پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گیلاس امپرور فرانسیس

نهال گیلاس امپرور فرانسیس

درخت گیلاس امپرو یک رقم انگلیسی است. که امروزه با تلاش متخصصان ایرانی در غرب نهال؛ برای کاشت در بیشتر استان‌های کشور تولید میشود. این رقم باردهی عالی و با کیفیت بالا دارد. باردهی اقتصادی رقم گیلاس امپرو از سن بلوغ یعنی در 5 سالگی آغاز میشود. پس از آن در صورت نگهداری صحیح و حفظ سلامت درخت قادر است به محصول دهی حداکثری خود تا بیش از 70 سال ادامه دهد. باردهی درخت در طول عمر اقتصادی به 35 کیلوگرم میرسد. از مزایای خرید نهال گیلاس امپرو و کاشت آن در باغ میتوان به سازگاری رقم با آب وهوای گرم و خشک؛ سرد و کوهستانی؛ معتدل و مرطوب و همچنین سازگاری رقم با شرایط اقلیمی و ارتفاع از سطح دریای بین 100 تا 3000 متر اشاره نمود.

جهت خرید نهال گیلاس امپرور فرانسیس کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گیلاس امپرور فرانسیس کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گیلاس امپرور فرانسیس نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال گیلاس امپر فرانسیس

نهالستان غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال گیلاس امپرو واقع در شمال غربی کشور شهر میاندوآب است. این مرکز دارای کلیه مجوزهای معتبر و رسمی از سوی جهاد کشاورزی؛ شناسنامه معتبر و گواهی رسمی میباشد. نهالستان غرب نهال با بهره گیری از دانش تخصصی باغداری و کشاورزی و همچنین به کارگیری نیروی متخصص و خبره؛ اقدام به اصلاح؛ تولید و عرضه انواع نهال گیلاس در سرتاسر کشور نموده است.از خدمات پس از فروش نهال گیلاس امپرو در وبسایت غرب نهال میتوان به ارائه شناسنامه رسمی؛ کارت سلامت؛ گواهی عاری از آفات و کارت قرنطینه اشاره نمود.

برای خرید اینترنتی گیلاس امپرو و سایر ارقام نهال گیلاس؛ کافیست به صفحه محصول در وبسایت غرب نهال مراجعه فرموده و محصول مورد نظر خود را در تعداد دلخواه به سبد خرید بیافزایید. با خرید نهال گیلاس امپرو از وبسایت غرب نهال؛ پشتیبانی دائمی و 2 سال گارانتی معتبر کیفیت نهال را از ما هدیه بگیرید.برای مشاهده انواع نهال گیلاس در نهالستان غرب نهال برروی لینک روبرو (نهال گیلاس) کلیک کنید.

کشور سازنده :

رقم گیلاس امپرو محصول کشور انگستان است.

شروع محصول دهی :

باردهی درخت گیلاس امپرو از دومین سال پس از کاشت آغاز میشود.

گلدهی :

درخت گیلاس امپرو یک رقم دیرگل است. که گلدهی آن در اواسط فصل بهار؛ از اواخر فروردین ماه تا اواسط اردیبهشت ماه انجام میشود.

فاصله کاشت :

فاصله کاشت درختان با توجه به رشد ارتفاع و گستردگی تاج در بزرگسالی و نیاز به دریافت نور خورشید در طول روز و همچنین برداشت آسان محصول و عبور و مرور وسایل نقلیه کشاورزی و استفاده حداکثری از فضای زمین به خصوص در باغ‌های تجاری تعیین میشود. به این ترتیب بهترین فاصله کاشت برای احداث باغ گیلاس امپرو الگوی مربعی با فواصل استاندارد 3 در 3 متر است.

میزان باردهی :

باردهی حداکثری رقم گیلاس امپرو از سال پنجم به بعد است. پیش بینی میشود درخت گیلاس امپرو بالغ در 5 سالگی و پس از آن قادر به باردهی تا 35 کیلوگرم باشد.

ارتفاع از سطح دریا :

فاکتور ارتفاع از سطح دریا نشان دهنده گیرایی و یا عدم گیرایی درخت و سازگاری آن با شرایط آب وهوایی و اقلیمی در منطقه است. براساس تحقیقات انجام شده درخت گیلاس امپرو در ارتفاع از سطح دریای بین 100 تا 3000 متر بهترین عملکرد را از خود به همراه دارد.

پایه :

برای تکثیر رقم گیلاس امپرو از آلبالو تلخ و پایه گزیلا استفاده میشود.

گرده افشان :

گرده افشانی درختان در فصل بهار اگر به خوبی انجام شود. محصول دهی سال نیز افزایش میابد. برای بهبود عملیات گرده افشانی در باغ گیلاس امپرو از رقم گیلاس بارلت استفاده میشود. رقم گرده زا (گیلاس بارلت) را با نسبت 1 بر 10 اصله از رقم اصلی (گیلاس امپرو) در باغ بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار :

دستیابی به حداکثر عملکرد درختان گیلاس امپرو، به منطقه کاشت و نوع نگهداری از آنها وابسته است. درخت گیلاس امپرو در شرایط مطلوب قادر به محصول دهی تا 20 تن در هکتار است.

عمر اقتصادی :

یکی از مهم ترین مزایای رقم گیلاس امپرو؛ عمر اقتصادی بالای درختان است. درخت گیلاس امپرو در صورت سازگاری با شرایط آب وهوایی و اقلیمی در منطقه قادر است تا بیش از 70 سال پس از سن بلوغ به باردهی حداکثری خود ادامه دهد.

میزان آبیاری :

با توجه به شرایط آب وهوایی و میزان بارندگی در منطقه؛ نیاز آبی درخت گیلاس امپرو هر 7 – 10 روز یکبار است. برای ابیاری درختان گیلاس امپرو از روش آبیاری تحت فشار قطره ای استفاده کنید. این روش علاوه بر کاهش مصرف آب به افزایش راندمان آبیاری؛ حفظ سلامت درختان و امکان آبیاری کنترل شده؛ کاهش رشد علف هرز در باغ و جلوگیری از گسترش بیماری در باغ نیز کمک میکند.

حداکثر ارتفاع درخت :

درخت گیلاس امپرو اصلاح شده در بزرگسالی قادر است تا ارتفاع 4 متری رشد نماید. برای کنترل ارتفاع درخت میتوانید آن را در سالهای اولیه کاشت هرس نمایید.

نیاز سرمایی :

نیاز سرمایی رقم گیلاس امپرو بین 800 تا 1500 ساعت قرار گیری در دمای کمتر از 7 درجه سانتی گراد است. با گذر از دوره سرمایی درخت در فصل پاییز و زمستان؛ درخت گیلاس امپرو از خواب زمستانه خود بیدار میشود. براساس مشاهدات انجام شده عملکرد درختانی که به خوبی دوره سرمایی خود را گذرانده اند؛ معمولا بیشتر است.


ارقام دیگر نهال گیلاس