پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال بادام حریر

نهال بادام حریر

نهال بادام حریر یک رقم ایرانی است که با شرایط آب وهوایی و اقلیمی در بیشتر شهرهای کشور سازگار است. این رقم با محصول دهی عالی و عمر اقتصادی بالایی که دارد؛ هرساله سودآوری بسیار بالایی را برای شما به ارمغان میاورد. درخت بادام حریر پس از رسیدن به سن بلوغ هرساله تا 5 کیلوگرم باردهی به همراه دارد. این باردهی توسط درختان در طول عمر اقتصادی یعنی تا بیش از 45 سال ادامه دارد. درختان بادام حریر را میتوانید در مناطق با آب وهوای گرم و خشک؛ معتدل و مرطوب؛ سرد و کوهستانی با ارتفاع از سطح دریای بین 100 تا 1500 متر بکارید.

جهت خرید نهال بادام حریر کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال بادام حریر کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال بادام حریر نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

نهالستان غرب نهال بزرگترین و معتبر ترین تولید کننده نهال بادام حریر در شمال غربی کشورمان است. این مرکز دارای مجوز رسمی و معتبر از سوی جهاد کشاورزی؛ گواهی رسمی و شناسنامه معتبر میباشد.

برای مشاهده قیمت نهال بادام حریر و خرید اینترنتی بادام حریر از صفحه جاری میتوانید محصول مورد نظر خود را به سبد خرید بیافزایید. با خرید نهال بادام حریر از نهالستان غرب نهال، گارانتی معتبر 2 ساله کیفیت نهال را از ما دریافت کنید.

هنگام فروش نهال بادام حریر شناسنامه دار؛ کارت سلامت؛ شناسنامه رسمی؛ گواهی عاری از آفت؛ کارت قرنطینه از سوی نهالستان غرب نهال ارسال میشود.

کشور سازنده

نهال بادام حریر محصول کشور ایران است. این رقم امروزه در نهالستان غرب نهال اصلاح و تولید میشود.

پایه نهال بادام حریر

نهال بادام حریر یک رقم با پایه بادام تلخ است. این رقم از طریق بذر تکثیر میشود.

شروع محصول دهی نهال بادام حریر

باردهی درخت بادام حریر 3 سال پس از کاشت نهال آغاز میشود. باردهی رقم حریر در ابتدا کمتر است. پس از آن رفته رفته افزایش میابد. تا رسیدن به سن بلوغ به بیشترین مقدار خود میرسد.

گلدهی نهال بادام حریر

درخت بادام حریر دیرگل است. این رقم در اواخر فروردین ماه تا اواسط ماه اردیبهشت گلدهی میکند.

فاصله کاشت نهال بادام حریر

فاصله کاشت استاندارد درختان بادام حریر 4 در 4 متر مربع است. درخت بادام حریر را در محلی آفتابگیر؛ به دور از دیوار بکارید. در زمین‌های شیب دار میتوانید درختان را در فواصل نزدیک تر به یکدیگر بکارید.

میزان باردهی نهال بادام حریر

باردهی درخت بادام حریر به 5 کیلوگرم میرسد. با کاشت درخت در شرایط اقلیمی سازگار و نگهداری صحیح از درختان؛ بیشترین محصول دهی را به همراه دارند.

ارتفاع از سطح دریا نهال بادام حریر

برای آگاهی از سازگاری یا عدم سازگاری یک رقم؛ توجه به ارتفاع از سطح دریا الزامی است. بهترین ارتفاع از سطح دریا برای نهال بادام حریر بین 100 – 1500 متر است. شما باید پیش از خرید نهال بادام از ارتفاع از سطح دریای آن و ارتفاع از سطح دریای باغ خود آگاه شده و در صورت سازگاری نهال را برای باغ خود تهیه کنید. توجه داشته باشید عدم توجه به این فاکتور ممکن است موجب سوختن محصول یا درخت شود.

گرده افشان نهال بادام حریر

گل‌های درخت بادام حریر با رقم یلدا سازگاری حداکثری دارد. درخت بادام یلدا را با نسبت 1 بر 10 اصله از رقم بادام حریر در باغ بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار نهال بادام حریر

درخت بادام حریر قادر به باردهی تا 3 تن در هکتار است. درخت بادام حریر در صورت کاشت در مناطق سازگار و با نگهداری صحیح و آبیاری کافی قادر است به بیشترین باردهی خود دست یابد.

عمر اقتصادی نهال بادام حریر

براساس مشاهدات انجام شده درخت بادام حریر قادر است تا 45 سال پس از سن بلوغ به باردهی حداکثری خود ادامه دهد. این باردهی باکیفیت؛ درشت، یکدست و بازار پسند خواهد بود.

میزان آبیاری نهال بادام حریر

آبیاری درخت بادام حریر با توجه به میزان بارندگی در شهر و شرایط آب وهوایی به دو روش آبی و دیمی انجام میشود. در روش آبی درختان را هر 20 روز یکبار آبیاری کنید. آبیاری در فصل گرم و رشد درخت (فصل بهار و تابستان) انجام میشود.

با توجه به مقاومت بالای این رقم در برابر خشکی میتوانید باغ بادام خود را به روش دیمی آبیاری کنید. در آبیاری دیمی بهتر است درختان بادام در سال اول و دوم به صورت آبی آبیاری شوند.

حداکثر ارتفاع درخت نهال بادام حریر

ارتفاع درخت بادام حریر در بزرگسالی به 3 تا 4 متر میرسد. ارتفاع این رقم در سهولت در برداشت محصول و کاهش هزینه‌های سمپاشی؛ آبیاری و کوددهی موثر است.

نیاز سرمایی نهال بادام حریر

درخت بادام حریر هرساله و در فصل پاییز و زمستان در یک دوره سرمایی قرار میگیرد. این دوره سرمایی بین 100 الی 700 ساعت در دمای زیر ۷ درجه سانتیگراد است. پس از پایان این دوره سرمایی درخت از خواب زمستانه بیدار شده و گلدهی خود را در سال جدید آغاز میکند.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی

بادام حریر پوسته کاغذی دارد. پوسته چوبی بادام حریر به راحتی از مغز آن جدا میشود.

وزن میوه بادام

بادام حریر به طور متوسط 2 گرم وزن دارد.


ارقام دیگر نهال بادام