پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال بادام آذر

نهال بادام آذر

بادام آذر خوشه ای به علت محصول دهی عالی و پوست کاغذی؛ یکی از ارقام پرطرفدار و باکیفیت در کشورمان است. این رقم باردهی حداکثری خود را از سن بلوغ آغاز نموده و تا پایان عمر اقتصادی به آن ادامه میدهد. عمر اقتصادی درختان بادام آذر در صورت نگهداری و آبیاری کافی و سلامتی درختان به بیش از 70 سال میرسد. یعنی با یکبار خرید نهال بادام آذر و کاشت آن در باغ؛ درخت تا بیش از 70 سال به باردهی حداکثری ادامه خواهد داد. باردهی بادام آذر در طول عمر اقتصادی به 6 تن در هکتار میرسد. بهترین و سازگار ترین گرده افشان بادام آذر؛ رقم مامایی است. با کاشت رقم گرده زای سازگار به نسبت 1 بر 10 به بهبود عملیات گرده افشانی و بهبود محصول دهی درختان کمک کنید.

جهت خرید نهال بادام آذر کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال بادام آذر کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال بادام آذر نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال بادام آذر

نهالستان معتبر غرب نهال بزرگترین مرکز فروش نهال بادام آذر واقع در شمال غربی کشورمان است. این مرکز دارای مجوز‌های رسمی و معتبر از سوی جهاد کشاورزی بوده و انواع نهال بادام را با توجه به آخرین دانش روز باغداری و تجهیزات پیشرفته تولید و عرضه مینماید. نهال بادام آذر خوشه ای در نهالستان غرب نهال به همراه شناسنامه نهال؛ کارت سلامت؛ گواهی عاری از آفات؛ کارت قرنطینه و همچنین کارت گارانتی معتبر 2 ساله از سوی نهالستان به سرتاسر کشور ارسال میشود.

کشور سازنده بادام آذر

درخت بادام آذر محصول کشور ایتالیا است.

پایه بادام آذر

نهال بادام آذر به روش بذری تکثیر میشود.

شروع محصول دهی بادام آذر

نهال بادام آذر یکی از ارقام اصلاح شده و باکیفیت است. این رقم قادر است باردهی خود را از اولین سال پس از کاشت آغاز نماید. البته باردهی درخت تا پیش از سن بلوغ معمولا کمتر است.

گلدهی بادام آذر

درخت بادام آذر دیرگل است. گلدهی این درختان در فصل بهار و پس از پایان سرمای زمستانه آغاز میشود.

فاصله کاشت بادام آذر

درختان بادام آذر در بزرگسالی ارتفاع متوسط دارند. با کاشت درخت در فواصل 4 در 4 متر و با الگوی مربعی؛ کلیه شاخه و برگ‌ها نور کافی دریافت نموده و برداشت محصول؛ آبیاری؛ کوددهی و سمپاشی درختان به خوبی انجام میشود.

میزان باردهی بادام آذر

هر درخت بادام آذر در زمان بلوغ و پس از آن قادر است تا 10 کیلوگرم باردهی به همراه داشته باشد.

ارتفاع از سطح دریا بادام آذر

ارتفاع از سطح دریا یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که پیش از خرید نهال بادام آذر باید به آن توجه کنید. درخت بادام آذر با شرایط آب و هوایی و اقلیمی در ارتفاع 100 – 2800 متر از سطح دریا بیشترین سازگاری را از خود نشان میدهد. لازم به ذکر است بیش از 70 درصد باغ‌ها در کشور در این ارتفاع قرار دارند.

گرده افشان بادام آذر

برای سهولت در انجام عملیات گرده افشانی درخت بادام، باید گرده زایی در باغ بکاریم که با رقم آذر بیشترین سازگاری را داشته باشد. درخت بادام مامایی بهترین گرده زا برای این رقم است. که باید در زمان کاشت نهال و به نسبت 1 بر 10 در باغ کاشته شود.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار بادام آذر

درخت بادام آذر یکی از ارقام پرمحصول با محصول دهی خوشه ای و با سوددهی بالا در باغ است. پیش بینی میشود درختان بادام آذر پس از رسیدن به سن بلوغ و در صورت سلامتی و نگهداری صحیح قادر به محصول دهی تا 6 تن در هکتار خواهند بود.

عمر اقتصادی بادام آذر

درخت بادام آذر با عمر اقتصادی 70 سال یکی از بالاترین عمرهای مفید را در بین ارقام بادام به خود اختصاص داده است. عمر اقتصادی درختان پس از رسیدن به سن بلوغ آغاز شده و تا رسیدن به دوره کهنسالی ادامه دارد. درخت در طول عمر اقتصادی خود بیشترین محصول دهی و عملکرد را از خود به نمایش میگذارد.

میزان آبیاری بادام آذر

درخت بادام آذر مقاومت مناسبی در برابر کم آبی و خشکسالی از خود نشان میدهد. این رقم با توجه به شرایط آب وهوایی و اقلیمی و میزان بارندگی در منطقه به دو روش آبی و دیمی آبیاری میشود.

دیمی: اگر بارندگی در منطقه باغ شما بیشتر از متوسط ( با آب وهوای معتدل و مرطوب) است و قصد کاشت و آبیاری دیمی باغتان را دارید. توصیه میکنیم در سال اول و دوم درختان را آبیاری کمکی کنید.

آبی: بهترین روش برای آبیاری درختان، استفاده از روش آبیاری تحت فشار قطره ای (بابلر) است. درختان بادام آذر را در سالهای اولیه در فواصل زمانی کوتاه تر و پس از آن هر 20 روز یکبار آبیاری کنید.

حداکثر ارتفاع درخت بادام آذر

ارتفاع درخت بادام آذر در بزرگسالی و تا پایان عمر آن به 3 تا 4 متر میرسد. این ارتفاع کوتاه تر به دریافت نور بهتر خورشید؛ کاهش هزینه‌های نگهداری و سمپاشی درختان؛ و همچنین سهولت در برداشت محصول درخت کمک میکند.

نیاز سرمایی بادام آذر

درختان بادام آذر برای تکمیل دوره خواب زمستانه و بیدار شدن از خواب و آغاز شکوفه زنی در سال جدید باید بین 100 تا 400 ساعت در فصل زمستان در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد قرار بگیرند. گذراندن این دوره سرمایی به افزایش سلامتی و محصول دهی درختان کمک میکند.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی بادام آذر

بادام آذر پوسته نیمه کاغذی دارد. که به راحتی از مغز آن جدا میشود.

وزن میوه بادام آذر بادام آذر

بادام آذر به طور متوسط تا 3 گرم وزن دارد.


ارقام دیگر نهال بادام