودآوری حداکثری و عالی از باغ نزدیک میکند.

جهت خرید نهال گیلاس شیشه ای کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گیلاس شیشه ای کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گیلاس شیشه ای نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گیلاس‌هارت

درخت گیلاس شیشه ای از سال دوم باردهی خود را آغاز نموده و با رسیدن به بلوغ؛ این باردهی به 30 کیلوگرم میرسد. درختان بالغ باردهی خود را تا بیش از 60 سال حفظ میکنند. این باردهی هرساله؛ باکیفیت؛ بازار پسند است. با آبیاری؛ کوددهی و سمپاشی به موقع و کافی درختان؛ به حفظ سلامت درختان و بهبود کیفیت باردهی؛ افزایش عمر اقتصادی و محصول دهی آنها کمک کنید.برای خرید اینترنتی گیلاس شیشه ای در نهالستان غرب نهال؛ مرکز فروش نهال گیلاس شیشه ای به سرتاسر کشور؛ کافیست در صفحه جاری محصول مورد نظرتان را در تعداد دلخواه به سبد خرید بیافزایید. با خرید نهال گیلاس شیشه ای از نهالستان غرب نهال گارانتی معتبر 2 ساله و پشتیبانی دائمی را از ما هدیه بگرید. نهال‌های گیلاس شیشه ای تولید شده در این مرکز همگی دارای کارت سلامت؛ شناسنامه معتبر؛ گواهی عاری از افات؛ کارت قرنطینه میباشند.برای مشاهده انواع نهال گیلاس در نهالستان غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال گیلاس شیشه ای در شمال غربی کشور کافیست برروی لینک مقابل (نهال گیلاس) کلیک کنید.

کشور سازنده :

درخت گیلاس شیشه ای یک رقم فرانسوی به حساب میاید. که امروزه در مرکز تولید نهال گیلاس غرب نهال اصلاح و به سرتاسر کشور ارسال میشود.

شروع محصول دهی :

رقم گیلاس شیشه ای فرانسوی در دومین سال محصول دهی خود را آغاز میکند. همانطور که میدانید باردهی درختان در سالهای اولیه کمتر است. و با رسیدن به سن بلوغ در 5 سالگی این باردهی به بیشترین مقدار خود میرسد.

گلدهی :

توجه به زمان گلدهی درختان میتواند در کاشت و یا عدم کاشت یک رقم در باغ تاثیر گذار باشد. درخت گیلاس شیشه ای دیرگل است. دوره گلدهی این رقم در اواخر فروردین ماه تا اواسط اردیبهشت ماه انجام میشود. یعنی شما میتوانید رقم گیلاس شیشه ای را حتی در شهرهایی با احتمال سرمازدگی بهاره نیز بکارید.

فاصله کاشت :

برای کاشت رقم گیلاس شیشه ای چاله‌های کاشت را در فواصل منظم 4 در 4 متر از یکدیگر در زمین ایجاد نمایید. با وجود این فاصله درختان در بزرگسالی به خوبی نور خورشید را دریافت نموده و عملیات برداشت محصول و تردد وسایل نقلیه کشاورزی در باغ با سهولت انجام میشود.

میزان باردهی :

باردهی یک درخت گیلاس شیشه ای بالغ که در شرایط سازگار اب وهوایی کاشته شده است. به 30 کیلوگرم میرسد.

ارتفاع از سطح دریا :

برای اینکه بدانیم یک رقم با شرایط اقلیمی باغ ما سازگار است یا خیر؛ فاکتور ارتفاع از سطح دریا میتواند به ما کمک کند. رقم گیلاس شیشه ای در ارتفاع بین 100 – 3000 متر از سطح دریا رشد مناسبی دارد. بنابراین باید پیش از خرید نهال گیلاس شیشه ای؛ ارتفاع از سطح دریای شهر خود را یافته و با این عدد مقایسه کنیم.

پایه :

برای تکثیر رقم گیلاس شیشه ای از آلبالو تلخ و پایه گزیلا استفاده میشود.

گرده افشان :

برای بهبود عملیات گرده افشانی درختان؛ رقم گیلاس بارلت بالاترین سازگاری را از خود نشان میدهد. شما میتوانید رقم گرده زا را با نسبت 1 بر 10 در باغ بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار :

درختان با رسیدن به سن بلوغ و در شرایط مطلوب رشدی قادرند به باردهی حداکثری خود دست یابند. این باردهی حداکثری؛ اقتصادی و باکیفیت برای رقم گیلاس شیشه ای بیش از 15 تن در هکتار است.

عمر اقتصادی :

عمر اقتصادی رقم گیلاس شیشه ای نسبتا بالا است. این رقم در صورت کاشت در محیط سازگار و برطرف سازی نیازهای ابیاری و کوددهی قادر است تا بیش از 60 سال باردهی اقتصادی برای باغدار به همراه داشته باشد.

میزان آبیاری :

آبیاری یکی از مهم ترین مراحل نگهداری درختان است. که اگر به درستی انجام شود در افزایش سلامتی درختان؛ میزان باردهی و عمر اقتصادی و کیفیت محصولات تاثیرگذار خواهد بود. آبیاری رقم گیلاس شیشه ای با توجه به میزان بارندگی در منطقه و شرایط آب وهوایی و اقلیمی تعیین میشود. به طور کلی رقم گیلاس شیشه ای را هر 7 – 10 روز یکبار ابیاری نمایید.

حداکثر ارتفاع درخت :

درختان گیلاس شیشه ای با انجام اصلاحات توسط نهالستان غرب نهال حداکثر تا ارتفاع 4 متری رشد میکنند.

نیاز سرمایی :

یکی از نیازهای مهم درختان گیلاس شیشه ای؛ نیاز سرمایی درختان است. یک دوره سرمایی هرساله و در فصل پاییز و زمستان بین 800 تا 1600 ساعت در دمای کمتر از 7 درجه سانتی گراد به درختان کمک میکند تا با تکمیل دوره خوابشان، در سال جدید از خواب زمستانی بیدار شده و گلدهی خود را آغاز نمایند.


ارقام دیگر نهال گیلاس