پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گیلاس استار

نهال گیلاس استار

درخت گیلاس استار یکی از ارقام با کیفیت و پر محصول گیلاس در کشور شناخته میشود. این رقم کانادایی با تلاش متخصصین باغداری و انجام اصلاحات برروی آن برای کاشت در بیشتر استان‌های کشور آماده سازی شده است.درخت گیلاس استار 2 سال پس از کاشت باردهی خود را آغاز میکند با رسیدن به سن بلوغ در 5 سالگی باردهی حداکثری خود تا 40 کیلوگرم را به دنبال دارد. در صورت نگهداری صحیح و سازگاری با منطقه؛ باردهی حداکثری درخت گیلاس استار اصلاح شده تا 40 سال ادامه خواهد داشت. باردهی این درختان اصلاح شده در طول عمر اقتصادی آنها؛ هرساله با کیفیت بالا انجام میشود.

جهت خرید نهال گیلاس استار کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گیلاس استار کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گیلاس استار نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

نهالستان غرب نهال بیش از نیم قرن است که بزرگترین تولید کننده نهال گیلاس استار در شمال غربی کشور شناخته میشود. این مرکز کلیه ارقام نهال گیلاس را با کیفیت بالا و اصلاح شده؛ ارقام ژنوتیپ؛ با پایه بذری یا گلدانی و… را برای کاشت در کلیه شهرهای کشور تولید و به سرتاسر کشور ارسال مینماید.با خرید نهال از مرکز فروش نهال گیلاس استار؛ شناسنامه نهال؛ گواهی سلامت؛ کارت قرنطینه؛ گواهی عاری از آفات برای شما باغداران محترم ارسال میشود. از خدمات تخصصی نهالستان غرب نهال میتوان به 2 سال گارانتی معتبر کیفیت نهال و پشتیبانی دائمی اشاره نمود.

جهت سهولت در ثبت سفارش خرید نهال؛ امکان خرید اینترنتی گیلاس استار از طریق وبسایت غرب نهال فراهم شده است. از این پس شما باغداران محترم میتوانید با مراجعه به وبسایت غرب نهال از طریق صفحه محصول اقدام به خرید نهال گیلاس استار نمایید.برای مشاهده انواع نهال گیلاس تولید شده در نهالستان بزرگ غرب نهال؛ برروی لینک مقابل (نهال گیلاس) کلیک فرمایید.

کشور سازنده :

درخت گیلاس استار برای اولین بار در کشور کانادا تولید و عرضه شد. پس از آن سایر کشورهای اروپایی و آسیایی از جمله ایران با انجام اصلاحات علاقه مند به کاشت نهال گیلاس استار در باغ‌های خود شدند.

شروع محصول دهی :

درخت گیلاس استار در دومین سال پس از کاشت در باغ، باردهی خود را در حجم محدود آغاز میکند. همانطور که میدانید باردهی حداکثری درختان پس از سن بلوغ آغاز میشود.

گلدهی :

درخت گیلاس استار دیرگل است. دوره گلدهی این رقم از اواخر فروردین ماه تا اواسط اردیبهشت ماه انجام میشود.

فاصله کاشت :

نهال گیلاس استار را در مناطق آفتابگیر و به دور از سایه بکارید. تمامی اندام‌های درخت از جمله تاج باید حداقل 6 ساعت در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرند. بهترین فاصله برای کاشت این رقم ایجاد الگوی مربعی با اضلاع 4 در 4 متر است.

میزان باردهی :

درخت گیلاس استار باردهی عالی و اقتصادی خود را پس از رسیدن به سن بلوغ و سازگاری با آب وهوا و شرایط اقلیمی در منطقه آغاز میکند. براساس مشاهدات انجام شده درخت گیلاس استار سالم و 5 ساله قادر است در طول عمر اقتصادی خود باردهی تا 40 کیلوگرم به همراه داشته باشد.

ارتفاع از سطح دریا :

سازگاری عالی رقم استار با بیشتر ارتفاع‌ها از سطح دریا نشان میدهد؛ با خرید و کاشت این رقم در باغ، درختان به سرعت سازگار شده و رشد عالی به همراه دارند. ارتفاع از سطح دریای سازگار برای این رقم بین 100 تا 3000 متر است. بیش از 90 درصد باغ‌ها در کشور در این بازه ارتفاعی قرار دارند.

پایه :

برای تکثیر گیلاس استار از آلبالو تلخ و پایه گزیلا استفاده میشود.

گرده افشان :

درختان گیلاس استار برای گرده افشانی بهتر و در نتیجه بهبود محصول دهی نیازمند به قرار گیری در معرض یک رقم گرده زا مثل گیلاس ‌هارت هستند. درخت گیلاس استار باید با نسبت 10 بر 1 اصله رقم گیلاس ‌هارت در باغ کاشته شود.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار :

درخت گیلاس استار محصول دهی عالی و سودآوری بالایی را برای شما به همراه دارد. محصول دهی حداکثری درختان در گرو کاشت نهال در شرایط آب وهوایی و اقلیمی سازگار و آبیاری و کوددهی و سمپاشی کافی درختان است. در اینصورت درخت گیلاس استار حداکثر تا 25 تن باردهی به همراه دارد.

عمر اقتصادی :

درخت گیلاس استار تا 60 سال پس از رسیدن به سن بلوغ به باردهی حداکثری و با کیفیت بالای خود ادامه میدهد. عمر اقتصادی درخت به نحوه آبیاری؛ حفظ سلامتی و سازگاری با منطقه وابسته است.

میزان آبیاری :

آبیاری کافی و صحیح درخت گیلاس استار به حفظ سلامتی و بهبود عملکرد آنها کمک میکند. باغ گیلاس استار را با توجه به شرایط آب وهوایی و میزان بارندگی در منطقه و فصل آبیاری نمایید. به طور متوسط این رقم هر 7 تا 10 روز یکبار به آبیاری کافی نیازمند است. درختان گیلاس استار باید در فصل بهار و تابستان به روش آبیاری تحت فشار ابیاری شوند. در فصل پاییز و زمستان نیازی به آبیاری وجود ندارد.

حداکثر ارتفاع درخت :

درخت گیلاس استار ارتفاع متوسط تا 4 متر دارد. ارتفاع متوسط این رقم به برداشت محصول آسان تر و همچنین نگهداری کم هزینه تر کمک میکند.

نیاز سرمایی :

برای بهبود عملکرد درختان و بیدار شدن آنها از خواب زمستانه؛ رقم گیلاس استار باید بین 800 تا 1200 ساعت دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد را تجربه کند. گذراندن این دوره هرساله در فصل پاییز و زمستان؛ برای درختان گیلاس الزامی است.


ارقام دیگر نهال گیلاس