پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گیلاس مارگارت

نهال گیلاس مارگارت

گیلاس مارگارت یک رقم مجارستانی و پرطرفدار از نگاه باغداران است. این رقم در 2 سالگی باردهی خود را در حجم محدود آغاز نموده و عملکرد درختان در 5 سالگی به بیشترین مقدار خود میرسد. درخت گیلاس مارگارت بالغ قادر است در سال تا 30 کیلوگرم باردهی حداکثری و با کیفیت به همراه داشته باشد. با توجه به عمر اقتصادی بالای درختان مارگارت؛ باردهی حداکثری؛ باکیفیت و اقتصادی رقم مارگارت تا 50 سال ادامه خواهد یافت. شهرهای مناسب برای احداث باغ گیلاس مارگارت؛ شهرهایی با آب وهوای گرم و خشک؛ سرد و کوهستانی؛ معتدل و مرطوب است.

جهت خرید نهال گیلاس مارگارت کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گیلاس مارگارت کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گیلاس مارگارت نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گیلاس مارگارت

ارتفاع از سطح دریای استاندارد کاشت رقم گیلاس مارگارت بین 100 تا 3000 متر میباشد. با خرید نهال گیلاس مارگارت و کاشت آن در باغ؛ به سرعت و تا بیش از 50 سال سودآوری و درآمدزایی را از باغ تجربه نمایید.نهالستان غرب نهال بزرگترین مرکز تخصصی تولید کننده نهال گیلاس مارگارت در شمال غربی کشورمان است. این مرکز با بهره گیری از دانش روز باغداری و با استفاده از نیروی خبره؛ اقدام به انجام اصلاحات و تولید ارقام نهال با کیفیت برای کاشت در سرتاسر کشور نموده است.شما باغداران عزیز از این پس میتوانید با مراجعه به وبسایت غرب نهال اقدام به خرید اینترنتی گیلاس مارگارت و سایر ارقام نهال گیلاس نمایید. برای این کار کافیست در صفحه اطلاعات محصول؛ نهال مورد نظرتان را به سبد خرید بیافزایید.با خرید نهال گیلاس مارگارت از نهالستان غرب نهال (مرکز فروش نهال گیلاس مارگارت) گارانتی معتبر 2 ساله؛ گواهی عاری از آفات؛ کارت قرنطینه؛ کارت سلامت؛ و پشتیبانی دائمی از سوی کارشناسان ما را دریافت نمایید.

کشور سازنده :

درخت گیلاس مارگارت یک رقم مجارستانی است. این رقم امروزه توسط نهالستان غرب نهال مناسب برای کاشت در کلیه شهرهای کشورمان تولید میشود.

شروع محصول دهی :

درختان مارگارت جوان از 2 سالگی محصول دهی خود را در حجم محدود آغاز میکنند.

گلدهی :

مارگارت یک رقم دیرگل است. دوره گلدهی درختان گیلاس مارگارت از اواخر ماه فروردین آغاز شده و تا اواسط ماه اردیبهشت ادامه دارد.

فاصله کاشت :

با رعایت فاصله کاشت استاندارد به دریافت نور بهتر توسط شاخه و برگ درختان در نتیجه بهبود کیفیت رشد و محصول دهی درخت کمک کنید. به این ترتیب بهتر است فاصله 4 در 4 متر مربع بین نهال‌های گیلاس مارگارت رعایت شود. وجود این فاصله علاوه بر دریافت نور کافی در بزرگسالی، به برداشت آسان تر محصول و همچنین عبور و مرور وسایل نقلیه کشاورزی نیز یاری میرساند.

میزان باردهی :

باردهی رقم گیلاس مارگارت پس از رسیدن به سن بلوغ و پس از آن تا پایان عمر اقتصادی تا 30 کیلوگرم خواهد بود. لازم به ذکر است درختان تنها در صورت کاشت در شرایط اقلیمی سازگار و برطرف سازی نیاز‌های آبیاری؛ کوددهی و سمپاشی و… قادر به دستیابی به محصول دهی حداکثری خود خواهند بود.

ارتفاع از سطح دریا :

توجه به ارتفاع از سطح دریای استاندارد احتمال سازگاری و گیرایی درخت را افزایش داده و ریسک‌های سوختن جوانه‌ها؛ درختان و محصولات را کاهش میدهد. مشاهدات نشان میدهد رقم گیلاس مارگارت در ارتفاع بین 100 – 3000 متر از سطح دریا؛ بهترین عملکرد را از خود نشان میدهد.

پایه :

رقم گیلاس مارگارت از طریق آلبالو تلخ و پایه گزیلا تکثیر میشود.

گرده افشان :

برای انجام بهتر گرده افشانی باید رقم گرده زای سازگار را در تعداد کافی در باغ بکارید. برای گرده افشانی درخت گیلاس مارگارت از رقم گیلاس بارلت با نسبت 10 بر 1 در باغ استفاده میشود.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار :

عملکرد درختان گیلاس مارگارت نسبتا مناسب است. این رقم در طول عمر اقتصادی خود قادر است تا 20 تن در هکتار باردهی به همراه داشته باشد. باردهی در این دوره با کیفیت؛ بازار پسند و اقتصادی بوده و سودآوری سالیانه برای شما به همراه خواهد داشت.

عمر اقتصادی :

یکی دیگر از فاکتورهای مهمی که باید پیش از خرید نهال گیلاس مارگارت مورد توجه قرار بگیرد. توجه به عمر اقتصادی درختان است. عمر اقتصادی درخت گیلاس مارگارت در شرایط استاندارد به 50 سال میرسد. یعنی با کاشت این رقم و رسیدن به سن بلوغ درختان تا بیش از 50 سال به باردهی حداکثری خود ادامه میدهند. پس از پایان عمر مفید؛ باردهی درختان افت چشمگیری میابد.

میزان آبیاری :

آبیاری دوره ای یکی از مهم ترین اقدامات برای دستیابی به باغ پرمحصول مارگارت است. درخت گیلاس مارگارت در مناطقی با بارندگی متوسط هر 7 تا 10 روز یکبار به ابیاری نیاز دارد. آبیاری درختان با روش آبیاری تحت فشار قطره ای به افزایش راندمان آبیاری و عملکرد درختان منجر میشود. درختان در فصول بهار و تابستان به آبیاری نیاز دارند.

حداکثر ارتفاع درخت :

ارتفاع 4 متری رقم گیلاس مارگارت در بزرگسالی به شما در برداشت محصول آسان تر و نگهداری کم هزینه تر یاری میرساند.

نیاز سرمایی :

نیازی سرمایی دوره ای درخت گیلاس مارگارت بین 800 تا 1600 ساعت قرار گیری در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد میباشد. درخت گیلاس مارگارت در فصل پاییز و زمستان (فصل خواب) دوره سرمایی خود را پشت سر گذاشته و با پایان این دوره در سال جدید گلدهی خود را آغاز میکند.


ارقام دیگر نهال گیلاس