پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گیلاس خوشه ای فرانسه

نهال گیلاس خوشه ای فرانسه

درخت گیلاس خوشه ای فرانسوی به علت مدل محصول دهی خوشه ای که دارد به این نام معروف است. درختان خوشه ای معمولا باردهی به صورت گروهی دارند؛ این مورد باعث افزایش محصول دهی درختان نیز خواهد شد. رقم گیلاس خوشه ای فرانسوی باردهی خود را از سال دوم آغاز میکند. باردهی حداکثری درخت از 5 سالگی یا همان سن بلوغ آغاز میشود. باردهی حداکثری درختان به 20 تن در هکتار میرسد. این باردهی حداکثری و با کیفیت تا پایان عمر اقتصادی درخت یعنی تا بیش از 60 سال ادامه دارد.

جهت خرید نهال گیلاس خوشه ای فرانسه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گیلاس خوشه ای فرانسه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گیلاس خوشه ای فرانسه نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات گیلاس خوشه ای فرانسه

خرید نهال گیلاس خوشه ای فرانسوی به علت محصول دهی عالی و با کیفیت و عمر اقتصادی بالای درختان؛ مورد توجه باغداران در سرتاسر کشور قرار دارد. شما میتوانید درخت گیلاس خوشه ای فرانسوی را در مناطق با آب وهوای گرم و خشک؛ معتدل و مرطوب، و حتی سرد و کوهستانی در ارتفاع از سطح دریای بین 100 تا 2800 متر بکارید. و از عملکرد عالی درختان بهره مند شوید.نهالستان غرب نهال با بیش از نیم قرن تجربه بزرگترین تولید کننده نهال گیلاس خوشه ای فرانسه در شمال غربی کشور شناخته میشود. برای خرید اینترنتی گیلاس خوشه ای فرانسه کافیست به صفحه اطلاعات محصول مراجعه و محصول مورد نظر را به سبد خرید خود بیافزایید. از خدمات پس از فروش نهال گیلاس خوشه ای فرانسه در نهالستان غرب نهال؛ ارائه شناسنامه نهال؛ کارت سلامت؛ گواهی عاری از آفات؛ کارت قرنطینه و کارت گارانتی معتبر 2 ساله و پشتیبانی دائمی از سوی این مرکز میباشد. برای مشاهده انواع نهال گیلاس تولید شده در نهالستان غرب نهال برروی لینک روبرو (نهال گیلاس) کلیک کنید.

کشور سازنده :

نهال گیلاس خوشه ای فرانسه، محصول کشور فرانسه است. البته این رقم با انجام اصلاحات لازم توسط نهالستان غرب نهال؛ برای کاشت در بیشتر استان‌های کشور مناسب است.

شروع محصول دهی :

انتخاب درست رقم گردوی سازگار میزان سودآوری باغ نسبت مستقیم

معرفی نهال گردو

درختان گیلاس فرانسوی باردهی خود را از دومین سال پس از کاشت آغاز میکنند.

گلدهی :

درخت خوشه ای فرانسه دیرگل است. دوره گلدهی این درختان از اواخر ماه فروردین تا اواسط ماه اردیبهشت انجام میشود.

فاصله کاشت :

بهترین فاصله کاشت برای احداث باغ گیلاس خوشه ای فرانسه فواصل منظم 4 در 4 متر مربع است. با وجود این فاصله تاج درخت به خوبی نور خورشید را دریافت نموده و همچنین تردد ماشین آلات باغی؛ برداشت محصول؛ هرس و سمپاشی و…. به آسانی انجام میشود. درخت گیلاس خوشه ای فرانسه را در مناطق سایه و یا در نزدیکی دیوار نکارید.

میزان باردهی :

همانطور که میدانید درختان با رسیدن به سن بلوغ باردهی حداکثری و اقتصادی خود را آغاز میکنند. باردهی اقتصادی درخت گیلاس خوشه ای فرانسه تا 30 کیلوگرم است. درختان در صورت سلامتی و آبیاری و کوددهی کافی قادرند تا پایان عمر اقتصادی به این باردهی حداکثری خود ادامه دهند.

ارتفاع از سطح دریا :

برای اینکه بدانیم یک رقم با اب وهوا و شرایط اقلیمی در منطقه ما سازگار است یا خیر؛ فاکتور ارتفاع از سطح دریا تعریف میشود. از آنجایی که در هر ارتفاع از سطح دریا شرایط اقلیمی خاصی حاکم است. درختان گیلاس قادرند فقط با برخی از این شرایط به خوبی سازگار شوند. ارتفاع از سطح دریای رقم گیلاس خوشه ای فرانسه بین 100 – 2800 متر است. یعنی با کاشت درخت در این ارتفاع بالاترین احتمال گیرایی و سازگاری رقم وجود دارد.

پایه :

درخت گیلاس خوشه ای فرانسه از طریق آلبالو تلخ و پایه گزیلا تکثیر میشود.

گرده افشان :

برای بهبود عملکرد درختان و تولید محصول بیشتر؛ باید یک رقم گرده زا با گلهای سازگار در باغ وجود داشته باشد. درخت گیلاس‌هارت بیشترین سازگاری را با گلهای نهال گیلاس خوشه ای فرانسه دارد. شما باید این رقم را با نسبت 1 بر 10 در باغ گیلاس فرانسوی بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار :

درخت گیلاس خوشه ای فرانسه در صورت سازگاری با محیط و برطرف سازی نیازهای درخت؛ با رسیدن به سن بلوغ و پس از آن تا 20 تن در هکتار باردهی حداکثری؛ با کیفیت و اقتصادی به همراه دارد.

عمر اقتصادی :

عمر اقتصادی یا عمر مفید درخت گیلاس خوشه ای فرانسه از زمان رسیدن درخت به بلوغ آغاز میشود. درختان گیلاس خوشه ای قادرند تا بیش از 60 سال به محصول دهی اقتصادی خود ادامه دهند.

میزان آبیاری :

آبیاری رقم گیلاس خوشه ای به آب وهوا و میزان بارندگی و فصل و سن درخت وابسته است. به طور متوسط درختان گیلاس را هر 7 – 10 روز یکبار آبیاری کنید. درختان در فصل بهار و تابستان نیاز بیشتری به آبیاری دارند. در فصل پاییز و زمستان نیازی به آبیاری درخت وجود ندارد.

همچنین نهال‌های یک تا 2 ساله به علت کوتاه بودن ریشه نیاز بیشتری به آبیاری دارند.

حداکثر ارتفاع درخت :

ارتفاع درخت گیلاس خوشه ای فرانسوی به 4 متر میرسد.

نیاز سرمایی :

نیاز سرمایی ویژه برای درخت گیلاس خوشه ای فرانسوی بین 800 تا 1600 ساعت قرار گیری در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد است. درختان این دوره سرمایی را در فصل پاییز و زمستان پشت سر گذاشته و پس از آن از خواب زمستانه بیدار میشوند.


ارقام دیگر نهال گیلاس